IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    А от къде може да се вземе бланка на двустранния протокол при ПТП?
    Като сключваш гражданската си искаш. Скоро сключвах и нямаше да ми дадат, ако не си бях поискал.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Описаната случка е само повод да се поднесе основната мисъл на авторката на този гениален коментар, а именно, че някои участници във форума сме арогантни,нагли и считащи се над законите и че в подобна ситуация сме щели да нападнем жената, чиято кола сме ударили.
      Естествено без никакви доказателства ,но важното е да се плюе,пък доказателствата нямат значение.
      А от къде може да се вземе бланка на двустранния протокол при ПТП?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Аз се чудя що вдигат пак Гражданската, а то милото Съни не знае, как така й се случват ПТП-тата.

        Пробвай на следващото да провокираш мъжа, барем разбереш истината и защо се стига до там. Тоя с камиона, който те е забърсал отстрани, сигурно си му била в мъртвата зона и не те е виждал. Не седне ли мъж до вас, да ви обясни и да ви обърне представите колко неадекватно стоите на пътя, няма и да разберете, как така от нищото ви се случва, все вас да ви целят

        Сега да не помислите, че съдя женското съсловие. Просто казвам, че ако някой попадне в серия от ПТП-та за кратък период от време, е хубаво да преразгледа ситуациите и как се е стигнало до тях. За ПТП в 90% от случаите, реално вина имат и двамата участници. Това, че закона е написан, така че единия да го отнася изцяло, не означава, че другия е китка.

        И понеже Сънито е душичка, аз също ще й дам повод за размисъл. Има вероятност шофьора да те е харесал и за това да "те е чукнал". Представил се е добре, без напрежение, което носи вероятност за преднамерен инцидент. Вече ти има данните от двустранния протокол, а ако вътре намериш грешка/пробойна, значи 100% е оставена нарочно, с цел да имате контакт поне още веднъж
        Съни си разказва как е минала късната семейна сбирка под възглавниците, когато вечерта смирено гасне, а вие се хващате за камиона, шофьора и скоростния му лост. Ами ако на кръстовището я беше подхванал самолетоносач отзад? Видът на превозното средство е функция на преживяната емоция. Ако те бутне бетоновоз отзад и изсипе товара си без да пита, си е доста грубо отношение според днешния етикет.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Аз се чудя що вдигат пак Гражданската, а то милото Съни не знае, как така й се случват ПТП-тата.

          Пробвай на следващото да провокираш мъжа, барем разбереш истината и защо се стига до там. Тоя с камиона, който те е забърсал отстрани, сигурно си му била в мъртвата зона и не те е виждал. Не седне ли мъж до вас, да ви обясни и да ви обърне представите колко неадекватно стоите на пътя, няма и да разберете, как така от нищото ви се случва, все вас да ви целят

          Сега да не помислите, че съдя женското съсловие. Просто казвам, че ако някой попадне в серия от ПТП-та за кратък период от време, е хубаво да преразгледа ситуациите и как се е стигнало до тях. За ПТП в 90% от случаите, реално вина имат и двамата участници. Това, че закона е написан, така че единия да го отнася изцяло, не означава, че другия е китка.

          И понеже Сънито е душичка, аз също ще й дам повод за размисъл. Има вероятност шофьора да те е харесал и за това да "те е чукнал". Представил се е добре, без напрежение, което носи вероятност за преднамерен инцидент. Вече ти има данните от двустранния протокол, а ако вътре намериш грешка/пробойна, значи 100% е оставена нарочно, с цел да имате контакт поне още веднъж
          Описаната случка е само повод да се поднесе основната мисъл на авторката на този гениален коментар, а именно, че някои участници във форума сме арогантни,нагли и считащи се над законите и че в подобна ситуация сме щели да нападнем жената, чиято кола сме ударили.
          Естествено без никакви доказателства ,но важното е да се плюе,пък доказателствата нямат значение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Аз се чудя що вдигат пак Гражданската, а то милото Съни не знае, как така й се случват ПТП-тата.

            Пробвай на следващото да провокираш мъжа, барем разбереш истината и защо се стига до там. Тоя с камиона, който те е забърсал отстрани, сигурно си му била в мъртвата зона и не те е виждал. Не седне ли мъж до вас, да ви обясни и да ви обърне представите колко неадекватно стоите на пътя, няма и да разберете, как така от нищото ви се случва, все вас да ви целят

            Сега да не помислите, че съдя женското съсловие. Просто казвам, че ако някой попадне в серия от ПТП-та за кратък период от време, е хубаво да преразгледа ситуациите и как се е стигнало до тях. За ПТП в 90% от случаите, реално вина имат и двамата участници. Това, че закона е написан, така че единия да го отнася изцяло, не означава, че другия е китка.

