IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    според мен жените не знаят какво точно искат
    а на такъв човек никога не може да се угоди
    но и никога няма да си признае, че не знае какво иска
    и ако евентуално го получи,
    веднага ще реши, че е искала нещо такова, ама малко по-така или по-иначе.

    та, да не ти пука много кой какво иска
    Малко по-така или по-иначе, щото сме спецове по нюансите и периферното зрение. На близо, ама в детайли, дето се вика. Затова изборът става труден.
    Наздраве!

    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Кой каквото посее,това ще жъне.Щом позволяват жените им да им викат и да ги командват,така ще стоят нещата. Просто на жените трябва още отначало да им се покаже кой е шефът в семейството. И всяка подобна проява да се парира и да й се покаже,че няма да се толерира подобно поведение.
      Тъй, тъй ...​​​
      "При жена ли отиваш? Не забравяй да вземеш камшика."
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
        Това е хубаво, че поддръжката на авторитета е в пряка корелация с шофьорските умения на мъжа. Почти съм убеден, че няма тираджия, чиято жена е готова да оспори авторитета му. Също така и да му изневери

        Виж сега, тираджиите са замесени от друго тесто. Те са професионалисти (имаме предвид - професионални шофьори).
        Те се усмихват, когато чукнат някоя (кола) отзад. Те са поети по душа. Ние, в тоя форум - ряпа да ядемЕ...



        Ти, например, когато чукнеш нещо отзад - усмихваш ли се? Не си мисли, че ще ти повярвам, ако не си професионален шофьор.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
          Това е хубаво, че поддръжката на авторитета е в пряка корелация с шофьорските умения на мъжа. Почти съм убеден, че няма тираджия, чиято жена е готова да оспори авторитета му. Също така и да му изневери
          Наличието на определени вторични полови белези и шофьорски умения е предпоставка за авторитет. Моля, да не се бърка с комплексарщина!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
            Това е хубаво, че поддръжката на авторитета е в пряка корелация с шофьорските умения на мъжа. Почти съм убеден, че няма тираджия, чиято жена е готова да оспори авторитета му. Също така и да му изневери
            Ако е мъж на място няма и да си помисли да му изневери.Щото ще има уважение към него. В противен случай ще му слага рога при първа възможност. Или ще го тормози със скандали.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Мире, звучиш, сякаш жена ти в момента много те е натиснала.
              Сигурно. Тая година правим 10 години от сватбата. За това време нито веднъж не съм готвил,прал,мил чинии или каквато и да е домакинска работа.Изключвам дейности,при които се иска мъжка сила като местене на мебели.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Точно това е-не трябва да ти пука какво искат.Трябва желанията на мъжа да са приоритетни.Или ако се изпълнят желанията на жените те да са след одобрението на мъжа или по теми,които не го вълнуват.
                Мире, звучиш, сякаш жена ти в момента много те е натиснала.

                Коментар


                • Това е хубаво, че поддръжката на авторитета е в пряка корелация с шофьорските умения на мъжа. Почти съм убеден, че няма тираджия, чиято жена е готова да оспори авторитета му. Също така и да му изневери

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    според мен жените не знаят какво точно искат
                    а на такъв човек никога не може да се угоди
                    но и никога няма да си признае, че не знае какво иска
                    и ако евентуално го получи,
                    веднага ще реши, че е искала нещо такова, ама малко по-така или по-иначе.

                    та, да не ти пука много кой какво иска
                    Точно това е-не трябва да ти пука какво искат.Трябва желанията на мъжа да са приоритетни.Или ако се изпълнят желанията на жените те да са след одобрението на мъжа или по теми,които не го вълнуват.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                      Е, той, ако не може да кара, какъв мачо ще е?

                      Обаче шофирането не е кой знае каква философия. Съвременните коли се карат по-лесно и имат много улесняващи функции.

                      Един приятел ми каза, че за човек който не е карал, трябва 1 месец да ходи всеки ден на работа с кола и ще свикне и ще се научи за един месец.

                      Ако избере опцията да шофира събота и неделя до село/до вилата, ще свикне по-бавно. Вероятно за 3 месеца или 6 месеца.


                      И не на последно място, има риск, защото не всичко зависи от теб и има доста откачалки на пътя.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        според мен жените не знаят какво точно искат
                        а на такъв човек никога не може да се угоди
                        но и никога няма да си признае, че не знае какво иска
                        и ако евентуално го получи,
                        веднага ще реши, че е искала нещо такова, ама малко по-така или по-иначе.

                        та, да не ти пука много кой какво иска
                        Знаят те знаят , много по често мъжете си мислят че знаят кво искат но не знаят какво е нужно ! И съответно женките го въртят около очакваната му предства а зад маскарада СМЕХ !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                          Гледам в Ютуб предаванията на един мъж, който говори по темата за жените. И той казва,че 99 процента от мъжете не разбират какво искат жените. И че жените търсят мъже,които да имат авторитет пред тях и на които да се подчинят.Като редовно тестват мъжете и ако те позволяват неуважително отношение от жените, то жените спират да ги уважават.И това се случва независимо от богатството и социалното положение на мъжа.И даде пример с Джони Деп и Амбър Хърд.Деп е един от най-известните актьори в света,секссимвол,богат и въпреки това Хърд не е имала уважение към него. Позволила си е да го удря, дори се е изср.... в леглото му.
                          Та изводът е,че жените уважават мъже,които ги командват и не позволяват жените да се държат неуважително с тях.
                          според мен жените не знаят какво точно искат
                          а на такъв човек никога не може да се угоди
                          но и никога няма да си признае, че не знае какво иска
                          и ако евентуално го получи,
                          веднага ще реши, че е искала нещо такова, ама малко по-така или по-иначе.

                          та, да не ти пука много кой какво иска
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Какъв мъж е тоя,който още на 18 години не е взел книжка за шофиране на автомобил?А фактът,че жената кара автомобилът,а до нея седи съпругът й,е показателен,че тя няма да има никакъв респект към него. Защото не може да разчита на тоя мъж,щом се крие от толкова отговорно нещо като шофирането.
                            Но напоследък това е масово явление-кара жена ,а до нея се кипри мъж.И то не вечерта, та да предположим, че е пил.
                            Това пиша и аз

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              Странно ще ми е ако "мачото" няма никакъв опит в шофирането какво ще прави и как ще кара колата ? Мацката, взима книжка на 18 г. и от там нататък не слиза от колата,а свали ли сладура от шофьорското място, той е загубен.
                              Какъв мъж е тоя,който още на 18 години не е взел книжка за шофиране на автомобил?А фактът,че жената кара автомобилът,а до нея седи съпругът й,е показателен,че тя няма да има никакъв респект към него. Защото не може да разчита на тоя мъж,щом се крие от толкова отговорно нещо като шофирането.
                              Но напоследък това е масово явление-кара жена ,а до нея се кипри мъж.И то не вечерта, та да предположим, че е пил.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Странно ще ми е ако "мачото" няма никакъв опит в шофирането какво ще прави и как ще кара колата ? Мацката, взима книжка на 18 г. и от там нататък не слиза от колата,а свали ли сладура от шофьорското място, той е загубен.
                                Е, той, ако не може да кара, какъв мачо ще е?

                                Коментар

                                Working...
                                X