IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дотук добре. Само защо ли не ни предлагат наши връстници на 60+ да се преместят близо до нас . Бляновете ни са все за 40+. Same old, same old

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

      Ами няма такава ситуация с Арана. С нея само се бъзикаме.
      Докато ти говориш за реална ситуация, при която една жена на 45 години искала да си купи апартамент в близост до твоя. При положение, че си над 70 години, а тя е на средна възраст най-вероятно има и користни мотиви затова.Но ти сам ще разбереш най-добре. Нито ви знам отношенията,нито как сте се запознали, как изглеждате и така нататък, та да мога да правя категорични изводи.На твое място бих се впуснал в това приключение пък ще се види докъде ще стигнат нещата.Дори и да има користни цели при положение, че се грижи за теб на тая възраст доста по-млада жена ,не виждам кой знае какъв проблем. Дейдтвай и реагирай според ситуацията.

      Преди 5 години, в Белгия - си говорим с един мъж, на твоята и евговата възрасти - 50-...(петдесет минус). Тогава той ми каза интересни неща, които няма да споделям. Беше реалист и не парадираше с "младежка" възраст. Това е трудно разбираемо от много от нас.

      Тоя си беше използвач, който добре знае фламандски - използван в този регион на Белия. С него се срещнахме, съвсем случайно тази година в Антверпен, след 5 години (2018-2023)... Този човек (след тия 5 години, в които не сме се виждали - изглеждаше - най-общо - кофти за своята "младежка възраст" (имам предвид 50-те). Ако той не ми се беше обадил, аз много трудно бих го познал)... Минали са само някакви 5 години.

      Думата ми беше тая: да не парадирате с възрастта на хората, които не познавате. Хипотезата, която ползваш (цитат: "при положение, че си над 70 години") все някога ще се случи. Дано се случи и на вас.

      Живот и здраве - и тая възраст също е отредена за хора. Може би някои предпочитат да не я достигат никога? Не бих казал, че е така. Всеки иска да може да достигне подобна възраст и в същото време, както правя аз - често да вижда на Черни връх - младежи, около 50-те със своите деца... (разбираме ли подробностите?)

      Надявам се да стареЕМ бавно, като канара (скала), а не - като оплакващи се мижитурки! Не за първи път казвам, че тая ми възраст (години) - НЕ бих сменил - нито за вашата, с Евго (50-), нито за по-млада - дори да имах възможност да направя това. Да повторя: дори да имах тази възможност, не бих сменил тази ми възраст, АКО това е при условие, че всеки ден ще се оплаквам колко съм "изморен след работа"...

      Надявам се да разсъждавам по същия начин и, когато навърша 70-те.

      Опитай да осмислиш казаното от мен.

      Здрави и щастливи - и разбира се - добри познавачи на женската психика!

      (с допълнението, че женската психика може да се обсъжда на научни форуми и дисертационни трудове могат да са защитени по темата, но въпреки това - да не познаваме особеностите в мисленето на жената, която искаме да спечелим... ) Нещата са строго индивидуални, познавачо на женскаТА психология.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Хипотетично, как ти би продължил ситуацията?
        След розата (между другото не се бях сетил досега за такава свалка, ама винаги човек може да научи нещо ново)отивам до нея и започвам пичи мохабет -какъв готин парфюм има ,колко добре й стои роклята и тем подобни глупости. След това й предлагам да я изпратя и я карам с колата си до тях. Преди да слезе я питам нещо и докато обяснява я гледам втренчено и посягам да я целуна.Ако не се дърпа още същата вечер я качвам на седмото небе, а ако се дърпа и искам телефоният номер. И следващия път я качвам на седмото небе.
        При свалка на жена са най-важни две неща-да й събудиш сексуалността и да те сметне за достатъчно стойностен мъж,с когото да се изчука/ожени или има връзка.
        Last edited by Vergil1975; 18.06.2023, 09:48.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Хахаха-питам във виртуалната реалност,за да поддържам интересна темата (въпреки че разни комлексари използват това,за да ме обиждат и да си избиват комплексите,но с такива дребни душици нямам намерение да се занимавам).
          Всяка жена мечтае за непокорен и необуздан дивак, който да я накара да се подмокри и да събуди нейната женственост.
          Хипотетично, как ти би продължил ситуацията?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            Хахаха-питам във виртуалната реалност,за да поддържам интересна темата (въпреки че разни комлексари използват това,за да ме обиждат и да си избиват комплексите,но с такива дребни душици нямам намерение да се занимавам).
            Всяка жена мечтае за непокорен и необуздан дивак, който да я накара да се подмокри и да събуди нейната женственост.
            Това не е вярно. Жената мечтае за пухкав розовобузко, който го мързи дори да махне с ръка и да прогони кацналата на носа му муха. Тя е грижовна и любвеобвилна по природа, и много дълготърпелива в очкаването да му стане един път в месеца, когато го обръща по гръб и му прави вагинална разтривка без да сваля пеньоара, защото моментът е сакрално кратък.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Ти прайда ще ходиш ли да го гледаш тия дни? Било щура атракция.
              Няма да ходя, не харесвам такива,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Който много пита, бързо остарява, а и любопитството бе убило някогаж котката. Какъв разбирач си ако сам не можеш да се досетиш?
                Хахаха-питам във виртуалната реалност,за да поддържам интересна темата (въпреки че разни комлексари използват това,за да ме обиждат и да си избиват комплексите,но с такива дребни душици нямам намерение да се занимавам).
                Всяка жена мечтае за непокорен и необуздан дивак, който да я накара да се подмокри и да събуди нейната женственост.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                  Трудно ли е да разберем, че коментирам поста на Вергил за това, че "не съм наясно с женската психология".

