IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    И неповторими . Дека я иконката на пърхането с мигли???
    това с неповтарянето зависи само от това как сте се представили първия път в леглото. Тука сте рядко нещо повече от дръво, най-много за някоя свирка да ставате
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Мире нямаш срама, и ти ли като един приятел - вика, докато не ми набият звучен шамар, не го броя за отказ. Преди години, кво ме беше замаял, вика айде да ходим на бар да сваляме жени. Вързах му се на акъла и отиваме в центъра, влизаме в едно клубче - вътре пълно, няма място пиле да прехвръкне. Ние без резервация естествено, викам няма да е на бара, щот седна ли там, бързо ще преместя фокуса от свалки към друго.

      Взех набързо 2 питиета и гледам няква женска компания и направо вътре между тях на клин. Питам директно - момичета има ли място за още 2 чаши на масата? Всички впериха поглед в мене, изгледаха ме от глава до пети. И след 2 секунди - ама разбира се. Викам го моя авер, наместихме се. Оня като развързано куче...директно ги подкара. Дръпнах го, викам - чшш, чакай малко, укроти топката, не си на финал на Лига Европа. Изобщо не ме отрази, шибна си питието на екс и хукна да прави караул из дискотеката.

      Останах с тея мадами сам мъж на масата и се чудя на акъла си, къде се навих, та после и сам се набих. През тва време гледам вдигат тостове и ме включват и мене. Заговорих се с едната, оказа се, че празнуват рожден ден. Веднага честитих на рожденичката, извиних се за грубото нахълтване и че ни най-малко съм искал да досаждам и да развалям празника. Изкара една широка усмивка, вика не се притеснявай няма нищо такова, даже им било приятно, че няма да бъдат само женски на масата. Показа ми бутилката и ме пита дали пия такова, или нещо друго, искала да почерпи. Светнаха ми очичките.

      Тогава обаче, още нямах достатъчно стаж и бързо предобрих с количествата, та имам спомен до танците с някоя от мадамите и после такси към нас. Хубавото е, че поне не ми личи Моя авер на следващия ден каза, че две от тях са останали с нас до края, и сме щели да ходим да хапнем някъде, после афтър парти. Но съм бил развалил всичко, щото съм се прибрал да спя.

      Та изводите които си извадих от случката е, че е хубаво да се редува проактивно поведение с пасивно. И в никакъв случай мешане на алкохол
      Всъщност Мирето, като му изключим екстравагантните идеи за харемите, рускините и прочее глупости Ви отсрамва тука всичките, защото не му е притъпен нормалният мъжки инстинкт.

      Живот има и след 20 и 30. За мен е загадка защо в бг на 50 и 60 следва да се впиянчиш или да облечеш бозавите дрешки, когато може да си живееш активен изпълнен с енергия живот.

      Другият, който Ви отсрамва е Мико, който спортува и е с тонус.

      Какво пиене какви пет лева. Спортувайте и си живейте живота.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Мире нямаш срама, и ти ли като един приятел - вика, докато не ми набият звучен шамар, не го броя за отказ. Преди години, кво ме беше замаял, вика айде да ходим на бар да сваляме жени. Вързах му се на акъла и отиваме в центъра, влизаме в едно клубче - вътре пълно, няма място пиле да прехвръкне. Ние без резервация естествено, викам няма да е на бара, щот седна ли там, бързо ще преместя фокуса от свалки към друго.

        Взех набързо 2 питиета и гледам няква женска компания и направо вътре между тях на клин. Питам директно - момичета има ли място за още 2 чаши на масата? Всички впериха поглед в мене, изгледаха ме от глава до пети. И след 2 секунди - ама разбира се. Викам го моя авер, наместихме се. Оня като развързано куче...директно ги подкара. Дръпнах го, викам - чшш, чакай малко, укроти топката, не си на финал на Лига Европа. Изобщо не ме отрази, шибна си питието на екс и хукна да прави караул из дискотеката.

        Останах с тея мадами сам мъж на масата и се чудя на акъла си, къде се навих, та после и сам се набих. През тва време гледам вдигат тостове и ме включват и мене. Заговорих се с едната, оказа се, че празнуват рожден ден. Веднага честитих на рожденичката, извиних се за грубото нахълтване и че ни най-малко съм искал да досаждам и да развалям празника. Изкара една широка усмивка, вика не се притеснявай няма нищо такова, даже им било приятно, че няма да бъдат само женски на масата. Показа ми бутилката и ме пита дали пия такова, или нещо друго, искала да почерпи. Светнаха ми очичките.

