IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


    Мерси,
    Евго вземи си евтина първа кола. Примерно Фиат крома
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      И каква ти е гаранцията, че снимките са реални? Ако няма снимки са омъжени - все аз ли всичко да ти обяснявам, бре Миро?
      И ако не са реални снимките какво от това?Като се срещнете и я видиш, че е друга жена всичко приключва. Никакви негативни последици няма.
      С омъжените същата работа-ами нали в момента, в който я разбереш,че е омъжена ще я разкараш.Ти влизаш в някаква теория на конспирацията.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Те и стиснатите испанци се вързаха на “украинките” сега са опищяли нета, че били “измамени” - един даже дело искаше да води. Цирк голям е цялата тая история със сайтовете. Почти 80% са фейк профили.


        Погледнато от друг аспект, цирка е доста печеливш бизнес модел. И докато парите са възобновяем ресурс и можем да си позволим да ги пилеем, то времето не е. Нелепото в цялата ситуация е, че когато човек гледа да му е тънко и да не се мине, почти винаги се нашива на най-дебелото...дрво

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Това с харесванията най-вероятно е алгоритъм, а профилите без снимка са фейк. Идеята е да си платиш и дотам. Сайтовете за запознанства с красивите украинки, съм почти убеден, че работят на сходен принцип. Не, че няма желаещи да се запознаят, но самата работа изглежда твърде далечна. Тея дето ще се разпишат е много вероятно да се окажат измамници, които ще искат да им прати пари за билет и т.н. По-добре да облича костюма на Теодор и да излиза уикендите.
          Никакъв алгоритъм не е.Съвсем реални жени са.Но повечето са неатрактивни.
          Виждал съм такива фейк сайтове, в които ти пише много красива жена и там действително гледат да те зарибят.Но тук става въпрос за други неща.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Това с харесванията най-вероятно е алгоритъм, а профилите без снимка са фейк. Идеята е да си платиш и дотам. Сайтовете за запознанства с красивите украинки, съм почти убеден, че работят на сходен принцип. Не, че няма желаещи да се запознаят, но самата работа изглежда твърде далечна. Тея дето ще се разпишат е много вероятно да се окажат измамници, които ще искат да им прати пари за билет и т.н. По-добре да облича костюма на Теодор и да излиза уикендите.
            Те и стиснатите испанци се вързаха на “украинките” сега са опищяли нета, че били “измамени” - един даже дело искаше да води. Цирк голям е цялата тая история със сайтовете. Почти 80% са фейк профили.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Не могат. Абонамент за една година е 240 лв,т.е излиза по 20 лв на месец Струва си,щото има много красиви украинки и рускини .В българските сайтове повечето са крокодили и хипопотами.Една на 5 е що годе прилична,а красиви са една на 20 и те имат стотици предложения от мъже.
              Аз така веднъж видях, че 30 жени са ме харесали в Тиндър и реших да купя абонамент за 1 месец с надеждата ,че все ще има поне 4-5 прилични.Е нито една нямаше.Даже някои са без снимки, представям си какви са били,щом ги е срам и снимки да си покажат.
              И каква ти е гаранцията, че снимките са реални? Ако няма снимки са омъжени - все аз ли всичко да ти обяснявам, бре Миро?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Не могат. Абонамент за една година е 240 лв,т.е излиза по 20 лв на месец Струва си,щото има много красиви украинки и рускини .В българските сайтове повечето са крокодили и хипопотами.Една на 5 е що годе прилична,а красиви са една на 20 и те имат стотици предложения от мъже.
                Аз така веднъж видях, че 30 жени са ме харесали в Тиндър и реших да купя абонамент за 1 месец с надеждата ,че все ще има поне 4-5 прилични.Е нито една нямаше.Даже някои са без снимки, представям си какви са били,щом ги е срам и снимки да си покажат.
                Това с харесванията най-вероятно е алгоритъм, а профилите без снимка са фейк. Идеята е да си платиш и дотам. Сайтовете за запознанства с красивите украинки, съм почти убеден, че работят на сходен принцип. Не, че няма желаещи да се запознаят, но самата работа изглежда твърде далечна. Тея дето ще се разпишат е много вероятно да се окажат измамници, които ще искат да им прати пари за билет и т.н. По-добре да облича костюма на Теодор и да излиза уикендите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Евго, значи, просто е задължително да разкажеш за твоя тиндър експуриънс. Да живне темата
                  Преди няколко дни попаднах на профила на една жена, с която излизах на кафе в края на 2018г. И не стана нищо и не ме хареса.

                  В български сайт за запознанства с много ниска ефективност, където рядко има млади жени. Аз също не я харесах особено, но бях готов да опитам предвид това, че времето напредва.

                  И си е намалила годините, пише 40г, а реално е на 42 г. или повече (преди 5г беше на 37-38 г., а не на 35 г.).

