IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Е как -щото са много специални.Без тях ще се свърши света, затова и след смъртта им важната им душа обикаля астралното пространство.
    Между другото мен най ме кефи представата на викингите за задгробния живот във Валхала. През деня се бият помежду си,вечер сядат на трапезата с ядене и пиене, а през нощта правят секс с красиви жени.
    Пресен испански виц:

    Умира един испански адвокат по време на командировка в Германия и Св. Петър директно му казва:

    Чадо, като адвокат ти си за ада, но предвид обстоятелствата около твоята смърт можем да избираш между германския и испанския ад.

    Да го доразкажа ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Естествено, че има.Щото повечето женски глупости, да не кажа всички идват от нередовен и незадоволителен секс. И като липсва такъв се увличат по религия, мистика и така нататък.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

        Това е дарбата - да манипулираш добре. Има и доста спомагателни трикове. Особено като дигнеш нивото, цялата система си работи за теб. В САЩ имат безброй такива. Има и в youtube цели сеанси - с "най-добрите" - интересно е.
        Как ти се струва неграмотен човек, сляп почти по рождение. Без достъп до информация да знае неща, които дори височайши лица научават от нея? Шарлатани бол, но има и таланти. В нейния случай играта е на някакво енергийно ниво, което е непонятно за нас.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          И какво точно общо има това с обсъжданото? Или ти по стар табиет завърташ разговора натам щото ти е скучно?
          Естествено, че има.Щото повечето женски глупости, да не кажа всички идват от нередовен и незадоволителен секс. И като липсва такъв се увличат по религия, мистика и така нататък.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Изобщо не е било идиотизъм.Лекували са женска депресия с вибратор. Само че не такъв като сегашните вибратори,а такъв с който са стимулирали клитора. И о чудо след няколко сеанса депресията изчезвала.
            Факт.

            Колко жени има за лекуване и сега, не е истина.

            Коментар


            • липсва ми пачанчо в тоя разговор
              и докато не се появи, отказвам да чета всякакви мнения
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                категорично не
                как една първобитна душа би могла да се вреди
                в по-съвременните теории за прераждането, чакрите и всичко останало
                та те дори нумерологията и зодиака не са познавали
                какво остава за аксцедентите
                прераждат се, мирко, само съвременните вярващи,
                които успяват, чрез помощта на езотериката, разбира се
                да предредят необременените от мистиката души на предните, може би около 60 милиарда человека
                Е как -щото са много специални.Без тях ще се свърши света, затова и след смъртта им важната им душа обикаля астралното пространство.
                Между другото мен най ме кефи представата на викингите за задгробния живот във Валхала. През деня се бият помежду си,вечер сядат на трапезата с ядене и пиене, а през нощта правят секс с красиви жени.
                Какво друго му трябва на един мъж?
                Last edited by mirodes; 02.06.2023, 21:51.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  ти вероятно имаш предвид непорочното зачатие

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                    Мисля. И аз смятам зодиите за залъгалка. А ти се научи, да се изразяваш ясно . Каза, че желанието за секс на родителите ти, определяло какъв човек ще си. Т.е. при всеки полов акт, следва бременност. Замисляш ли се, какви глупости пишеш?
                    Признавам, че не се изразих ясно, но се хващаш като дървен философ за нещо, което вероятно осъзнаваш, че съм нямал предвид. "Когато на родителите ми им се е правило секс" следва да се разбира в широк смисъл, което включва и планирано зачеване. Не бъди буквалист.

                    А няма ли я обратната хипотеза, от един път да стане бебето?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                      За Ванга конкретно, няма как да не е дарба. Изобщо не се съмнявам във възможностите й. Няма как да манипулира толкова народ години наред.
                      Това е дарбата - да манипулираш добре. Има и доста спомагателни трикове. Особено като дигнеш нивото, цялата система си работи за теб. В САЩ имат безброй такива. Има и в youtube цели сеанси - с "най-добрите" - интересно е.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Изобщо не е било идиотизъм.Лекували са женска депресия с вибратор. Само че не такъв като сегашните вибратори,а такъв с който са стимулирали клитора. И о чудо след няколко сеанса депресията изчезвала.
                        И какво точно общо има това с обсъжданото? Или ти по стар табиет завърташ разговора натам щото ти е скучно?

                        Коментар


                        • За Ванга конкретно, няма как да не е дарба. Изобщо не се съмнявам във възможностите й. Няма как да манипулира толкова народ години наред.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Бе знам бе знам. Идиотизмите не са патент само на нашата епоха.
                            Изобщо не е било идиотизъм.Лекували са женска депресия с вибратор. Само че не такъв като сегашните вибратори,а такъв с който са стимулирали клитора. И о чудо след няколко сеанса депресията изчезвала.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                              Мисля. И аз смятам зодиите за залъгалка. А ти се научи, да се изразяваш ясно . Каза, че желанието за секс на родителите ти, определяло какъв човек ще си. Т.е. при всеки полов акт, следва бременност. Замисляш ли се, какви глупости пишеш?
                              Хм. Ми Ок.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Хахаха-при второто ми дете се наложи спешна операция, щото бяха изтекли водите на жена ми.Затова се роди няколко дни по-рано.Каква душа?
                                А нашите предци преди 100 хиляди години имали ли са душа?А тия преди 5 милиона години?
                                категорично не
                                как една първобитна душа би могла да се вреди
                                в по-съвременните теории за прераждането, чакрите и всичко останало
                                та те дори нумерологията и зодиака не са познавали
                                какво остава за аксцедентите
                                прераждат се, мирко, само съвременните вярващи,
                                които успяват, чрез помощта на езотериката, разбира се
                                да предредят необременените от мистиката души на предните, може би около 60 милиарда человека
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X