IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

    Миро, за много двойки, семейството не е бойно поле за налагане на авторитет и завоюване на територия. Ще се изненадаш, но за повечето хора има по-приоритетни въпроси, от това, кой шофира семейната кола и кой в семейството има по-голяма пишк@. Мнозина пък се вълнуват от неща, като хармония, щастие, радост, любов, комфорт на отношенията и прочие тривиалности.
    Хармония ,щастие и любов има ЕДИНСТВЕНО ако жената има уважение към мъжа си.И признава неговият авторитет и лидерство.
    И естествено ,че семейството не трябва да е бойно поле между съпрузите.Ако се стига до бойно поле, значи жената не признава авторитетът на мъжа си.И това семейство е обречено.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Няма как да се правят обобщения за десетки милиони жени.И ако съм решил да се женя първо ще поживеем известно време заедно, та да я преценя какво представлява.
      А със сигурност няма как да ми трови живота жена, просто няма да го позволя.Още при първите подобни прояви ще взема мерки,а ако няма промяна ще й бия шута,без да се замислям.Жените постоянно тестват мъжа и ако им позволи да го разиграват го смятат за слаб и си губят уважението към него.
      Миро, за много двойки, семейството не е бойно поле за налагане на авторитет и завоюване на територия. Ще се изненадаш, но за повечето хора има по-приоритетни въпроси, от това, кой шофира семейната кола и кой в семейството има по-голяма пишк@. Мнозина пък се вълнуват от неща, като хармония, щастие, радост, любов, доверие, комфорт на отношенията и прочие тривиалности.
      Last edited by Ender; 06.06.2023, 17:32.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Хахаха.Платих месечна такса от 60 лв.Като през тоя месец аз писах на няколко жени, а не те на мен.И всички ми дадоха или имейл,или Whatsapp.Като няколко рускини и украинки бяха готови да идват в България. Но аз си преосмислих приоритетите в живота. Поне на тоя етап.
        Така че никой не ме е прецаквал,все пак и тия сайтове трябва да имат някаква печалба. Изобщо не става въпрос за фалшиви профили,а за напълно реални жени.Даже имаше една колежка юристка от Туркменистан,която беше готова на другия ден да хваща самолета,само и само да се махне оттам.
        На фалшиви профили съм попадал в един друг БЕЗПЛАТЕН сайт като няколко жени се представяха,че са от Хонг Конг или Русия и легендата им беше, че или търгуват с крипто или на борсата и ме уговаряха и аз да инвестирам там.Естествено като чух тия неща и веднага ги отрязах.
        Та в тия сайтове има огромен избор на жени от цял свят. Но естествено най-красиви са украинки,рускини,жени от Беларус.Стига да знаеш английски и руски език и естествено да знаеш какво да им говориш,изборът е много голям.И то за красиви жени,не крокодили като по българските сайтове.
        Но трябва да платиш и такса, за да може да пращаш съобщения.За една година е 240 лв.По 20 лв на месец .Но ако си ерген тая година може да и най-запомнящата се в живота ти.
        Не ти конктретно бе, Мире, не говорим само за тебе тука. Инак в твоя случай мисля, че и тази тема и участниците в нея ти понаместиха малце чивиите та се отърва само с 60 лева такса.

        И моля, няма нужда да ми благодариш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

          Мисля, че взе добро решение. Почти всички, ако не всички, мои познати, които не са израстнали в здравословна семейна среда, забелязвам имат някакви нестандартни виждания за живота и са емоционално нестабилни. Отдавам го на това, че са преживели травма в детството, тъй като единия родител е решил да си живее живота.

          Така, че от решенията на родителите, последиците са за децата.
          100% вярно и потвърдено. Плащат децата. Понякога и внуците.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

            Ама сериозно, зле ли ти е така? Или за дете ти е закопняло. Това го разбирам
            А ти имаш ли си гадже или си по живота и по баровете, братле?

            Коментар


            • Моята е едва 1/8-ма рускиня и като знам как си гони интереса, няма как да ме остави да броя мухите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                Рускини и украинки си гонят интереса с невероятна енергия и подготовка. Не знам като финансово състояние как си - дали ще си им интересен (вероятно) - но с тях ще са бързи и опитни манипулации за сватби, има риск от нежелано и неочаквано бебосване - зависи от това кой тип мадама ще изтеглиш. И после като щракнат оковите, следва надувки и тровене на живота - доживот. Не се занимавайте с рускини и украинки изобщо, те са като финален бос в компютърна игра. Нямаме ниво за тях.
                През 2006 г. бях на семинар в чужбина, бях младичък и готин, костюмиран. На семинара имаше и рускиня (но беше семейна).

