IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

    Тя вселенската справедливост и природните закони, все си мисля, че трябва да работят по-един начин: по-силният оцелява и се възпроизвежда. Слабите изчезват. Естествен подбор.
    По принцип е така. Въпросът е,че в наши дни изчезват богатите и умните,а се размножават бедните и тъпите. Което означава, че има и човешка намеса в природните закони.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Още до 2050г белите британци и белите американци ще са под 50 процента от населението. До 2100 г ще се не повече от 20 процента.Във Франция, Германия, Нидерландия, Белгия е сходна ситуацията. Пък ти си чакай вселенска справедливост.
      Тя вселенската справедливост и природните закони, все си мисля, че трябва да работят по-един начин: по-силният оцелява и се възпроизвежда. Слабите изчезват. Естествен подбор.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Хохохо

        Това, че два три идиота с пари са решили да разиграват човечеството не означава, че човечеството ще им се върже. Рано или късно настъпват мотиката поради вселенски закони, за които ти не си чел, защото не вярваш в езотериката

        Слизайки на микро ниво, тя и една “любена” взела, че си повярвала и сега едва на 35 още ненавършени години настъпва мотиката …

        От мен едно запомни, Мире, много е важна мярката. Много.
        Още до 2050г белите британци и белите американци ще са под 50 процента от населението. До 2100 г ще се не повече от 20 процента.Във Франция, Германия, Нидерландия, Белгия е сходна ситуацията. Пък ти си чакай вселенска справедливост.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Ами не си чела достатъчно. В основата на всичко стоят идеите на Франкфурстката философска школа и нейният лидер Хърбърт Маркузе.Който е марксист и също като Маркс иска да унищожи буржоазното общество. Но за разлика от Маркс той смята, че това ще стане не чрез противопоставяне на различните класи,а чрез даване на привилегии на различни малцинства-расови,етнически, религиозни, сексуални.И тия негови идеи се разпространяват в университетите в САЩ,където се подготвя елитът на света. Оттам тръгват и по целия свят.Не случайно толкова се пропагандира хомосексуализма и приемът на бежанци от Азия и Африка в Европа и Латинска Америка в САЩ.
          Ето какво казва по въпроса Владимир Буковски,който е бил дисидент в СССР и е лежал по лагери и психиатрии в СССР (това им беше номер до вкарват противници на режима насилствено в психиатрия ).
          https://e-vestnik.bg/7218/%d0%b2%d0%...1%82%d0%ba%d0/
          И това интервю е от 2009г.Сега нещата са в пъти по-зле.
          Хохохо

          Това, че два три идиота с пари са решили да разиграват човечеството не означава, че човечеството ще им се върже. Рано или късно настъпват мотиката поради вселенски закони, за които ти не си чел, защото не вярваш в езотериката

          Слизайки на микро ниво, тя и една “любена” взела, че си повярвала и сега едва на 35 още ненавършени години настъпва мотиката …

          От мен едно запомни, Мире, много е важна мярката. Много.
          Last edited by Arana; 02.06.2023, 17:43.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

            Гледала ли си из ютуб разни документални филмчета за Африка. Как с ръце копаят кал, да вадят някакви ресурси, и после с кошове на главата или с тежкотоварни велосипеди ги карат на километри да ги предадат за стотинки. И после се връща по тъмно, в колиба с 3 стени, да яде варен ориз с гарнитура шепа варен боб. Това белите хора няма да го правят. Затова сме доста по-неудобни от цветните.


            Има една поредица - Deadly Roads, Deadliest Roads и подобни - на тях им е съвсем друга темата, затова без да искат, показват доста интересни неща. Идеологически неподходящи.
            Докато и черните не еволюират и се мине по абсолютно същия път. Но да за двеста троста години би им вършило работа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Той не е женен. И си намери половинка късно.

              Все пак всеки човек е различен. При някои става по-лесно.

