IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро,

    вчера се регистрирах в международния сайт, който Миродес ми препоръча, тиндър нещо не ми тръгва на лаптопа (стигам само донякъде, след кода, на екрана където се пише името и рождената дата и ми забива, не мога да продължа), пробвах и tagged.com, но ми се вижда тъп и няма да влизам там.

    Относно какво харесват жените, на първо място при съвременната българка е много застъпен егоизма и комерсиалното, не я интересуват нито мускулите, нито голямата "джипка" в гаража на мъжа, иска да се изтъргува скъпо и на богато, вкл. застаряващи попфолк икони на 40+ искат да покоряват Манхатан.

    По принцип, жените са лицемерни и говорят за гърба си. Обичат да се подмазват на шефовете и понякога правят кариера по онзи начин, лесния. Но е вярно, че не са дървета като мъжете и с тях по-лесно може да се разбереш по много върпоси, може и да отстъпи. Обичат small talk или "пичи мохабети" след определена възраст. Обичат и да набиват канчето на Путьото.

    Джони от другата тема наскоро писа. че не му трябва палава кака, а иска добра слугиня и прислужница, на 40+ приоритетите вече са други, твърди той.



    И накрая, изпитвам голям респект и обич към жените, които са ме отгледали.
    Last edited by Evgo; 06.06.2023, 10:05.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Щот го казваш ти ли ?
      Точно така.Нещата,които пиша по отношение на жените не са само мои лични наблюдения,а са доказани в хилядолетната човешка история.
      Ти постоянно ги оспорваш без никакви аргументи. Колкото да си спориш.
      Затова ако някой мъж чете темата и иска да има успех с жените ,трябва да се държи с жените както пиша аз,а не както ти.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        По въпроса за темата какво искат жените, трябва да се знае,че каквото напишеш ти,точно противоположното е вярно.
        Щот го казваш ти ли ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Абе малко е по преминал Джонито, ама нейсе, пират да е

          Тая пари искаше. Беше сменила там всички легла и е изпуснала Илончо. Обаче не й се получи да яхне вълната и да се изкара жертва, ерго тъпичка излезе.

          Какъв пират какви пет лева?
          По въпроса за темата какво искат жените, трябва да се знае,че каквото напишеш ти,точно противоположното е вярно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Ще останат доста свободни, не само жени, но и мъже. Помисли от развитието на всечки домакински уреди, колко сме си нужни с жените от преди век? Когато роботи, жени и мъже, придобият перфектните за инстинктите ни форми и материя, както и примерно за мъжете като мен давам пример, изкуствения им вграден интелект може да разговаря с теб всяка вечер по хиляди теми, за разлика от празноглава застаряваща чалгаджийка, която претендира за нов джип порше, а е прехвърлила 40, а от изяви на сцени изглежда на 45 и няма 200 думи в речника, кое ще избереш.?
            Що ще избираш чакгаджийка бре?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Изобщо не й е била това идеята. Все пак става въпрос за Джони Деп,който е мечта за милиони жени по света.Но той се е оказал със слаб характер и оная е побесняла,че не е мъжът,за когото е мечтаела.
              Абе малко е по преминал Джонито, ама нейсе, пират да е

              Тая пари искаше. Беше сменила там всички легла и е изпуснала Илончо. Обаче не й се получи да яхне вълната и да се изкара жертва, ерго тъпичка излезе.

              Какъв пират какви пет лева?
              Last edited by Arana; 06.06.2023, 05:53.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                Мисля, че смяташ автоматичната скоростна кутия за по-лесна за управление ,но грешиш. Поне ,аз предпочитам да карам кола със скорости, нямам проблем с автоматиците ,но обичам да имам скорости
                Зависи от колата , примерно моя два тона и нещо кош с ръчна да се кара е простотия , то и заводски ръчна няма де

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                  Мисля, че смяташ автоматичната скоростна кутия за по-лесна за управление ,но грешиш. Поне ,аз предпочитам да карам кола със скорости, нямам проблем с автоматиците ,но обичам да имам скорости
                  Кой както е свикнал.

                  Аз съм карал само Лади и не знам как е с автоматик. Наскоро се возих в такси в чужбина, имаше екран отпред и се виждаше пътя (маршрута) и колите в близост до таксито, т.е. не трябваше да гледа в огледалото, а да следи монитора до себе си. Те тези коли и паркират по-лесно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    От тогава мина много време.......и ми се иска да се науча на новото, с хубава кола, автоматик.
                    Мисля, че смяташ автоматичната скоростна кутия за по-лесна за управление ,но грешиш. Поне ,аз предпочитам да карам кола със скорости, нямам проблем с автоматиците ,но обичам да имам скорости

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Това е важното. Не се подвеждай по коли и автоматици. Особено за второто. Неслучайно има приказка - ръчката е за тези които искат да карат, а автоматика е за онези, които искат да се возят.
                      От тогава мина много време.......и ми се иска да се науча на новото, с хубава кола, автоматик.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        Ох, ама ти май изобщо не знаеш за какво е била женена Амбър, преди Джони Деп
                        Това е най-интересната аномалия при нас мъжете. Аз също съм имал подобна връзка и съм си въобразявал, че нищо, че си пада обратна, аз така ще я загрея, че ще си падне по мен. Е, не я загрях, само аз се загрях и си останах с чувството, че си лягам с плашилото от бостана, въпреки, че тя ме беше предупредила, че е фригидна.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Изобщо не й е била това идеята. Все пак става въпрос за Джони Деп,който е мечта за милиони жени по света.Но той се е оказал със слаб характер и оная е побесняла,че не е мъжът,за когото е мечтаела.
                          Ох, ама ти май изобщо не знаеш за какво е била женена Амбър, преди Джони Деп

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Мире, не схващаш ли, че идеята й е била да го провокира по всякакъв начин, след като не е получила исканото. Обърни внимание, че Джони Деп не се е поддал и спечели делото. Ако беше й отвърнал, щеше сега освен със съсипана кариера и брак, да остане и без пари.
                            Изобщо не й е била това идеята. Все пак става въпрос за Джони Деп,който е мечта за милиони жени по света.Но той се е оказал със слаб характер и оная е побесняла,че не е мъжът,за когото е мечтаела.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Така поднесено съм съгласен. Но цялата идея да се запълни нишата на самотата с роботи, някак не ме кефи особено. Не, че имам по-добри идеи, но самата ситуация изглежда доста тъжно. Защото на един интелигентен мъж, там някъде се пада и интелигентна жена. Просто е скъсана нишката.
                              Да, може би спасението ще бъде в социалните контакти между естествени индивиди, гледам роят се сайтове за запознанства с рускоговорящи жени и от двете страни на войната. От началото на войната, мисля, че са останали поне половин милион освободени жени от двете страни във всякакви възрастови категории от 18 до 55.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                няколко стотин милиона азиатци
                                но те и без друго са на ръкоделие
                                разбирай, любовта им иде отръки
                                Неслучайно в Китай, раждаемостта е 1,2 в България- 1,7. С тази разлика, че тук не говорим за ръкоблудство, а за секс с робот.

                                Коментар

                                Working...
                                X