IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    според мен жените не знаят какво точно искат
    а на такъв човек никога не може да се угоди
    но и никога няма да си признае, че не знае какво иска
    и ако евентуално го получи,
    веднага ще реши, че е искала нещо такова, ама малко по-така или по-иначе.

    та, да не ти пука много кой какво иска
    Искам жълт диамант. Не знаели били жените

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Сигурно. Тая година правим 10 години от сватбата. За това време нито веднъж не съм готвил,прал,мил чинии или каквато и да е домакинска работа.Изключвам дейности,при които се иска мъжка сила като местене на мебели.
      Живи и здрави. Мисля, че 10-годишнината е страхотен повод да сбъднеш едно от най-съкровените женски желания, дегизирайки се като пират.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

        Не те съветвам да се водиш по акъла на този приятел и да вземеш опреснителни часове при инструктор. Надценяването на възможностите при шофиране (и не само) е опасно. Отделно имай предвид, че много хора никога не се научават да шофират безопасно.....щото неадекватното придвижване не е същото...
        Наистина трябват опреснителни часове за всеки, който не е карал от дълго време. Обаче карането с инструктор не е каране. Той помага с педалите и човек не може да се ориентира той ли спира, инструкторът ли спира. Отделно все искат да се учиш в малките квартални улици на 2-ра, което е неадекватно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          каките се закачат и не си признават, но виж един действителен случай
          един приятел, като младоженец, все гледаше да не спори с жена си и я оставяше тя да кара влака
          месеци минават, всичко е добре, но по едно време тя го награбила;
          абе, ти какъв мъж си, бе!? все аз да решавам!!??
          кажи ми пак за угодията
          Ами в случаят тя е казала това каквото искат повечето жени от един мъж решителност и смелост.Жените се страхуват да поемат отговарност и са нерешителни.Затова търсят мъже,които не се страхуват да поемат отговорност и са решителни.
          Last edited by mirodes; 05.06.2023, 20:04.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


            Обаче шофирането не е кой знае каква философия. Съвременните коли се карат по-лесно и имат много улесняващи функции.

            Един приятел ми каза, че за човек който не е карал, трябва 1 месец да ходи всеки ден на работа с кола и ще свикне и ще се научи за един месец.

            Ако избере опцията да шофира събота и неделя до село/до вилата, ще свикне по-бавно. Вероятно за 3 месеца или 6 месеца.


            И не на последно място, има риск, защото не всичко зависи от теб и има доста откачалки на пътя.
            Не те съветвам да се водиш по акъла на този приятел и да вземеш опреснителни часове при инструктор. Надценяването на възможностите при шофиране (и не само) е опасно. Отделно имай предвид, че много хора никога не се научават да шофират безопасно.....щото неадекватното придвижване не е същото...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Точно това е-не трябва да ти пука какво искат.Трябва желанията на мъжа да са приоритетни.Или ако се изпълнят желанията на жените те да са след одобрението на мъжа или по теми,които не го вълнуват.
              каките се закачат и не си признават, но виж един действителен случай
              един приятел, като младоженец, все гледаше да не спори с жена си и я оставяше тя да кара влака
              месеци минават, всичко е добре, но по едно време тя го награбила;
              абе, ти какъв мъж си, бе!? все аз да решавам!!??
              кажи ми пак за угодията
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                +1

                Но родителите ни са от друго поколение.

                Сега съвсем по-иначе стоят нещата,

                И жените вече не са с онзи морал, за съжаление.
                Едно време всички снимки са мъжа стои на стола уморен, а жена му ПРАВА и щастлива, а отдолу и гори и не мое да седне.
                Бил съм с най-голямата нимфоманка в квартала. За 2-та месеца заедно ни един друг мъж не е погледнала. 3-4 пъти ДНЕВНО и за нимфоманка са достатъчно. Почнах по 1 път и за 1 седмица си намери и друг за креватни упражнения ...
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  +1

                  Но родителите ни са от друго поколение.

                  Сега съвсем по-иначе стоят нещата,

                  И жените вече не са с онзи морал, за съжаление.