            И понеже Сънито е душичка, аз също ще й дам повод за размисъл. Има вероятност шофьора да те е харесал и за това да "те е чукнал". Представил се е добре, без напрежение, което носи вероятност за преднамерен инцидент. Вече ти има данните от двустранния протокол, а ако вътре намериш грешка/пробойна, значи 100% е оставена нарочно, с цел да имате контакт поне още веднъж
            Т'ва голям изрод трябва да си така да сваляш жени.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
              Вчера пак ме удариха... отзад... ПТП. Мъж на средна възраст. Отново - професионален шофьор, пак по негова вина, с леки повреди за мен - счупена броя и капак... Беше усмихнато-сериозен. Извини ми се 2 пъти, дето ме е ударил. Отговарям с усмивка - случва се и на най-добрите! Спокоен, умерен, сдържан... нормален! Преместваме колите, той попълва протокола, без излишни думи...

              Предишния път... преди няколко месеца... пак така. Само че беше камион и ме забърса странично. Не ме забелязал човека. Мога ли да му се сърдя???

              Мисля си - уау, каква съм късметлийка!

              Ако беше ме ударил някой от пичовете във форума, кой ли знае какъв филм щеше да бъде?
              Ма ти знаеш ли кой съм аз, аз съм готин, аз съм пич, мен ме харесват жените, висок съм, строен съм, нямам шкембе, очертават ми се мускулите, 4 pack, 6 pack, ще ми се размине и няма да ме накажат щото съм готин и чаровен и т.н...

              Харе, лека нощ и поразсъждавайте малко
              Аз се чудя що вдигат пак Гражданската, а то милото Съни не знае, как така й се случват ПТП-тата.

              Пробвай на следващото да провокираш мъжа, барем разбереш истината и защо се стига до там. Тоя с камиона, който те е забърсал отстрани, сигурно си му била в мъртвата зона и не те е виждал. Не седне ли мъж до вас, да ви обясни и да ви обърне представите колко неадекватно стоите на пътя, няма и да разберете, как така от нищото ви се случва, все вас да ви целят

              Сега да не помислите, че съдя женското съсловие. Просто казвам, че ако някой попадне в серия от ПТП-та за кратък период от време, е хубаво да преразгледа ситуациите и как се е стигнало до тях. За ПТП в 90% от случаите, реално вина имат и двамата участници. Това, че закона е написан, така че единия да го отнася изцяло, не означава, че другия е китка.

              И понеже Сънито е душичка, аз също ще й дам повод за размисъл. Има вероятност шофьора да те е харесал и за това да "те е чукнал". Представил се е добре, без напрежение, което носи вероятност за преднамерен инцидент. Вече ти има данните от двустранния протокол, а ако вътре намериш грешка/пробойна, значи 100% е оставена нарочно, с цел да имате контакт поне още веднъж

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Трябва да си пълен малоумник при положение ,че предизвикаш ПТП по твоя вина и вместо да напишеш един двустранен протокол и да се разминеш без никакви последици,да рискуваш другата страна да извика КАТ или да подаде жалба и да ти съставят акт,който да ти донесе и глоба.При напускане на местопроизшествието пък застрахователят може да предяви регресен иск за изплатените щети и ако е някоя по-скъпа кола ще платиш и висок размер на щетите плюс глобата.
                Но както Айнщайн е казал"Безкрайни са само Вселената и човешката глупост. Но за първото не съм сигурен ".
                Между другото на мен се случи подобна ситуация-при маневра на заден ход, докато изчаквах да преминат автомобилите от двете ленти на пътното платно,един друг автомобил спря точно зад мен,без да го видя.И аз като видях,че няма автомобили да се движат по улицата си направих маневрата на заден ход и го ударих.Извиних му се на човека, попълнихме двустранен протокол и всичко приключи.
                Но една участничка във форума ме изкара, че съм щял да се карам с другият шофьор при положение, че аз съм виновен. Следващия път може да ме обвини,че съм масов убиец и канибал.
                Спокойно! При теб си забелязват леки залитания в определена посока, но ясно се вижда, че чекмеджета са ти подредени и на пода не се търкалят чорапи и боксерки
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                  Не мисля, че някой от пишещите във форума би реагирал по описания от теб начин, особено, след като е виновен за ПТП.

                  ПП: Не знам какво става по пътищата вече. Почти няма случай да излезна някъде с колата и да не съм свидетел на ПТП.

                  Основна причина, според мен, е използването на телефон. Онзи ден за секунда само да скипна рекламата в ютуб и този пред мен беше набил спирачки. На косъм бях и аз да го чукна отзад.

                  Прав си. Частично.

