IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Знаеш ли как са лекували женска депресия в Англия през 18-и и 19-и век?
    Бе знам бе знам. Идиотизмите не са патент само на нашата епоха.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение
      Добре, че са маговете и врачките, да помогнат на момичето.
      Леле.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        А, фанатизмът като заместител. Не е здравословно и е друга бира.
        Знаеш ли как са лекували женска депресия в Англия през 18-и и 19-и век?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Хайде да не влизам в подробности, ама една позната така се беше увлякла по религиозни дейности в православието. Омъжи се и рязко загуби интерес.За разлика от една друга стара мома,която всеки ден се моли в черквата.
          А, фанатизмът като заместител. Не е здравословно и е друга бира.

          Коментар


          • Добре, че са маговете и врачките, да помогнат на момичето.
             

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

              Специално за Ванга, по-скоро вярвам, че е имала дарба. Баба ми е разказвала за случай, в които с удивителна точност е предкрекла какво ще се случи. И все пак, дори и в зодиакалните знаци допускам, че може да има някаква мистериозна тайна, която просто аз не разбирам.

              Едно знам със сигурност. Хората са склонни да обвиняват за несполуките си в живота ретроградния Меркурий, съседа, правителството, масоните и всичко друго, но не и себе си.Това, че датата ми и часът ми на раждане ще определят какъв човек ще съм, не мога да го приема за сериозно.
              Баща ми беше присъствал на разговора с Ванга.А и той е Тома Неверни като мен.Той каза че Ванга много говорела и споменавала много имена"Виждам тук един Георги, а до него Димитър "и така докато уцели името на някой близък починал.И ония кокошки леля ми и братовчедка ми веднага се хванали. На седмото или осмото казано име.Просто е била добра психоложка и е можела да извлича информация, която да представи все едно я знае.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                Мисли по-мащабно, не се хващай за дребни детайли, които нямат значение в случая. Ако има 5 дни в месеца, в които жената може да забременее, това как ще се отрази на зодията. Най-много, ако след 9 месеца е на граница между две зодии да има значение.

                Познавам жени, които планират кога да заченат и после планират деня и часа, в който да родят секцио. Това ли ще определи какъв ще е човек или средата, възпитанието и образованието? Хайде по-сериозно.
                Мисля. И аз смятам зодиите за залъгалка. А ти се научи, да се изразяваш ясно . Каза, че желанието за секс на родителите ти, определяло какъв човек ще си. Т.е. при всеки полов акт, следва бременност. Замисляш ли се, какви глупости пишеш?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                  Тая вечер отхвърлихте и демокрацията и зодиите, а още няма 10ч. Децата също ги подлудихте, заливайки ги с любов от хвърчащи чехли

                  Моите след време се надявам, че ще направят правилните избори.

                  Голям залък хапни, голяма дума не казвай. Първо ти пожелавам да ги направиш децата и после ще приказваме

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Имат дарба да лъжат хората. Навремето така калеко ми се удави в един джип заедно с още един човек и бяха ги отнесли придошлите води. И леля ми беше ходила при Ванга и оная й казала,че ще намерят калеко на тъмно място .Наистина голямо указание.
                    Пълни простотии, ама има глупаци,които вярват.
                    Специално за Ванга, по-скоро вярвам, че е имала дарба. Баба ми е разказвала за случай, в които с удивителна точност е предкрекла какво ще се случи. И все пак, дори и в зодиакалните знаци допускам, че може да има някаква мистериозна тайна, която просто аз не разбирам.

                    Едно знам със сигурност. Хората са склонни да обвиняват за несполуките си в живота ретроградния Меркурий, съседа, правителството, масоните и всичко друго, но не и себе си.Това, че датата ми и часът ми на раждане ще определят какъв човек ще съм и какво ще постигна в живота, не мога да го приема за сериозно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      От едната страна е кабалата - западната традиция, а от другата е старата индийска ведическа традиция. Двете течения са като двете крила на една врата.
                      Хайде да не влизам в подробности, ама една позната така се беше увлякла по религиозни дейности в православието. Омъжи се и рязко загуби интерес.За разлика от една друга стара мома,която всеки ден се моли в черквата.

                      Коментар


                      • Тая вечер отхвърлихте и демокрацията и зодиите, а още няма 10ч. Децата също ги подлудихте, заливайки ги с любов от хвърчащи чехли

                        Моите след време се надявам, че ще направят правилните избори.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                          Понеже съм си размишлявал за зодиите - да хвърля една микро-теория в атмосферата - може би първите месеци от живота са от сериозно значение за формиране на характера. И бебе, родено през януари, ще има съвсем различни първи впечатления от света, сравнено с бебе от август. Говоря за първи излизания извън дома, за цветове, температури, миризми и тн. Може би това формира някакви базови сходности при различните индивиди. Просто лаф да става.
                          Абсолютно точно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                            Е хороскопите от Индия не съм следил, може и те да са различни от нашите.

                            Нали казвам, повече е семки за душата, отколкото сериозна хипотеза.
                            Лъжа и измама, ама има балъци, които си определят живота и дори дейностите за деня според хороскопа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                              Е хороскопите от Индия не съм следил, може и те да са различни от нашите.

                              Нали казвам, повече е семки за душата, отколкото сериозна хипотеза.
                              От едната страна е кабалата - западната традиция, а от другата е старата индийска ведическа традиция. Двете течения са като двете крила на една врата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Зависи и от местоживеенето.Едно е януари в Индия, друго в Гамбия, трето в Норвегия.
                                А тия зодии са универсални.


                                Не точно ама много ще се отклоним.

                                Коментар

                                Working...
                                X