                  И аз така ги виждам нещата: родителите ни са от друго поколение. Строили са с "бригадирски" (безплатен) труд много национални обекти.

                  Същите Национални обекти приехме като даденост. "Предприемачи" от "новото" поколение, рожба на настоящото време - закупуват много от тия Национални обекти на безценица, след което - или ги нарязват за вторични суровини, или ги препродават на външни конкуренти, за да ги ликвидират те, самите (убеждаваха ни, че външните знаят как се стопанисва собственост, защото държавата не знае.. )...

                  Така "по-иначе" стоят нещата (сега)...

                  А женския морал на сегашните дами не се различава много от нюансите на мъжкия...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    За никакъв камшик не става въпрос, а с поведението си мъжът да респектира жената.Моите родители имат почти 50 годишен брак и баща ми никога не е удрял майка ми.Но каквото той каже,това става.Въпреки,че майка ми е с висше образование, красива и е доста отракана.
                    Стигне ли се до бой,то такъв мъж отдавна е изгубил уважението на жена си.
                    +1

                    Но родителите ни са от друго поколение.

                    Сега съвсем по-иначе стоят нещата,

                    И жените вече не са с онзи морал, за съжаление.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Тъй, тъй ...​​​
                      "При жена ли отиваш? Не забравяй да вземеш камшика."
                      Наздраве!
                      За никакъв камшик не става въпрос, а с поведението си мъжът да респектира жената.Моите родители имат почти 50 годишен брак и баща ми никога не е удрял майка ми.Но каквото той каже,това става.Въпреки,че майка ми е с висше образование, красива и е доста отракана.
                      Стигне ли се до бой,то такъв мъж отдавна е изгубил уважението на жена си.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        според мен жените не знаят какво точно искат
                        а на такъв човек никога не може да се угоди
                        но и никога няма да си признае, че не знае какво иска
                        и ако евентуално го получи,
                        веднага ще реши, че е искала нещо такова, ама малко по-така или по-иначе.

                        та, да не ти пука много кой какво иска
                        Малко по-така или по-иначе, щото сме спецове по нюансите и периферното зрение. На близо, ама в детайли, дето се вика. Затова изборът става труден.
                        Наздраве!

                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Кой каквото посее,това ще жъне.Щом позволяват жените им да им викат и да ги командват,така ще стоят нещата. Просто на жените трябва още отначало да им се покаже кой е шефът в семейството. И всяка подобна проява да се парира и да й се покаже,че няма да се толерира подобно поведение.
                          Тъй, тъй ...​​​
                          "При жена ли отиваш? Не забравяй да вземеш камшика."
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                            Това е хубаво, че поддръжката на авторитета е в пряка корелация с шофьорските умения на мъжа. Почти съм убеден, че няма тираджия, чиято жена е готова да оспори авторитета му. Също така и да му изневери

                            Виж сега, тираджиите са замесени от друго тесто. Те са професионалисти (имаме предвид - професионални шофьори).
                            Те се усмихват, когато чукнат някоя (кола) отзад. Те са поети по душа. Ние, в тоя форум - ряпа да ядемЕ...



                            Ти, например, когато чукнеш нещо отзад - усмихваш ли се? Не си мисли, че ще ти повярвам, ако не си професионален шофьор.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                              Това е хубаво, че поддръжката на авторитета е в пряка корелация с шофьорските умения на мъжа. Почти съм убеден, че няма тираджия, чиято жена е готова да оспори авторитета му. Също така и да му изневери
                              Наличието на определени вторични полови белези и шофьорски умения е предпоставка за авторитет. Моля, да не се бърка с комплексарщина!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                                Това е хубаво, че поддръжката на авторитета е в пряка корелация с шофьорските умения на мъжа. Почти съм убеден, че няма тираджия, чиято жена е готова да оспори авторитета му. Също така и да му изневери
                                Ако е мъж на място няма и да си помисли да му изневери.Щото ще има уважение към него. В противен случай ще му слага рога при първа възможност. Или ще го тормози със скандали.

                                Коментар

                                Working...
                                X