                Снимахме се в баш центъра, а аз бях на централно място до рускинята на снимката,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                  Рускини и украинки си гонят интереса с невероятна енергия и подготовка. Не знам като финансово състояние как си - дали ще си им интересен (вероятно) - но с тях ще са бързи и опитни манипулации за сватби, има риск от нежелано и неочаквано бебосване - зависи от това кой тип мадама ще изтеглиш. И после като щракнат оковите, следва надувки и тровене на живота - доживот. Не се занимавайте с рускини и украинки изобщо, те са като финален бос в компютърна игра. Нямаме ниво за тях.
                  Няма как да се правят обобщения за десетки милиони жени.И ако съм решил да се женя първо ще поживеем известно време заедно, та да я преценя какво представлява.
                  А със сигурност няма как да ми трови живота жена, просто няма да го позволя.Още при първите подобни прояви ще взема мерки,а ако няма промяна ще й бия шута,без да се замислям.Жените постоянно тестват мъжа и ако им позволи да го разиграват го смятат за слаб и си губят уважението към него.
                  Last edited by mirodes; 06.06.2023, 16:41.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Търся половинка още от 2006 г., когато бях на 20+. И го карах по-спокойно и не на всяка цена.
                    Ама сериозно, зле ли ти е така? Или за дете ти е закопняло. Това го разбирам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Хахаха.Платих месечна такса от 60 лв.Като през тоя месец аз писах на няколко жени, а не те на мен.И всички ми дадоха или имейл,или Whatsapp.Като няколко рускини и украинки бяха готови да идват в България. .
                      Рускини и украинки си гонят интереса с невероятна енергия и подготовка. Не знам като финансово състояние как си - дали ще си им интересен (вероятно) - но с тях ще са бързи и опитни манипулации за сватби, има риск от нежелано и неочаквано бебосване - зависи от това кой тип мадама ще изтеглиш. И после като щракнат оковите, следва надувки и тровене на живота - доживот. Не се занимавайте с рускини и украинки изобщо, те са като финален бос в компютърна игра. Нямаме ниво за тях.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                        Имам усещане че търсиш "жена" с интензитет, с който бездомник би търсил място за подслон през зимата. Единствените две неща, които не може да правиш без жена, са секс и бебета. Няма нещо друго, което да можеш да правиш само като имаш гадже, пък ако нямаш- не можеш. Затова пък има обширен списък на неща, които можеш да правиш когато си без жена, а като имаш гадже, стават по-трудни или отпадат. Та ти се чудя, не чета редовно, ама гледам - сайтове за запознанства, сватовници, платени регистрации, украински булки, таджикистански сватовници. Що не си живееш живота спокойно и щастливо и не спреш да гониш дивото. Пък току-виж само ще си дойде.
                        Търся половинка още от 2006 г., когато бях на 20+. И го карах по-спокойно и не на всяка цена.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Дори на 40+, ако си хване млада жена, може да я "поддържа бременна дълго време" и да имат 4 деца,
                          Може естествено. Мъжът може да има деца и над 60 години ако е в добро здраве. Затова хващай някоя мацка и й прави ударно няколко деца.Аз най-много съжалявам в тоя живот, че имам само две деца. Ама жената вече не е млада и си е опасно.

                          Коментар


                          • Имам усещане че търсиш "жена" с интензитет, с който бездомник би търсил място за подслон през зимата. Единствените две неща, които не може да правиш без жена, са секс и бебета. Няма нещо друго, което да можеш да правиш само като имаш гадже, пък ако нямаш- не можеш. Затова пък има обширен списък на неща, които можеш да правиш когато си без жена, а като имаш гадже, стават по-трудни или отпадат. Та ти се чудя, не чета редовно, ама гледам - сайтове за запознанства, сватовници, платени регистрации, украински булки, таджикистански сватовници. Що не си живееш живота спокойно и щастливо и не спреш да гониш дивото. Пък току-виж само ще си дойде.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Е затова е хубаво един мъж да се ожени млад. Като стане на моята възраст вече децата му ще са големи и може спокойно да си хване по-млада жена и да създаде други деца.А като са малки децата няма как да ги остави ако има отговорност към тях.
                              Дори на 40+, ако си хване млада жена, може да я "поддържа бременна дълго време" и да имат 4 деца,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                                Мисля, че взе добро решение. Почти всички, ако не всички, мои познати, които не са израстнали в здравословна семейна среда, забелязвам имат някакви нестандартни виждания за живота и са емоционално нестабилни. Отдавам го на това, че са преживели травма в детството, тъй като единия родител е решил да си живее живота.

                                Така, че от решенията на родителите, последиците са за децата.
                                Е затова е хубаво един мъж да се ожени млад. Като стане на моята възраст вече децата му ще са големи и може спокойно да си хване по-млада жена и да създаде други деца.А като са малки децата няма как да ги остави ако има отговорност към тях.

                                Коментар

                                Working...
                                X