IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    Съгласен.
    Адаптацията ще настъпи при следващите поколения, които ще са деца и внуци на сегашните. Като минат 1-2 бездетни поколения и бялата раса значително намалее, тези които останат ще оценят всъщност кое е богатството в живота. Но пак казвам, язък за усилията на толкова много хора по света, които няма да имат този късмет.
    Създаването на поколение е най-важното нещо на света. Аз единствено съжалявам в тоя живот, че нямам повече деца.Днес попаднах на един случай, при който една циганка на моя възраст вече е прабаба. И си викам "Поколенията на простата и неграмотна маргиналка ще преобладават след време в България, а такива като мен ще оставят малко поколение ".Затова моя съвет към всеки, който може материално да си го позволи, да има колкото се може повече деца.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

      Технологиите вредеят на човешките отношения. Всичко е лесно, бързо и достъпно.
      За сметка на качеството.
      100% верно твърдение. Пускам добър клип по темата. Евго по дефолт да го гледа.
       

      Коментар


      • Въпреки че сме приятели във ф.б., един път не ми е честитила рождения ден
        Махни го този ФБоклук и ще си много по-добре.
        Чуй петела:https://www.youtube.com/watch?v=RRVHLoB3VtQ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          А да ти е хрумнало,че стойностна жена има едно значение за мъжете и друго за някои от жените.
          Aaaaa мойто значение е универсално. Това е жена която филрира много внимателно с кого си ляга и защо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Имаше, но не това, което намекваш.

            Имахме приятелски отношения и сме ходили 2 пъти на 8 декември заедно.

            В това няма нищо лошо. Важно е, къде сте се събудили сутринта, на 9 декември (двамата в леглото, или след вечерята на 8 декември спахте в различни креватЧЕТА)...

            ... и може би тя е очаквала вечерта да продължи, след празника, но ти, Евго - си пропуснал момента...

            Е, по каква причина сега тя да те "отразява"???
            Last edited by mikomikov; 10.05.2023, 20:34.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              И обратно. Прекалено лесният достъп до секс пък разглези мъжете до безобразие и обезцени стойностните жени.
              А да ти е хрумнало,че стойностна жена има едно значение за мъжете и друго за някои от жените.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Ами при толкова кандидати както вика Селенка, все трябва да избере един. Така 2мата отпадат от "пазара" и другите се пренасочват към останалите свободни жени. Както се вика - кой превари, той завари. Само, че заради социалните мрежи им се размътва съзнанието, трупат се комплекси и започват чрез тях да си чешат егото. Тук неоспоримо мъжкото поведение в интернет носи основната вина за вирнатите носове на женското съсловие.
                И обратно. Прекалено лесният достъп до секс пък разглези мъжете до безобразие и обезцени стойностните жени.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Инфантилни са съвременните мъже. Разглезени и с много големи претенции. Жените също. Параграф 22.

                  Принципно да искаш да променяш мъж е вече диагноза. Както и да търсиш някаква жена от миналото дето вече я няма.

                  Адаптация му е майката. И за двата пола.
                  Коя жена от миналото я няма?Напротив има много свестни жени и не всички са куротрошачки,гонещи кариера и принцеси.Ако трябва да се адаптирам за някоя, която е целувала оная работа на десетки мъже, хайде няма нужда. Или към някоя принцеса, на която е под достойнството да сготви,изпере и почисти.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    ама там, на студенстката скамейка май е имало нещо
                    Имаше, но не това, което намекваш.

                    Имахме приятелски отношения и сме ходили 2 пъти на 8 декември заедно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Днес се разминах с една колежка от следването на 40+ в центъра.

                      Тя катери планините като луда и тича из цяла София. Мома е.....Беше омърмушена и не я заговорих.

                      Спортува много, но нямаше приятел дълго време, сега не знам дали има. Въпреки че сме приятели във ф.б., един път не ми е честитила рождения ден и вече ми е безразлична.

                      Това че не тичам като откачалка не значи, че не работя много физическа работа и има къде да си изразходвам енергията.

                      Не е задължително да работиш физическа работа, за да бъдеш във върхова форма.
                      Освен това, заетите с физическа работа я упражняват активно, поне 3-4 часа дневно и с по-малко натоварване - останалите 4 часа.

                      "Да тичаш като откачалка", "да се мотаеш по баирите (планината)" - това са твои интерпретации, синоними на хора без работа. Всички други занимания (тип хоби) ангажират хората по тяхната воля и (все още не си разбрал и вероятно няма как да разбереш) и им доставят удоволствие.
                      Няма как да разбереш, че ако извървиш днес 20-25 км. по пресечена местност, когато се прибереш (скапан!) - това ще е поредната победа за теб, но още по-силно ще почувстваш прилив на нови сили за предстоящата работна седмица...

