IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    На бодлива крава, Бог рога не дава.
    Вече знам и как се правят синове,ама дали ще ми се отдаде възможност за такива не се знае.Тя жената иска още едно дете, ама на нейните години е опасно
    Last edited by mirodes; 08.06.2023, 14:57.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Не я уважава. Просто тази жена му е удобна - гледа деца децата, грижи се за домакинството и прочие. Той й дава пари, води я по почивки. Симбиоза му се вика на това в Природата. А в случая с пияницата - паразитизъм.
      Наздраве!
      Ако пияницата си гледа семейството и допринася пак е симбиоза нали?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

        Съвсем наясно съм с разбиранията ти и както виждаш съм от малкото хора наоколо, които не се опитват да ти ги коригират. /Колкото и да са погрешни./
        Прочее много ми е интересно, ако те поставят в ситуация, при която няма как да не си участник вместо наблюдател какви ще са твоите реакции.

        Да речем, попадаш на племе канибали, които искат да те сготвят с картофи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Точно така. Жалко,че нямам синове да им предам тия знания.
          предай ги на евго
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Имам един приятел, който постоянно си сменя любовниците.Същевременно е женен,има три деца,и каквото изкара го дава за семейството си(по любовниците не дава и една стотинка),отдаден е на семейството си,построи къща,в която живеят, ходят постоянно семейно на почивки.
            Той ли уважава жена си или някой пияница, който не изневерява,но не полага никакви грижи за семейството си и живеят в мизерия?
            Не я уважава. Просто тази жена му е удобна - гледа деца децата, грижи се за домакинството и прочие. Той й дава пари, води я по почивки. Симбиоза му се вика на това в Природата. А в случая с пияницата - паразитизъм.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Точно така. Жалко,че нямам синове да им предам тия знания.
              На бодлива крава, Бог рога не дава.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                My logic is irrefutable

                цитат от НФ филм, в който развихрилият се ИИ повсеместно се зае да унищожи човечеството.
                Точно така. Жалко,че нямам синове да им предам тия знания.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Практиката показва,че разбиранията ми са верни.До тия изводи съм стигнал чрез лични наблюдения, наблюдения на мъже с голям успех сред жените и много четене по темата в Интернет.
                  My logic is irrefutable

                  цитат от НФ филм, в който развихрилият се ИИ повсеместно се зае да унищожи човечеството.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq2 Разгледай мнение
                    Да обобщим :
                    Мъжът е лидер в отношенията мъж-жена, ама жената кара влака. Рускините са опасни ./не схванах точно с какво/ В отношения мъж - жена, за два месеца , мъжът взима , което му трябва и после трябва нова . / не разбрах , кой е по семплия - жената, щото има малко за даване или мъжът, щото с малко се задоволява / Не схванах още много неща . Например, защо жените не харесват мъже, а пирати - куци, еднооки и с папагал..?
                    Хахаха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                      Съвсем наясно съм с разбиранията ти и както виждаш съм от малкото хора наоколо, които не се опитват да ти ги коригират. /Колкото и да са погрешни./
                      Практиката показва,че разбиранията ми са верни.До тия изводи съм стигнал чрез лични наблюдения, наблюдения на мъже с голям успех сред жените и много четене по темата в Интернет.
                      Трябва да се гледа практиката и поведението на мъжете, които имат успех сред жените. Не теоретиците,които пишат за"сложната"женска природа.Нищо сложно няма.
                      Last edited by mirodes; 08.06.2023, 14:45.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        +1


                        И парите гледат в днешно време,
                        Парите са фактор,но не от най-голямо значение. Вчера гледах филм за един от най-големите свалячи на всички времена. Преспал е с десетки кинозвезди и е бил женен за дъщерите на едни от най-богатите хора в света. Без самият той да е богат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq2 Разгледай мнение

                          Като моят
                          браво, леля!
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Кажи ни лельо какъв трябва да е мъжът с главно М?
                            Пише ви мъж и се гъбарка с вас. Това е вездесущий монамурски с хилядата профила.

                            Опущя ви за един ден и изтървавате ситюейшъна
                            Last edited by Arana; 08.06.2023, 14:33.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Всичко при мен се основава на наука и логика.Поведението на жените също е много логично,стига да можеш да го разгадаеш.
                              Съвсем наясно съм с разбиранията ти и както виждаш съм от малкото хора наоколо, които не се опитват да ти ги коригират. /Колкото и да са погрешни./

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Ами нали имам очи и виждам. Жените на най-големите свалячи не само не им бият шута,ами започват още повече да се разкрасяват ,да отслабват,тренират само и само да задържат мъжете си.Еволюционно у жената се е развило мислене,че трябва да е обвързана с даден мъж, който да защитава нея и децата й,да им осигури дом и прехрана.Затова е важно за жените обвързването с един мъж и си затварят очите за сексуални забежки без обвързване.Докато мъжете рядко прощават изневяра на жените си.Пак еволюционно се е развило подобно отношение, защото в такъв случай няма как да е бил сигурен дали отглежда негови деца, а не чужди.
                                И жените със сигурност не определят своите бъдещи съпрузи по външен вид преди да са го опознали.Много по-важно е поведението на мъжа.И най-важното да е самоуверен.
                                +1


                                И парите гледат в днешно време,

                                Коментар

                                Working...
                                X