        Тогава обаче, още нямах достатъчно стаж и бързо предобрих с количествата, та имам спомен до танците с някоя от мадамите и после такси към нас. Хубавото е, че поне не ми личи Моя авер на следващия ден каза, че две от тях са останали с нас до края, и сме щели да ходим да хапнем някъде, после афтър парти. Но съм бил развалил всичко, щото съм се прибрал да спя.

        Та изводите които си извадих от случката е, че е хубаво да се редува проактивно поведение с пасивно. И в никакъв случай мешане на алкохол
        С пасивно поведение ще си спинкаш сам. А от сън спомени няма.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Ами не е.Аз като бях ерген и ходех по такива заведения не е имало случай да не свалям някоя мадама. Естествено не винаги са ми връзвали, ама съм имал и успехи в свалките.Ама ако мъж си стои и не е активен в свалките рядко ще дойде някоя жена да го сваля.
          Мире нямаш срама, и ти ли като един приятел - вика, докато не ми набият звучен шамар, не го броя за отказ. Преди години, кво ме беше замаял, вика айде да ходим на бар да сваляме жени. Вързах му се на акъла и отиваме в центъра, влизаме в едно клубче - вътре пълно, няма място пиле да прехвръкне. Ние без резервация естествено, викам няма да е на бара, щот седна ли там, бързо ще преместя фокуса от свалки към друго.

          Взех набързо 2 питиета и гледам няква женска компания и направо вътре между тях на клин. Питам директно - момичета има ли място за още 2 чаши на масата? Всички впериха поглед в мене, изгледаха ме от глава до пети. И след 2 секунди - ама разбира се. Викам го моя авер, наместихме се. Оня като развързано куче...директно ги подкара. Дръпнах го, викам - чшш, чакай малко, укроти топката, не си на финал на Лига Европа. Изобщо не ме отрази, шибна си питието на екс и хукна да прави караул из дискотеката.

          Останах с тея мадами сам мъж на масата и се чудя на акъла си, къде се навих, та после и сам се набих. През тва време гледам вдигат тостове и ме включват и мене. Заговорих се с едната, оказа се, че празнуват рожден ден. Веднага честитих на рожденичката, извиних се за грубото нахълтване и че ни най-малко съм искал да досаждам и да развалям празника. Изкара една широка усмивка, вика не се притеснявай няма нищо такова, даже им било приятно, че няма да бъдат само женски на масата. Показа ми бутилката и ме пита дали пия такова, или нещо друго, искала да почерпи. Светнаха ми очичките.

          Тогава обаче, още нямах достатъчно стаж и бързо предобрих с количествата, та имам спомен до танците с някоя от мадамите и после такси към нас. Хубавото е, че поне не ми личи Моя авер на следващия ден каза, че две от тях са останали с нас до края, и сме щели да ходим да хапнем някъде, после афтър парти. Но съм бил развалил всичко, щото съм се прибрал да спя.

          Та изводите които си извадих от случката е, че е хубаво да се редува проактивно поведение с пасивно. И в никакъв случай мешане на алкохол

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Търся жени на ротационен принцип (нъл модерно сега)

            Я раздуй малко, че съм пропуснал.тази модерна тенденция. Какви периоди на ротация се прилагат най-често?

            А, не е ли по-добре да се почне по познатата схема:

            - Имаш ли си приятел?
            Ако тя отговори, че си има приятел, ти предлагаш:

            - Ами тогава...предполагам...мога да ти бъда любовник!?
            Ако тя ти благодари и ти каже, че и любовник си има, ти уточняваш:
            ​​​​​​​
            - Тоест всички писти са заети, така ли?
            В тоя вариант, ако тя ти каже, че - да, всички писти са заети!

            Тогава приключваш с губенето на време:

            -А едно аварийно кацане може ли?



            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              Ами не сте модерни, все искате да сте единствени, е може и на много мъже ЕДИНСТВЕНИ
              И неповторими . Дека я иконката на пърхането с мигли???

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Ами не пият, а спортуват. Имам един дон Педро на 60 като рок стар е. И ги гони булките като за световно и навсякъде няма бар, няма спирка, няма библиотека.

                Даже има лаф, че ако веднага не си поискаш от жена я обиждаш. И си искат хората и не е краят на света при отказ - ухили се, мине на следващата а на теб утре пак ще ти поиска.

                Дърт коцкар. Няма лошо, нека държи форма.