                      Е, как да усетиш природата и красотата й, ако в края на "работната" седмица си се прибрал от работа - много "уморен", за да не можеш дори да излезеш в някое заведение и да потърсиш контакти с хора, които ти заменяш с НАДЛЪГВАНЕ във Фейсбук и това според теб е "почивка", след тежък работен ден...

                      Подменяш смисъла на живота, Евго, когато търсиш възможности, за да редуваш умствено и физическо натоварване. Фейсбук, след работа ти е проблема. Създал си си въображаем свят, който замества реалното съществуване и реалните контакти... Трудно (и дори невъзможно) е излизането от подобен "омагьосан" кръг...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Инфантилни са съвременните мъже. Разглезени и с много големи претенции. Жените също. Параграф 22.

                        Принципно да искаш да променяш мъж е вече диагноза. Както и да търсиш някаква жена от миналото дето вече я няма.

                        Адаптация му е майката. И за двата пола.
                        Съгласен.
                        Адаптацията ще настъпи при следващите поколения, които ще са деца и внуци на сегашните. Като минат 1-2 бездетни поколения и бялата раса значително намалее, тези които останат ще оценят всъщност кое е богатството в живота. Но пак казвам, язък за усилията на толкова много хора по света, които няма да имат този късмет.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Отговорът е,че е жена.С това е повече от мъжа в отношенията между двата пола.Жена с приятна външност в сайт за запознанства ще получи стотици предложения от мъже,докато мъж с приятна външност ще получи само няколко и то от неатрактивни жени.Жените просто си стоят и мъжете идват при тях (естествено ако не се казват Бонка),докато мъжете трябва да правят много неща, за да се харесат на някоя жена. И заради голямата конкуренция от мъжете, жените имат и високи изисквания към тях.Ама някои прекаляват с изискванията и си остават стари моми.
                          Ами при толкова кандидати както вика Селенка, все трябва да избере един. Така 2мата отпадат от "пазара" и другите се пренасочват към останалите свободни жени. Както се вика - кой превари, той завари. Само, че заради социалните мрежи им се размътва съзнанието, трупат се комплекси и започват чрез тях да си чешат егото. Тук неоспоримо мъжкото поведение в интернет носи основната вина за вирнатите носове на женското съсловие.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Днес се разминах с една колежка от следването на 40+ в центъра.

                            Тя катери планините като луда и тича из цяла София. Мома е.....Беше омърмушена и не я заговорих.

                            Спортува много, но нямаше приятел дълго време, сега не знам дали има. Въпреки че сме приятели във ф.б., един път не ми е честитила рождения ден и вече ми е безразлична.

                            Това че не тичам като откачалка не значи, че не работя много физическа работа и има къде да си изразходвам енергията.
                            ама там, на студенстката скамейка май е имало нещо
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                              Технологиите вредеят на човешките отношения. Всичко е лесно, бързо и достъпно.
                              За сметка на качеството.
                              Напълно и изцяло подкрепям. !!!
                              Човешките отношения са квинтенсенцията на живота!
                              (НЯма да казвам без препоръка, но дори напротив, наблягам на думата "Човешките")
                              Пиша от тел и трудно, да ме извинява Арана за пунктуация и правопи,
                              наблягаме на семантиката
                              Last edited by precakanoto; 10.05.2023, 20:17.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Цяла Испания мъжката част. Има една линия на метрото аз там отивам да гледам мъже Ми то кеф да гледаш поддържани здрави и спортуващи индивиди от мъжки пол.

                                И дамите и те се стараят. Доста се спортува.

                                Повече се спортува, по-малко се пие и не се пуши.

                                Сега, има я и другата крайност по западналите квартали обаче ако трябва да се избира какво да се гледа няма да гледаш впиянчени дебелаци и изхабени бар дами …

                                Здрав дух в здраво тяло, Евгич.
                                Днес се разминах с една колежка от следването на 40+ в центъра.

                                Тя катери планините като луда и тича из цяла София. Мома е.....Беше омърмушена и не я заговорих.

                                Спортува много, но нямаше приятел дълго време, сега не знам дали има. Въпреки че сме приятели във ф.б., един път не ми е честитила рождения ден и вече ми е безразлична.

                                Това че не тичам като откачалка не значи, че не работя много физическа работа и има къде да си изразходвам енергията.

                                Коментар

                                Working...
                                X