IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    браво мирко
    то ако имаше значение тая работа, щяхме да сме само 12 типа характер и поведение
    и в следствие щяхме да си приличаме с всеки 11-ти
    Доколкото знам, приятелят на Бертам - Крум - също е ерген и няма половинка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      браво мирко
      то ако имаше значение тая работа, щяхме да сме само 12 типа характер и поведение
      и в следствие щяхме да си приличаме с всеки 11-ти
      Е то затова бизнеса на врачки и баячки процъфтява.Щом има балъци защо пък да не им вземат парите?
      Last edited by mirodes; 02.06.2023, 20:24.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Ти да не можеш да вземеш думата си е жива дервногръцка трагедия. Провери им на тия двамата зодиите. Да не се окажат лъвове и те. Вътревидовата борба е жестока
        Е Аранче , лъвчетата ама тия сидералните много не говорят ,принципно . Тия маскираните ала лъв рачета може да плямпат колкото си искат ама нейсе .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Много лоша шега ще ти изиграе това, че се опитваш да наложиш волята си над децата ти. Остави ги сами да изберат, дали искат да са в голяма компания, или да си дружат с малко хора. Истинските приятели се установяват с времето, като за изграждане на такава връзка, трябва да се пресява една камара хора. Изобщо в тая насока мисля, че е добре да поискаш съвет от Ендера, понеже той може да го оформи и обоснове доста по-добре от мен.

          Ти не ме разбираш, предполагам защото не си имал тази свобода на избора за която говоря и не знаеш, какво щастие може да носи. Парите осигуряват не малка част от нея, а ти я причисляваш към "лукса".

          Ако се чудиш в какви компании ще се съберат, ако имат свободата за която говоря, мога да ти кажа от опит - всякакви! Ще срещат различни хора, ще изпитват всякакви емоции и най-важното - ще намерят себе си, ще добият представа за живота, хората и още куп перспективи, които отварят мирогледа им. Иначе рискуваш да ги превърнеш в коне с капаци, които цял живот ще са оковани от собствените им представи.

          Пак казвам - това е моя лична идеология, която не натрапвам, а споделям.
          Ако детето ти се продруса или изведнъж установиш ,че не е в подходяща среда друга песен ще пееш . Свободата се извоюва не се подарява . Възпитанието не е свързано предимно със демокрация а напротив ! Методиката на възпитание ала детето е БОГ ако ми я пробутваш ,директно ти казвам да не се Абиш !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Точно тука е проблема, че яденето на дървото не гарантира успех в бъдещето. Отделно, че хората са различни и едни носят на бой, а други се изолират и наплашват. Това не прави вторите по-лоши и обратното.

            Правило ми е впечатление, че хората използват/изтъкват такива мотиви с цел да демонстрират по-внушителна "градация"(from zero to hero), което си е чисто помпане на Егото. В крайна сметка е важен резултата.
            Нищо не изтъквам човече ,споделям . Резултата обикновено е свързан със мизерия,пот и сълзи . Свободните разсъждения са право и избор на всеки ,за разлика от постигането на резултати .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Единият е роден януари, другият март.Което за пореден път показва ,че зодиите са total bullshit.Няма никакво значение за характера и поведението на човека кога е роден.
              браво мирко
              то ако имаше значение тая работа, щяхме да сме само 12 типа характер и поведение
              и в следствие щяхме да си приличаме с всеки 11-ти
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Ти да не можеш да вземеш думата си е жива дервногръцка трагедия. Провери им на тия двамата зодиите. Да не се окажат лъвове и те. Вътревидовата борба е жестока
                Единият е роден януари, другият март.Което за пореден път показва ,че зодиите са total bullshit.Няма никакво значение за характера и поведението на човека кога е роден.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Може да ти се струва невероятно,но има случаи на събирания, на които дори аз не мога да взема думата.Събираме се от време на време една група и винаги думата вземат двама души и аз блестя ако тях ги няма. Егото им е в пъти по-високо от моето.
                  Ти да не можеш да вземеш думата си е жива дервногръцка трагедия. Провери им на тия двамата зодиите. Да не се окажат лъвове и те. Вътревидовата борба е жестока