                  Цел на шофьора е да управлява МПС безаварийно. (убеден съм в това)

                  Това включва: концентрирано внимание върху постоянно изменяща се пътна обстановка и условия за движение, отчитане работата на системите, механизмите чрез всички контролно-измервателни уреди, следене показанията на датчиците за: маслото, горивото, охлаждащата двигателя течност, преди тръгването са направени и други проверки (налягане на гумите, ниво на спирачната течност, на течността за чистачките, състояние на перата на чистачките...)

                  В тоя смисъл - използването на телефона - по никакъв начин не помага за нормалното протичане на горепосочените дейности от водача на МПС, а точно обратното - разконцентрира го от основната му ангажираност, когато се качи на МПС -то си. Шансът да пътува безаварийно намалява в пъти.

                  Това е избор на водача, от който могат да пострадат невинни хора.

                  ПТП, които регистрираме се дължат основно на несъобразената с пътната обстановка скорост.

                  Несъобразената скорост, освен по споменатите причини - може да се дължи на различни събития, които се случват между пътуващите в автомобила...

                  Наскоро ми попадна клип, в който шофьор кормуваше, а младата му спътничка на дясната седалка му правеше... фелацио... Човешко е (мина ми през ума), После си казах, че шофьорът кара със съобразена скорост (не предизвика ПТП)..., обаче - все си мисля, че вниманието на този шофьор не беше съвсем концентрирано в постоянно променящата се пътна обстановка... и е случая са имали късмет за това, че са нямали произшествия (предполагаме, че и нараняването от остри зъби по лошите пътища е също произшествие)...

                  . . .....

                  В ситуацията, която коментираш - ми направи впечатление, че - след като са "преместили автомобилите", виновният водач се е оказал "професионален шофьор" ...

                  Почти съм сигурен, че всички професионални шофьори се познават по тяхната професионална усмивка (особено при ПТП), както и, че всички професионални шофьори са със забавени реакции и трудно спират при внезапно спиране на автомобила пред тях (например, при жълт цвят на светофара, предхождащ червения)...



                  И това беше пример за несъобразена скорост с пътните условия, или за малка дистанция от автомобил, управляван от жена...

                  Нищо против управлението на дамите нямам, дори преди дни се запознах с дама, която е работила като куриер в Англия. Разбира се, една дама да кара по нашите пътища, както в Англия си е доста рисково занимание...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
                    Вчера пак ме удариха... отзад... ПТП. Мъж на средна възраст. Отново - професионален шофьор, пак по негова вина, с леки повреди за мен - счупена броя и капак... Беше усмихнато-сериозен. Извини ми се 2 пъти, дето ме е ударил. Отговарям с усмивка - случва се и на най-добрите! Спокоен, умерен, сдържан... нормален! Преместваме колите, той попълва протокола, без излишни думи...

                    Предишния път... преди няколко месеца... пак така. Само че беше камион и ме забърса странично. Не ме забелязал човека. Мога ли да му се сърдя???

                    Мисля си - уау, каква съм късметлийка!

                    Ако беше ме ударил някой от пичовете във форума, кой ли знае какъв филм щеше да бъде?
                    Ма ти знаеш ли кой съм аз, аз съм готин, аз съм пич, мен ме харесват жените, висок съм, строен съм, нямам шкембе, очертават ми се мускулите, 4 pack, 6 pack, ще ми се размине и няма да ме накажат щото съм готин и чаровен и т.н...

                    Харе, лека нощ и поразсъждавайте малко
                    Аз имам книжка от 20-годишен, но не карам и нямам кола.

                    В началото карах малко една Лада. Преди 20 г доходът ми не беше голям и не позволяваше да поддържам кола. Баща ми имаше пари, но се държеше като простак, нито ми показа някаква техника при корумването, нито кола ми купи.

                    Обаче ми се струва, че седна ли зад волана, ще внимвам, ще карам в дясно, с умерена скорост и няма да създавам ситуации като описаната от Съни.
                    Обикновено това се случа при скъпите возила и пренавитите мъже, вкл. мутри. Ще спазвам правилото "Бъдете толерантни на пътя".

                    Дори съм почнал да си заделям пари по една сметка за МПС,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                      Не мисля, че някой от пишещите във форума би реагирал по описания от теб начин, особено, след като е виновен за ПТП.

                      ПП: Не знам какво става по пътищата вече. Почти няма случай да излезна някъде с колата и да не съм свидетел на ПТП.