              Ние почти не сме контактували с дядото от УБО, аз съм разказвал историята.
              така е,
              живи и здрави
              другото ще се нареди
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Да ти кажа, след като изчетох всички така наречени “конспиративни теории” съм скептик относно съществуването на подобен “план” за “унищожаването” на бялата раса в стил калетги и прочее дивотии.

                Да унищожиш белия човек е реално да отрежеш клона, на който седиш.
                Гледала ли си из ютуб разни документални филмчета за Африка. Как с ръце копаят кал, да вадят някакви ресурси, и после с кошове на главата или с тежкотоварни велосипеди ги карат на километри да ги предадат за стотинки. И после се връща по тъмно, в колиба с 3 стени, да яде варен ориз с гарнитура шепа варен боб. Това белите хора няма да го правят. Затова сме доста по-неудобни от цветните.


                Има една поредица - Deadly Roads, Deadliest Roads и подобни - на тях им е съвсем друга темата, затова без да искат, показват доста интересни неща. Идеологически неподходящи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Да ти кажа, след като изчетох всички така наречени “конспиративни теории” съм скептик относно съществуването на подобен “план” за “унищожаването” на бялата раса в стил калетги и прочее дивотии.

                  Да унищожиш белия човек е реално да отрежеш клона, на който седиш.
                  Ами не си чела достатъчно. В основата на всичко стоят идеите на Франкфурстката философска школа и нейният лидер Хърбърт Маркузе.Който е марксист и също като Маркс иска да унищожи буржоазното общество. Но за разлика от Маркс той смята, че това ще стане не чрез противопоставяне на различните класи,а чрез даване на привилегии на различни малцинства-расови,етнически, религиозни, сексуални.И тия негови идеи се разпространяват в университетите в САЩ,където се подготвя елитът на света. Оттам тръгват и по целия свят.Не случайно толкова се пропагандира хомосексуализма и приемът на бежанци от Азия и Африка в Европа и Латинска Америка в САЩ.
                  Ето какво казва по въпроса Владимир Буковски,който е бил дисидент в СССР и е лежал по лагери и психиатрии в СССР (това им беше номер до вкарват противници на режима насилствено в психиатрия ).
                  https://e-vestnik.bg/7218/%d0%b2%d0%...1%82%d0%ba%d0/
                  И това интервю е от 2009г.Сега нещата са в пъти по-зле.
                  Last edited by mirodes; 02.06.2023, 16:30.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    В случая не съм визирал себе си, или съфорумците. Предполагам си наясно, че живота СЕГА, пряко рефлектира върху живота ПОСЛЕ. Не упреквай хората, които мислят в перспектива, а не ден за ден. Понеже и аз имам наследство от което изобщо не мога да се оплача, съм изключително благодарен на предците за жертвите и усилията които са положили, за да поддържам такъв стандарт на живот в момента.

                    Всеки, който е купувал имот знае, че 1вия винаги е най-труден. И предвид ситуацията, че съм имал възможността да получа добро образование и силен старт в живота, може да се нарече, че съм облагодетелстван до някаква степен. Всичко това се дължи на факта, че някой преди мен "си е свършил" работата като родител, мислейки далновидно и в перспектива. Именно поради тази причина, не съм се пришпорил за деца(година, две нищо няма да променят), тъй като основната ми цел е те да имат не по-нисък стандарт от моя. В крайна сметка идеята на еволюцията е да надгражда и всяко следващо поколение да превъзхожда предходното и ако има възможност да живее по-добре.
                    Да де,ама има един праг,който да задоволява основните нужди на човека и оттам нататък всичко е лукс.Щом децата могат да се хранят без лишения,да живеят в просторно и уютно жилище, да посещават без проблем училище, да не се лишават от забавления и почивки,да ги возят в автомобил,то значи са им осигурени основните нужди и всичко повече е екстра. Щото винаги човек се стреми към повече, в което естествено няма нищо лошо.Ако някой може да си позволи нова Шкода ,ще иска да си купи нов Мерцедес, този с Мерцедеса Майбах,тоя с Майбаха яхта и така нататък. Или по отношение на имотите-ако имаш жилище искаш по-голямо,ако е по-голямо ще искаш да е луксозно,след това къща и така нататък. Надали и милиардерите смятат,че им стигат парите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Ами, чак толкова тъпи не са, просто мислят дългосрочно. Ти знаеш много добре, кога свършва социализма, същата аналогия може да се направи и с белият човек, който е двигателя на обществото. Редуцирайки неговата бройка, впоследствие, макар и с известно закъснение, следва редукция и на останалите. Това е реципрочно на идеята идеята на Хитлер за чиста раса, която в момента се заклеймява. В крайна сметка, независимо от методите, целта е ясна. Ако не стане по мирен път, ще го постигнат с война.
                      Да ти кажа, след като изчетох всички така наречени “конспиративни теории” съм скептик относно съществуването на подобен “план” за “унищожаването” на бялата раса в стил калерги и прочее дивотии.