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Сскън, пази Боже, анатема

                    Миро не рипай, бъзикам се
                    Може да ти се струва невероятно,но има случаи на събирания, на които дори аз не мога да взема думата.Събираме се от време на време една група и винаги думата вземат двама души и аз блестя ако тях ги няма. Егото им е в пъти по-високо от моето.
                    Last edited by mirodes; 02.06.2023, 19:11.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Нищо нямам намерение да им налагам.Освен да не се дрогират,да не пушат ,да не пият алкохол и да не се возят на мотор.
                      Въпросът е,че ти твърдиш, че ако децата не разполагали с финанси нямало да могат да се приобщат към компания на богати деца.Ами не държа децата ми да се приобщават към такива компании,в които се парадира с финансови възможности.
                      А свобода на избора си аз ВИНАГИ съм имал.Никога моите родители не са ми налагали ограничения. Въпросът е,че не ми допадат големи компании. Където трябва да се съобразяваш какво ще кажеш и как ще се държиш,а и в повечето случаи ще си във второстепенна роля в тая компания, щото винаги има някакви,които определят какво да се прави и къде да се ходи.Само веднъж ходих на екскурзия в чужбина с такава компания и нямам намерение да повтарям.Точно щото искам да имам свобода да правя каквото аз реша. А не да се съобразявам с други хора.
                      Сскън, пази Боже, анатема

                      Миро не рипай, бъзикам се

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Много лоша шега ще ти изиграе това, че се опитваш да наложиш волята си над децата ти. Остави ги сами да изберат, дали искат да са в голяма компания, или да си дружат с малко хора. Истинските приятели се установяват с времето, като за изграждане на такава връзка, трябва да се пресява една камара хора. Изобщо в тая насока мисля, че е добре да поискаш съвет от Ендера, понеже той може да го оформи и обоснове доста по-добре от мен.

                        Ти не ме разбираш, предполагам защото не си имал тази свобода на избора за която говоря и не знаеш, какво щастие може да носи. Парите осигуряват не малка част от нея, а ти я причисляваш към "лукса".

                        Ако се чудиш в какви компании ще се съберат, ако имат свободата за която говоря, мога да ти кажа от опит - всякакви! Ще срещат различни хора, ще изпитват всякакви емоции и най-важното - ще намерят себе си, ще добият представа за живота, хората и още куп перспективи, които отварят мирогледа им. Иначе рискуваш да ги превърнеш в коне с капаци, които цял живот ще са оковани от собствените им представи.

                        Пак казвам - това е моя лична идеология, която не натрапвам, а споделям.
                        Нищо нямам намерение да им налагам.Освен да не се дрогират,да не пушат ,да не пият алкохол и да не се возят на мотор.
                        Въпросът е,че ти твърдиш, че ако децата не разполагали с финанси нямало да могат да се приобщат към компания на богати деца.Ами не държа децата ми да се приобщават към такива компании,в които се парадира с финансови възможности.
                        А свобода на избора си аз ВИНАГИ съм имал.Никога моите родители не са ми налагали ограничения. Въпросът е,че не ми допадат големи компании. Където трябва да се съобразяваш какво ще кажеш и как ще се държиш,а и в повечето случаи ще си във второстепенна роля в тая компания, щото винаги има някакви,които определят какво да се прави и къде да се ходи.Само веднъж ходих на екскурзия в чужбина с такава компания и нямам намерение да повтарям.Точно щото искам да имам свобода да правя каквото аз реша. А не да се съобразявам с други хора.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Характер , среда и пътя към успеха ги рисуваш като приказка за код мънки или добре продадена дъщеря ! Характер се гради в мизерия , пот и сълзи ! Днешните чавета са Фанали мекото и от повечето чеп за зеле не става , щото само да го сложиш за малко под напън и се е сгънало на момента !
                          ПП Слаба ти е постановката ,родителя ТРЯБВА да даде любов , и да осигури основните нужди , от там нататък чавето трябва да яде дървото, колкото от по малко толкова по добре ! Сложността идва при родители с възможности финансови но с липса поглед,подход и възпитаващ характер .
                          Точно тука е проблема, че яденето на дървото не гарантира успех в бъдещето. Отделно, че хората са различни и едни носят на бой, а други се изолират и наплашват. Това не прави вторите по-лоши и обратното.