                      Основна причина, според мен, е използването на телефон. Онзи ден за секунда само да скипна рекламата в ютуб и този пред мен беше набил спирачки. На косъм бях и аз да го чукна отзад.
                      Трябва да си пълен малоумник при положение ,че предизвикаш ПТП по твоя вина и вместо да напишеш един двустранен протокол и да се разминеш без никакви последици,да рискуваш другата страна да извика КАТ или да подаде жалба и да ти съставят акт,който да ти донесе и глоба.При напускане на местопроизшествието пък застрахователят може да предяви регресен иск за изплатените щети и ако е някоя по-скъпа кола ще платиш и висок размер на щетите плюс глобата.
                      Но както Айнщайн е казал"Безкрайни са само Вселената и човешката глупост. Но за първото не съм сигурен ".
                      Между другото на мен се случи подобна ситуация-при маневра на заден ход, докато изчаквах да преминат автомобилите от двете ленти на пътното платно,един друг автомобил спря точно зад мен,без да го видя.И аз като видях,че няма автомобили да се движат по улицата си направих маневрата на заден ход и го ударих.Извиних му се на човека, попълнихме двустранен протокол и всичко приключи.
                      Но една участничка във форума ме изкара, че съм щял да се карам с другият шофьор при положение, че аз съм виновен. Следващия път може да ме обвини,че съм масов убиец и канибал.
                      Last edited by mirodes; 31.05.2023, 09:51.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                        [/B]

                        Леле. Това беше добро

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                          Неее, ти не си разбрал този разказ. Той е по "Декамерон". Не четеш между редовете. Много си еднопосочен. Това е разказ за един много здрав, див и необуздан секс, който не се развива в разбрицан асансьор, а насред пътя. Огледай се по-добре, отвори сетивата и ще видиш, че тази нишка пронизва целия ни познат свят по волята на Твореца. И в един затворен кухненски шкаф можеш да го видиш - там, където чиниите се губят една в друга.


                          Леле. Това беше добро

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Това е епизод номер 1.Във втори епизод мъжете от форума нападат старици и ги ограбват. Щото не ги кефят.В трети епизод мъжете от форума изнасилват деца в детската градина. Докато се стига до кулминацията в четвърти епизод и мъжете от форума избиват бебета в родилно отделение.
                            И трябва да се разсъждава за тези им действия в паралелната Вселена.
                            Неее, ти не си разбрал този разказ. Той е по "Декамерон". Не четеш между редовете. Много си еднопосочен. Това е разказ за един много здрав, див и необуздан секс, който не се развива в разбрицан асансьор, а насред пътя. Огледай се по-добре, отвори сетивата и ще видиш, че тази нишка пронизва целия ни познат свят по волята на Твореца. И в един затворен кухненски шкаф можеш да го видиш - там, където чиниите се губят една в друга.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
                              Вчера пак ме удариха... отзад... ПТП. Мъж на средна възраст. Отново - професионален шофьор, пак по негова вина, с леки повреди за мен - счупена броя и капак... Беше усмихнато-сериозен. Извини ми се 2 пъти, дето ме е ударил. Отговарям с усмивка - случва се и на най-добрите! Спокоен, умерен, сдържан... нормален! Преместваме колите, той попълва протокола, без излишни думи...

                              Предишния път... преди няколко месеца... пак така. Само че беше камион и ме забърса странично. Не ме забелязал човека. Мога ли да му се сърдя???

                              Мисля си - уау, каква съм късметлийка!

                              Ако беше ме ударил някой от пичовете във форума, кой ли знае какъв филм щеше да бъде?
                              Ма ти знаеш ли кой съм аз, аз съм готин, аз съм пич, мен ме харесват жените, висок съм, строен съм, нямам шкембе, очертават ми се мускулите, 4 pack, 6 pack, ще ми се размине и няма да ме накажат щото съм готин и чаровен и т.н...


                              Харе, лека нощ и поразсъждавайте малко
                              Не мисля, че някой от пишещите във форума би реагирал по описания от теб начин, особено, след като е виновен за ПТП.

                              ПП: Не знам какво става по пътищата вече. Почти няма случай да излезна някъде с колата и да не съм свидетел на ПТП.

                              Основна причина, според мен, е използването на телефон. Онзи ден за секунда само да скипна рекламата в ютуб и този пред мен беше набил спирачки. На косъм бях и аз да го чукна отзад.
                              Last edited by Kaizen9; 31.05.2023, 08:38.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                                Тези две изречения са квинтесенцията на този къс разказ. Сюжетната линия е развита добре. Построена е върху две основни ударения и разкрива богато нюансиран вътрешен свят. Оставя възможност на четящия да маневрира със свое въображение в зависимост от личния му фокус. Това е разказ-метафора, който много сполучливо предава женските вълнения в един изпълнен с внезапни доставки на задната врата свят.
                                Това е епизод номер 1.Във втори епизод мъжете от форума нападат старици и ги ограбват. Щото не ги кефят.В трети епизод мъжете от форума изнасилват деца в детската градина. Докато се стига до кулминацията в четвърти епизод и мъжете от форума избиват бебета в родилно отделение.
                                И трябва да се разсъждава за тези им действия в паралелната Вселена.
                                Last edited by mirodes; 31.05.2023, 08:03.

                                Коментар

                                Working...
                                X