                  Само губят времето на мъжете като влизат от дъжд на вятър и не са готови да действат,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    т.е. не могат да се изпращат съобщения без абонамент

                    Ще пробвам пак с Тиндър, защото двама мъже са си намерили от там наскоро, и Tepix също е намерил от там.
                    Не могат. Абонамент за една година е 240 лв,т.е излиза по 20 лв на месец Струва си,щото има много красиви украинки и рускини .В българските сайтове повечето са крокодили и хипопотами.Една на 5 е що годе прилична,а красиви са една на 20 и те имат стотици предложения от мъже.
                    Аз така веднъж видях, че 30 жени са ме харесали в Тиндър и реших да купя абонамент за 1 месец с надеждата ,че все ще има поне 4-5 прилични.Е нито една нямаше.Даже някои са без снимки, представям си какви са били,щом ги е срам и снимки да си покажат.
                    Last edited by mirodes; 06.06.2023, 11:33.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                      Ако искаш колата да те кара от т.А до т.Б и да имаш здрав автомобил, си вземи японскии бензин- сузуки, тойота, хонда, мазда.

                      Ако ще е тигуан, най-добре дизел, че бензиновите мотори на ваг групата не се славят със здравина.

                      15-20 годишен мерцедес не ти препоръчвам.

                      И все пак, гледай кола със сервизна история и реални км. Избягвай горублянските търгаши на всяка цена.

                      Успех.

                      Мерси,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        Не знам ,кой какви ги приказва, аз съм карала дълго време едно Ауди, автомат, а и сега в единия гараж имаме джип автоматик,който също карам от време на време. Е, никога не съм имала проблеми с баирите ,а с Аудито, редовно пътувах София-Женева, през Монблан Задължително един шофьор, трябва да може да управлява кола с РПК защото съм присъствала на много смешна ситуация, един сладур ми съобщи ,че не може да шофира кола с ръчка и повярвайте щях да падна. От този момент колкото и да не ви се вярва вече и в работата го проверявах непрекъснато хахаха
                        И аз имам познати, които не могат да карат ръчка, комична работа е.

                        Отделно, ауди се славят със здрави и хубави автоматични скоростни кутии, с малко изключения.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Трябва ми за уикендите, едната вила е на 40 мин от София, а другата на час и половина.

                          Аз по харесвам коли като Тигуан и Сузуки Гранд Витара (по-новия вариант) или някой директорски Мерцедес на 15-20 г. (черен или син),
                          Ако искаш колата да те кара от т.А до т.Б и да имаш здрав автомобил, си вземи японскии бензин- сузуки, тойота, хонда, мазда.

                          Ако ще е тигуан, най-добре дизел, че бензиновите мотори на ваг групата не се славят със здравина.

                          15-20 годишен мерцедес не ти препоръчвам.

                          И все пак, гледай кола със сервизна история и реални км. Избягвай горублянските търгаши на всяка цена.

                          Успех.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            т.е. не могат да се изпращат съобщения без абонамент

                            Ще пробвам пак с Тиндър, защото двама мъже са си намерили от там наскоро, и Tepix също е намерил от там.
                            Евго, значи, просто е задължително да разкажеш за твоя тиндър експуриънс. Да живне темата

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                              Това за първи път го чувам, но знам ли, автоматик не съм карал.

                              Зависи и какъв автоматик ще е, на мазда автоматика съм чувал, че по баири направо гаснел

                              Ако ще караш предимно градско, с автоматик ще се чувстваш по-добре, според мен.
                              Не знам ,кой какви ги приказва, аз съм карала дълго време едно Ауди, автомат, а и сега в единия гараж имаме джип автоматик,който също карам от време на време. Е, никога не съм имала проблеми с баирите ,а с Аудито, редовно пътувах София-Женева, през Монблан Задължително един шофьор, трябва да може да управлява кола с РПК защото съм присъствала на много смешна ситуация, един сладур ми съобщи ,че не може да шофира кола с ръчка и повярвайте щях да падна. От този момент колкото и да не ви се вярва вече и в работата го проверявах непрекъснато хахаха

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                В тоя сайт има отделни подсайтове за различните държави.Най-добре се регистрирай в украинската версия,щото за рускините има визи за България им е по-трудно да дойдат. Но трябва да си платиш абонамент, щото в противен случай няма да можеш да изпращаш съобщения и да прочетеш ако някоя ти е пратила съобщение.
                                А по-добрият вариант е да излизаш петък и събота вечер по нощните заведения в София, където е пълно със загорели мадами.
                                т.е. не могат да се изпращат съобщения без абонамент

                                Ще пробвам пак с Тиндър, защото двама мъже са си намерили от там наскоро, и Tepix също е намерил от там.

                                Коментар

                                Working...
                                X