                          Правило ми е впечатление, че хората използват/изтъкват такива мотиви с цел да демонстрират по-внушителна "градация"(from zero to hero), което си е чисто помпане на Егото. В крайна сметка е важен резултата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            И защо трябва да си подбират компания?Аз лично никога не съм се събирал в големи компании, освен инцидентно на студентски купони, винаги съм движел с един-двама,максимум трима ИСТИНСКИ приятели. А не с парвенюта, които да се хвалят кой повече пари или вещи има и кой къде е ходил. И ако наистина се нуждаеш от помощта им да не си мръднат пръстта.Хайде няма нужда децата ми да са в такива компании.В които комплексари ще се хвалят с материални придобивки.Много по-добре да нямат вземане даване с подобни хора ,а само с истински приятели, на които могат да разчитат.
                            Друг въпрос е,че две или три деца в семейството изобщо няма да имат по-нисък стандарт на живот от само дете .
                            Има го и най-ужасният вариант да се случи нещо лошо с единственото дете в семейството. За съжаление познавам такива семейства.Животът им буквално рухва.Докато такива с повече деца съумяват в повечето случаи да преодолеят загубата.
                            Много лоша шега ще ти изиграе това, че се опитваш да наложиш волята си над децата ти. Остави ги сами да изберат, дали искат да са в голяма компания, или да си дружат с малко хора. Истинските приятели се установяват с времето, като за изграждане на такава връзка, трябва да се пресява една камара хора. Изобщо в тая насока мисля, че е добре да поискаш съвет от Ендера, понеже той може да го оформи и обоснове доста по-добре от мен.

                            Ти не ме разбираш, предполагам защото не си имал тази свобода на избора за която говоря и не знаеш, какво щастие може да носи. Парите осигуряват не малка част от нея, а ти я причисляваш към "лукса".

                            Ако се чудиш в какви компании ще се съберат, ако имат свободата за която говоря, мога да ти кажа от опит - всякакви! Ще срещат различни хора, ще изпитват всякакви емоции и най-важното - ще намерят себе си, ще добият представа за живота, хората и още куп перспективи, които отварят мирогледа им. Иначе рискуваш да ги превърнеш в коне с капаци, които цял живот ще са оковани от собствените им представи.

                            Пак казвам - това е моя лична идеология, която не натрапвам, а споделям.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Схващам ти идеята, но не забравяй, че малки деца - малки разходи, големи деца - големи. Основните нужди на човека са много разтегливо понятие. Когато децата пораснат и почнат да си подбират среда и компания, току-виж се окаже, че за читава такава, основната нужда от средства доста вдига летвата.

                              Тогава започва да става интересно, защото е етап от развитието, в който се гради характер, а попадайки в неподходяща среда, или липсата на такава, води до изолация и започва буксуването. Но тея неща не мисля, че ще са ти интересни, погледа ми над хората и тяхното развитие, както и причините за спънките му, са си мои лични наблюдения и интерпретации. От които съответно съм си извадил някакви изводи и не мисля, че е нужно да ги налагам. Всеки действа както прецени за добре.
                              Характер , среда и пътя към успеха ги рисуваш като приказка за код мънки или добре продадена дъщеря ! Характер се гради в мизерия , пот и сълзи ! Днешните чавета са Фанали мекото и от повечето чеп за зеле не става , щото само да го сложиш за малко под напън и се е сгънало на момента !
                              ПП Слаба ти е постановката ,родителя ТРЯБВА да даде любов , и да осигури основните нужди , от там нататък чавето трябва да яде дървото, колкото от по малко толкова по добре ! Сложността идва при родители с възможности финансови но с липса поглед,подход и възпитаващ характер .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Вече я пресолиха и … ги удари по собствените им носове. Знаеш, че всяко залитане в едната посока после води равна посила компенсация.
                                До нищо не води ,щото мъжете в Западна Европа и САЩ са скопени. Знаеш ли какво щеше да се случи в България ако имаше случай като този във Великобритания, когато се установи,че пакистански банди са изнасилили над 1000 момичета и полицията си е траела. Ами революция щеше да има.А пухкавите англичани се наливат с бира и обвиняват източноевропейците за проблемите си.

                                Коментар

                                Working...
                                X