                      Да унищожиш белия човек е реално да отрежеш клона, на който седиш.
                      Last edited by Arana; 02.06.2023, 16:41.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        В тоя форум сте все милионери. Пък не знам някой да има много деца. За разлика от много апартаменти.Така че не това е причината.
                        В случая не съм визирал себе си, или съфорумците. Предполагам си наясно, че живота СЕГА, пряко рефлектира върху живота ПОСЛЕ. Не упреквай хората, които мислят в перспектива, а не ден за ден. Понеже и аз имам наследство от което изобщо не мога да се оплача, съм изключително благодарен на предците за жертвите и усилията които са положили, за да поддържам такъв стандарт на живот в момента.

                        Всеки, който е купувал имот знае, че 1вия винаги е най-труден. И предвид ситуацията, че съм имал възможността да получа добро образование и силен старт в живота, може да се нарече, че съм облагодетелстван до някаква степен. Всичко това се дължи на факта, че някой преди мен "си е свършил" работата като родител, мислейки далновидно и в перспектива. Именно поради тази причина, не съм се пришпорил за деца(година, две нищо няма да променят), тъй като основната ми цел е те да имат не по-нисък стандарт от моя. В крайна сметка идеята на еволюцията е да надгражда и всяко следващо поколение да превъзхожда предходното и ако има възможност да живее по-добре.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Представи си колко са тъпи “дизайнерите”.
                          Ами, чак толкова тъпи не са, просто мислят дългосрочно. Ти знаеш много добре, кога свършва социализма, същата аналогия може да се направи и с белият човек, който е двигателя на обществото. Редуцирайки неговата бройка, впоследствие, макар и с известно закъснение, следва редукция и на останалите. Това е реципрочно на идеята идеята на Хитлер за чиста раса, която в момента се заклеймява. В крайна сметка, независимо от методите, целта е ясна. Ако не стане по мирен път, ще го постигнат с война.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                            евго, един въпрос занимава съзнанието ми
                            с брат ти сте расли в едно семейство
                            един баща, една майка и един дядо от убо
                            как той пое по съвсем различен път от теб
                            ожени се, има деца и не живее в бг
                            сериозно, не мога да го разбера
                            Той не е женен. И си намери половинка късно.

                            Все пак всеки човек е различен. При някои става по-лесно.

                            Ние почти не сме контактували с дядото от УБО, аз съм разказвал историята.

                            Коментар


                            • евго, един въпрос занимава съзнанието ми
                              с брат ти сте расли в едно семейство
                              един баща, една майка и един дядо от убо
                              как той пое по съвсем различен път от теб
                              ожени се, има деца и не живее в бг
                              сериозно, не мога да го разбера
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Представи си колко са тъпи “дизайнерите”.
                                На калпав водолаз,водораслите му пречат.

                                Коментар

                                Working...
                                X