                  ​​​​​​След като Вергил е "наясно с женската психология" - как би реагирал в подобна ситуация, когато (да повторя) - Арана е решила да купи апартамент в града на Вергил, защото иска да бъде близо до него?

                  Това е казусът. Как реагира Вергил?
                  Ами няма такава ситуация с Арана. С нея само се бъзикаме.
                  Докато ти говориш за реална ситуация, при която една жена на 45 години искала да си купи апартамент в близост до твоя. При положение, че си над 70 години, а тя е на средна възраст най-вероятно има и користни мотиви затова.Но ти сам ще разбереш най-добре. Нито ви знам отношенията,нито как сте се запознали, как изглеждате и така нататък, та да мога да правя категорични изводи.На твое място бих се впуснал в това приключение пък ще се види докъде ще стигнат нещата.Дори и да има користни цели при положение, че се грижи за теб на тая възраст доста по-млада жена ,не виждам кой знае какъв проблем. Дейдтвай и реагирай според ситуацията.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                    Трудно ли е да разберем, че коментирам поста на Вергил за това, че "не съм наясно с женската психология".

                    ​​​​​​След като Вергил е "наясно с женската психология" - как би реагирал в подобна ситуация, когато (да повторя) - Арана е решила да купи апартамент в града на Вергил, защото иска да бъде близо до него?

                    Това е казусът. Как реагира Вергил?
                    Ясно, ясно. Само дето “Арана” обикновено хваща бика за рогата, а не ходи до Истамбул през Берлин.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Действа с ин енергията , иска да се напасне по теб , за да може да ти подари цвете пък после ,здраве .....принципно тъй правят потиснати мъжки мачоци .
                      Трансформирахме къмто цвете, което е добър знак . Стига ръчка и ти сега. Тя и мойта ин енергия много много не се е проявявала тъдява .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Който много пита, бързо остарява, а и любопитството бе убило някогаж котката. Какъв разбирач си ако сам не можеш да се досетиш?
                        Действа с ин енергията , иска да се напасне по теб , за да може да ти подари цвете пък после ,здраве .....принципно тъй правят потиснати мъжки мачоци .

                        Коментар


                        • Трудно ли е да разберем, че коментирам поста на Вергил за това, че "не съм наясно с женската психология".

                          ​​​​​​След като Вергил е "наясно с женската психология" - как би реагирал в подобна ситуация, когато (да повторя) - Арана е решила да купи апартамент в града на Вергил, защото иска да бъде близо до него?

                          Това е казусът. Как реагира Вергил?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                            Остави ги останалите. Мен ме интересува ти какво продължение очакваш.
                            Който много пита, бързо остарява, а и любопитството бе убило някогаж котката. Какъв разбирач си ако сам не можеш да се досетиш?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              Значи те е харесала. Въпросът е какво продължение очаква по-нататък. Може би е очаквала да кажеш:"Няма нужда да купуваш апартамент, ще живееш у нас".

                              Ставаше дума, как ти би реагирал като добър психолог.

                              Все пак аз съм "лошия психолог", но не съм търсил съвет от добрия психолог в твое лице.

                              Не беше ли по-добре да СЕ запиташ, кои са причините една дама да те потърси по споменатия начин?
                              ​​​​

                              Като мъж, който "не познава женската психика", мисля, че - при подобен казус - тя ВЕЧЕ е взела своето решение - да купува СВОЕ жилище и НЕ ЖЕЛАЕ да ми пречи (не прочете ли краткия ми пост?) Как тълкуваш случая, при който тя заявява, че НЕ иска да ти пречи?

                              Моята първа реакция - тя НЕ желае да участва в бъдещо разпределение на наследствената маса, нали? Или трябва да мисля друго?

                              Е, колко дами постъпват така, можеш ли да ми отговориш като добър психолог, който трудно зацепва в една подробност - тя Е РЕШИЛА: "хем искам да съм близо до теб, хем пък не искам да ти преча".

                              Как трябва да си се отнасял с една дама, за да постъпва тя по този начин? Сигурност ли търси при теб? Само ти ли си мъж?

                              Или ти - като добър психолог - мислиш първо за цветето, което ще подариш на Арана, когато тя ти се обади, за да ти каже, че идва в твоя град, за да бъде близо до теб, при което иска да купи собствено жилище? (да те върна към ТВОЯ казус)

                              А после, как ще постъпиш, след като тя е дошла и вече си подарил цветето (според хипотетичния ТВОЙ казус с Арана )?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                                Изобщо не ми е необходимо да съм "наясно с женската психология".

                                Защо мислиш, че една дама на 40+ иска да купува апартамент близо до мен и защо ще иска "да не ми пречи и само понякога да пием кафе или чай"? Скоро писах по въпроса. Тя ми се обади за нейното решение.

                                Ти, като спец по женска психология - очакваш ли (например) Арана да ти се обади, че търси да закупи апартамент в твоя град и как би реагирал в този случай - като добър психолог?

                                Хипотеза...




                                Значи те е харесала. Въпросът е какво продължение очаква по-нататък. Може би е очаквала да кажеш:"Няма нужда да купуваш апартамент, ще живееш у нас".

                                Коментар

                                Working...
                                X