IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    В темата за езотерика може да пиша само ,за да опровергавам всичко мистично.Човекът се различава от другите животни само по това, че е по-умен.Затова се мисли за много специален и е измислил прераждане, задгробен живот и други алабализми.
    а така, мирко
    езотерики, мистики, ала кабала
    а в основата на всичко стои един див, първобитен кекс
    и после вече всички стават много изтънчени и душевни
    обаче без изначалния кекс, къде ги виждаш
    ако отворят такава тема и аз ще идвам регулярно да я ...маркирам, като куче
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Който може да я отвори. Обещавам да живне

      Така и така вече решихме всички останали проблеми
      В темата за езотерика може да пиша само ,за да опровергавам всичко мистично.Човекът се различава от другите животни само по това, че е по-умен.Затова се мисли за много специален и е измислил прераждане, задгробен живот и други алабализми.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

        Мадамите могат да бъдат обсъждани през всякакъв фокус. Темата за жените е възникнала още преди "Големия взрив". Творецът е бил наясно какво ще прави доста преди експеримента, все пак. Без жените всяка тема би била безпредметна, жената е първоизточник на живота. Ние, мъжете, сме само за закваска. Иначе - може да се дръпне една тема за езотерика. В нея ще нахлуят и варвари, които не различават дупка в земята от собствения си задник, но би била полезна и за тях.
        Който може да я отвори. Обещавам да живне

        Така и така вече решихме всички останали проблеми

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Мдам, ама като ъпгрейда сайтът вече не знам къде и как да провокирам и постна нова тема за езотерика да не досаждаме на хората да си обсъждат мадамите
          Мадамите могат да бъдат обсъждани през всякакъв фокус. Темата за жените е възникнала още преди "Големия взрив". Творецът е бил наясно какво ще прави доста преди експеримента, все пак. Без жените всяка тема би била безпредметна, жената е първоизточник на живота. Ние, мъжете, сме само за закваска. Иначе - може да се дръпне една тема за езотерика. В нея ще нахлуят и варвари, които не различават дупка в земята от собствения си задник, но би била полезна и за тях.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Добре,нека си остане тайна.
            Мерси.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Хубу, запази го в нелегалност
              Добре,нека си остане тайна.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Между другото, това е тема от езотериката. Като се има предвид, че подозират гениалния за времето си Франсис Бейкън за Шекспир, и че в същото време твори и Декарт, който също има съмненията, че животът е сън и възкликва - "Мисля, значи съществувам", както и и де ла Барка, пък и заплененият изцяло от сънищата Юнг - изглежда не е много ясно къде се намираме и какъв свят обитаваме. Или както би се изрезал един помак от кърджалийско, който е превърнал кабриото си в кокошарник - не знаеме на кой свет сме.
                Кажи кой набор си, предвид марката Шкода.......предполагам си по-голям от мен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Чак пък енергия. Установил съм едно важно нещо, останалите не ме интересуват.
                  Хубу, запази го в нелегалност

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                    Между другото, това е тема от езотериката. Като се има предвид, че подозират гениалния за времето си Франсис Бейкън за Шекспир, и че в същото време твори и Декарт, който също има съмненията, че животът е сън и възкликва - "Мисля, значи съществувам", както и и де ла Барка, пък и заплененият изцяло от сънищата Юнг - изглежда не е много ясно къде се намираме и какъв свят обитаваме. Или както би се изрезал един помак от кърджалийско, който е превърнал кабриото си в кокошарник - не знаеме на кой свет сме.
                    Мдам, ама като ъпгрейда сайтът вече не знам къде и как да провокирам и постна нова тема за езотерика да не досаждаме на хората да си обсъждат мадамите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      От къв зор хабиш подобна енергия?
                      Чак пък енергия. Установил съм едно важно нещо, останалите не ме интересуват.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Напротив-много познавам. Вече съм ти изготвил психопрофил.
                        Само не знам от кой вид е по таблицата на Ендер.
                        Между другото за моя вид беше абсолютно прав.
                        От къв зор хабиш подобна енергия?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Ииииих верно бе, чиниите … ма то щото тази сутрин не си бях изпила кафето, затуй ще да е било …

                          И педро така разправя

                          https://youtu.be/OHo1QKfuXvc
                          Между другото, това е тема от езотериката. Като се има предвид, че подозират гениалния за времето си Франсис Бейкън за Шекспир, и че в същото време твори и Декарт, който също има съмненията, че животът е сън и възкликва - "Мисля, значи съществувам", както и и де ла Барка, пък и заплененият изцяло от сънищата Юнг - изглежда не е много ясно къде се намираме и какъв свят обитаваме. Или както би се изрезал един помак от кърджалийско, който е превърнал кабриото си в кокошарник - не знаеме на кой свет сме.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Аз кой бях?
                            Кой да помни?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Колко си годишен, пич?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Ми не знам, ендър знае. Некъв сентинел излезох накрая, па уж в началото бях предприемач. То съм имдвете де, по разни линии.
                                Аз кой бях?

                                Коментар

                                Working...
                                X