IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

    Правилно си забелязала. Ами започна сезонът на отпуските и те позачезнаха.
    Ясно, ясно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Тия дни си ми бая възторжен. Парижанките не си ли вършат работата?
      Правилно си забелязала. Ами започна сезонът на отпуските и те позачезнаха.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

        Ако е долната, тя разбира от напред-назад.
        Тия дни си ми бая възторжен. Парижанките не си ли вършат работата?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana

          Ти да не изревнува? Не, не си падам по това. Един син вече имам.
          Ами обичам си те.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Горната или долната?
            Ако е долната, тя разбира от напред-назад.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Жълт картон. Не се излагай повече така. Една врата се затваря и се гледа само напред.
              Направо се смаях след като прочетох какво е направил, Евго. Ужас, това дори добре възпитана жена няма да направи !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Човек откъде да знае къде е напред и къде е назад? Луташ се в собствената си глава, а тя е малка.
                Горната или долната?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Най-после умен млад човек в тоз форум да се появи. Направо си е приятна изненада на фона на разни крисковци, брекрчета и прочее прости тролчета.
                  Ти да не му хвърли око?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                    Основно проблемът на успелите жени е, че са с мъжки маниери и разсъждение. Те самите са консуматорки и те разглеждат като парче месо или лакей. Също както повечето успели мъже не искат до себе си успяла жена, а такава, която да ги благославя и да ги гледа като божество, така и успелите жени не искат до себе си, някой който да ги засенчва. Но това е нормално, защото зад успеха винаги се крие едно голямо его, което иска да бъде нахранено. Важи както за мъжете, така и за жените.
                    Най-после умен млад човек в тоз форум да се появи. Направо си е приятна изненада на фона на разни крисковци, брокерчета и прочее прости тролчета.
                    Last edited by Arana; 11.06.2023, 12:27.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
                      Бившият ми шеф приближава 55 и не е спрял да го интересува тънката част. Още е женен, отдавна не живее с жена си, но вече по над 30 годишни не пада. В момента, в който нещо зачекнат темата за бебета и играе карта “Смяна”. За съжаление това му изяжда главата в професионален план и не може да се концентрира над важните неща. На изпроводяк му го казах, а той се обиди. Някои мъже са си вечно изгубени в женското междукрачие.

                      Не става ясно защо темата "за бебетата" е толкова плашеща за един... шеф, който би трябвало да бъде и мъж? Защо един мъж се бои от мисълта, да бъде мъж, щом го може? Тема за роман...

                      Очевидно може (донякъде) да се обясни с факта, че си пада по под 30-годишните?

                      Или - няма никаква връзка между подобни предпочитания?

                      Защо да създава проблеми на дамите, които са над 30-те? Разновидност на филантроп, може би..., любител на млада плът... , писнало му е от претенции и опити за налагане...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Жълт картон. Не се излагай повече така. Една врата се затваря и се гледа само напред.
                        Човек откъде да знае къде е напред и къде е назад? Луташ се в собствената си глава, а тя е малка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение



                          Моите апели си чела. Но понеже са негативни според теб и си ги приписала на Миро
                          Лапсус

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Аз ви бях разказвал за една аптекарка от София, с която се запознахме преди 4 г.

                            И ми прави много номера.

                            Сега се е събрала с един пич, около 40 г., може и 40+ да е. А тя е на 42-43 г.

                            Не ми се вярва да може да роди и се чудя той защо се занимава с нея. Тя е егоист и много меркантилна.

                            И аз му написах по ф.б. да я зареже, поради посочените от мен причини,
                            Жълт картон. Не се излагай повече така. Една врата се затваря и се гледа само напред.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                              Като си шеф и си набарал гадже от фирмата, тя започва да се държи все едно е хванала Господ за шлифера, което в малък екип сваля морала на подчинените. Почват едни интриги между жените, работа страда от това, а шефа си мисли, че му завиждат за младото гадже. Животът на мъжа и особено този, който реши да има семейство и собствен бизнес, е пълен с отговорности, а такива развлечения само и единствено те отклонят от пътя. Има си спорт, лов, риболов, карти и всякакви други играчки, които да не ти пречат на бизнеса и живота, вместо да наливаш време и пари в някакви кухи лейки.
                              Това показва, че е слаб ръководител и слаб мъж.Щото аз ако бях на негово място никога нямаше да позволя любовницата ми да се държи като шефка и да навреди на фирмата.
                              Та проблемът е личностен,а не в забиването на млади гаджета.
                              А и не всеки го влечат изброените от теб неща. Някои мъже са си ценители на жените.И аз мисля като стана на 55 години да се отдам на подобни дейности.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Пак си късметлия,че не си изял боя.Не е хубаво да се дават непоискани акъли за личният живот на други хора.А и не виждам никакъв проблем, че пича си хойка по млади гаджета при положение, че не живее с жена си.
                                И как точно това му пречи да се концентрира върху работата си?Да не мислиш, че тия,които имаме малки деца тревогите са ни по-малко от неговите?Преди два дни отидохме с жената на един плаж-пълно спокойствие, кеф,релакс.На другият ден заведохме децата,ами то и 5 минути спокойствие нямаше. Постоянно съм под напрежение да не се ударят като играят, а те постоянно се бият, все делят нещо.Често се разболяват,по цели нощи не спя и други такива екстри.
                                Та възможно е той да не се е справял със задълженията си, но надали гаджетата му са били причината.
                                Като си шеф и си набарал гадже от фирмата, тя започва да се държи все едно е хванала Господ за шлифера, което в малък екип сваля морала на подчинените. Почват едни интриги между жените, работа страда от това, а шефа си мисли, че му завиждат за младото гадже. Животът на мъжа и особено този, който реши да има семейство и собствен бизнес, е пълен с отговорности, а такива развлечения само и единствено те откланят от пътя. Има си спорт, лов, риболов, карти и всякакви други играчки, които да не ти пречат на бизнеса и живота, вместо да наливаш време и пари в някакви кухи лейки.

                                Коментар

                                Working...
                                X