                Имах един такъв колега в старата фирма. Както се завъртеше някоя 20г. колежка покрай мен и веднага идваше за лафче. Много го уважавах тоя човек, никога не е дошъл с празни ръце...я с уиски, я с нещо друго Ама и приказката му беше на място, и като се ухилеше с един мустак, се едно гледаш Цветан Василев с още 20г. отгоре Жалко, че никоя не му върза, ма ако знаех тая ми ти информация, дето даваш щях да го пращам у Испанията.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Търси бе кой та спира.
                  Ами не сте модерни, все искате да сте единствени, е може и на много мъже ЕДИНСТВЕНИ
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Много си остър.

                    Кое е като "стара баба", аз съм описал конкретни реални случай без да им пиша имената. ОК?

                    "Нито физиката им е хубава, нито са учили много, нито кариера имат хубава, нито знаят как да се държат (обикновени чехльовци), обаче са успели да прилъжат някоя и си имат тяхното щастие."
                    така е реален случай ама хората имат половинки а ти...?
                    Къде е грешката, в кой е проблема? Още повече, че говориш за "путьовците" в множествено число, което значи, че повече от един е успял да "прилъже" жена...
                    Не мислиш ще, че никой никого не е прилъгал, а семейството се дължи на хората и разбирателството между тях. За да се стигне донсемейство е имало привличане, чар и т.н.
                    Евго виж гредата в твоето око и после търси клечките при другите.....
                    Успех!
                    Last edited by polax; 22.05.2023, 21:27.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Ами не е.Аз като бях ерген и ходех по такива заведения не е имало случай да не свалям някоя мадама. Естествено не винаги са ми връзвали, ама съм имал и успехи в свалките.Ама ако мъж си стои и не е активен в свалките рядко ще дойде някоя жена да го сваля.
                      Подкрепям на 200%.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Търся жени на ротационен принцип (нъл модерно сега)
                        Търси бе кой та спира.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Това е интересен факт, който не знаех. Доколкото помня, майка ми и баща ми, са се запознали покрай общи познати. Явно у нас територията е такава, че "забивка" в бар/заведение не се приема за сериозна връзка, еле пък за сватба. Затова и на директния подход не се гледа с добро око, освен ако не става въпрос за нещо неангажиращо.

                          У тея испанските барове, май-май, жените направо са като жури на кастинг. Тея испанци не пият ли? Баси живота, ще ходя вместо да разпускам, да се редя на опашка. Луда работа
                          Ами не пият, а спортуват. Имам един дон Педро на 60 като рок стар е. И ги гони булките като за световно и навсякъде няма бар, няма спирка, няма библиотека.

                          Даже има лаф, че ако веднага не си поискаш от жена я обиждаш. И си искат хората и не е краят на света при отказ - ухили се, мине на следващата а на теб утре пак ще ти поиска.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Тотал грешно мнение. Путьовци са по твоите критерии, а те явно са много грешни.
                            Казвал съм ти, разсъжденията ти са като на стара баба.
                            Много си остър.

                            Кое е като "стара баба", аз съм описал конкретни реални случай без да им пиша имената. ОК?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Странно, но това с липсата на мъжка инициатива си беше проблем в бг и преди 30 години. Тука на иберийския полуостров подобни проблеми местното население що ли си няма?

                              При това се опитват масово да им вкарват джендъризъм и пак не им се получава.

                              Единственото, което жената тук следва да направи е да седне в някой бар.

                              Оня ден се срещам с приятелка ергенка да се видим, води ме на някакъв бар, където бе фрашкано с мъже 40-65 възраст.

                              Абе бирата не можахме да си допием. Аз избягах щото я видях накъде върви работата и си я оставих да си ловува - на една жена се падаха средно около четирима мъже.

                              Всичките инициативни до дупка. Какво точно ви става в бг не знам.
                              Това е интересен факт, който не знаех. Доколкото помня, майка ми и баща ми, са се запознали покрай общи познати. Явно у нас територията е такава, че "забивка" в бар/заведение не се приема за сериозна връзка, еле пък за сватба. Затова и на директния подход не се гледа с добро око, освен ако не става въпрос за нещо неангажиращо.

                              У тея испанските барове, май-май, жените направо са като жури на кастинг. Тея испанци не пият ли? Баси живота, ще ходя вместо да разпускам, да се редя на опашка. Луда работа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Айде пак балкански глупости. Говоря ти за нормално заведение в центъра главо залупена.

                                И дали е бар или автобусна спирка мъжете са си активни не гледат като ощипани госпожици.
                                Търся жени на ротационен принцип (нъл модерно сега)
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X