IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Пише се модерните!
    Има разлика между печатна и правописна грешка. Печатната е от бързо писане по клавиатурата - изяждат се буквички по чисто механичен път, а правописната е от незнание .
    Last edited by Arana; 02.06.2023, 09:09.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Тц. Иронията е другаде. Това, че някой можел нещо да осигури не означава, че ще го осигури.

      Не една и две жени са попадали в капана собствената си лакомия, особено с модените стиснати мъже, били те с анцуг или смокинг.
      Пише се модерните!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Така е. Всички жени които търсят спонсорство гледат лъскавото. Иронията е, че най-богатата мъжка част от обществото, която може да им осигури всичко, не си пада по демонстрациите.
        Тц. Иронията е другаде. Това, че някой можел нещо да осигури не означава, че ще го осигури.

        Не една и две жени са попадали в капана собствената си лакомия, особено с модерните стиснати мъже, били те с анцуг или смокинг.
        Last edited by Arana; 01.06.2023, 22:08.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Писалката ми я използвам правилно и винаги отсрещната страна е доволна. Това е важното. А описание не давам, използвай си въображението.
          Демек отговаряш на въпрос, който сам си задаваш

          Галактиката вече е осведомена.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            предавам се
            мислех, че е нещо като кренвирш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
              Нема значение как се пише анцуг. Таргет групата която кълве на коли и други ключови елементи, и без това не я вълнува произхода на парите, още по-малко пък грамотността на собственика. Така, че анцуга е напълно подходящо облекло, демонстрирайки непукизма на шофьора спрямо хорското мнение. Може да се каже, че всеки един такъв субект, притежава ярка индивидуалност, акцентираща с прическа, цвят на телефона и куп оригинални снимки, заснети с 15градуса разлика в ъгъла на снимане, съчетани с индивидуален филтър.

              Също така Евгич, трябва да се приготвиш за екстремни нива на комуникация. Като каза, че си учил лингвистика, върни се и хубаво си прочети най-важния раздел в материята - кифлистика. Гледай да нямаш дупки в знанията, защото ще бъдеш сериозно възпрепятстван да осъществиш нормален разговор. Успех!
              Гледах филми за Елизабет II, която положила много услилия да изчисти репутацията на кралското семейство и "да вкара" монархията в 21 век.

              Та и аз трябва да положа усилия да се адатирам към новите времена, и да използвам съответните инструменти.

              P.S. Кайзен и Лошия мечок са много готини пичове и пишат умно,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Така е. Всички жени които търсят спонсорство гледат лъскавото. Иронията е, че най-богатата мъжка част от обществото, която може да им осигури всичко, не си пада по демонстрациите.
                Тия,които имат много пари ,няма нужда да демонстрират богатство.Друг въпрос е,че повечето имат самолети и яхти.
                Иначе аз не познавам красива жена,омъжена за бедняк.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Всички жени кълват на скъпи коли. Ако някоя жена ти каже,че предпочита 20 годишна Дачия пред нов Мерцедес не й вярвай.Както и ако мъж ти каже, че предпочита грозни пред красиви жени.
                  Така е. Всички жени които търсят спонсорство гледат лъскавото. Иронията е, че най-богатата мъжка част от обществото, която може да им осигури всичко, не си пада по демонстрациите.

                  Коментар


                  • предавам се
                    мислех, че е нещо като кренвирш
                    Last edited by ratten; 01.06.2023, 17:55.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                      Нема значение как се пише анцуг. Таргет групата която кълве на коли и други ключови елементи, и без това не я вълнува произхода на парите, още по-малко пък грамотността на собственика. Така, че анцуга е напълно подходящо облекло, демонстрирайки непукизма на шофьора спрямо хорското мнение. Може да се каже, че всеки един такъв субект, притежава ярка индивидуалност, акцентираща с прическа, цвят на телефона и куп оригинални снимки, заснети с 15градуса разлика в ъгъла на снимане, съчетани с индивидуален филтър.

                      Също така Евгич, трябва да се приготвиш за екстремни нива на комуникация. Като каза, че си учил лингвистика, върни се и хубаво си прочети най-важния раздел в материята - кифлистика. Гледай да нямаш дупки в знанията, защото ще бъдеш сериозно възпрепятстван да осъществиш нормален разговор. Успех!
                      Всички жени кълват на скъпи коли. Ако някоя жена ти каже,че предпочита 20 годишна Дачия пред нов Мерцедес не й вярвай.Както и ако мъж ти каже, че предпочита грозни пред красиви жени.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Знам я аз тая твоя теория . Върви през диалозите ни като червената нишка на Ариадна, само дето, даже Ендър ще ти каже нещо башка елементарно от приложната психология - обикновено питащият и интересуващият се от писалките го терзае тоз проблем

                        Аз питам ли та ква ти е писалката, бре мирчо?
                        Писалката ми я използвам правилно и винаги отсрещната страна е доволна. Това е важното. А описание не давам, използвай си въображението.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Имам 2 зимни и 2 пролетни анцуга на Адидас, маратоники също имам.

                          Както и 2 горнища на Хуго Бос и Томи Хилфигер.
                          А твои нямаш ли си.............шегувам се, какво станА със списъка?

                          Между другото и в скъпите хотели по света, богаташите си слизат с анцузи на закуска, без да им дреме, че на това облекло не се гледа с добро око в Перник.



                          Коментар


                          • Нема значение как се пише анцуг. Таргет групата която кълве на коли и други ключови елементи, и без това не я вълнува произхода на парите, още по-малко пък грамотността на собственика. Така, че анцуга е напълно подходящо облекло, демонстрирайки непукизма на шофьора спрямо хорското мнение. Може да се каже, че всеки един такъв субект, притежава ярка индивидуалност, акцентираща с прическа, цвят на телефона и куп оригинални снимки, заснети с 15градуса разлика в ъгъла на снимане, съчетани с индивидуален филтър.

                            Също така Евгич, трябва да се приготвиш за екстремни нива на комуникация. Като каза, че си учил лингвистика, върни се и хубаво си прочети най-важния раздел в материята - кифлистика. Гледай да нямаш дупки в знанията, защото ще бъдеш сериозно възпрепятстван да осъществиш нормален разговор. Успех!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Когато писалката се използва правилно винаги отсрещната страна е доволна.Напълно задоволена. Испанците използват ли правилно писалките ?
                              Знам я аз тая твоя теория . Върви през диалозите ни като червената нишка на Ариадна, само дето, даже Ендър ще ти каже нещо башка елементарно от приложната психология - обикновено питащият и интересуващият се от писалките го терзае тоз проблем

                              Аз питам ли та ква ти е писалката, бре мирчо?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                                Когато писалката се използва правилно винаги отсрещната страна е доволна.Напълно задоволена. Испанците използват ли правилно писалките ?

                                Коментар

                                Working...
                                X