IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Като разказваш пред цялата планета как системно ѝ изневеряваш?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Естествено.
      Като разказваш пред цялата планета как системно ѝ изневеряваш?

      Коментар




      • Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          А ти към нея имаш ли респект?
          Естествено.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            това всейи би си го пожелал.
            но без другите, няма как да натрупаш опит
            Форума е безценен в някои отношения.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Сериозно ли ми задаваш този въпрос? Напоследък телевизия дали гледаш?
              Гледам телевизия,чета Интернет и не ми се вижда много справедливо Тръмп да го осъдят за изнасилване преди 27 години без никакви доказателства, но щом си казала американската система е много справедлива.И вместо квалифицирани юристи да решават съдебни заседатели ,които и понятие си нямат от право.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                И друг път съм казвал, че работя само с психично здрави хора.
                това всейи би си го пожелал.
                но без другите, няма как да натрупаш опит
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Хахаха-Гъзчо не на мен тия плоски номера.Никога не съм удрял жена си и нямам намерение да го правя.И естествено, че има респект към мен.Щото не съм мрънкало и истерик като теб.
                  А ти към нея имаш ли респект?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                    И друг път съм казвал, че работя само с психично здрави хора.
                    Само заради мен де - представи си иконка на просещ женски хамстер .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      Тя твоята защото ти има и затова я биеш,така ли?
                      или я биеш само с думи? което е още по-зле
                      Хахаха-Гъзчо не на мен тия плоски номера.Никога не съм удрял жена си и нямам намерение да го правя.И естествено, че има респект към мен.Щото не съм мрънкало и истерик като теб.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Нормален човек може ли да задава въпрос коя съдебна система била по-справедлива на България или на САЩ?Първо усещането за справедливост е субективно,второ трябва да се проучат милиони съдебни актове.
                        За разлика от него аз представям доказателства и статистика .
                        Сериозно ли ми задаваш този въпрос? Напоследък телевизия дали гледаш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                          Ендър, по твоите 16 типа монамурски какво е?
                          И друг път съм казвал, че работя само с психично здрави хора.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Той си живее в България. Не я плюе, просто казва някои истини. Не го подценявай ти монамурски.
                            Нормален човек може ли да задава въпрос коя съдебна система била по-справедлива на България или на САЩ?Първо усещането за справедливост е субективно,второ трябва да се проучат милиони съдебни актове.
                            За разлика от него аз представям доказателства и статистика .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                              Хахаха-казах,че жените нямат респект към теб.
                              Тя твоята защото ти има и затова я биеш,така ли?
                              или я биеш само с думи? което е още по-зле

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                Не забравяй,че аз също ще те осъдя за клевета ! Колко лъжи каза по мой адрес ,сещаш ли се? Само в тая тема са 10
                                Изглежда хем си слаб юрист,хем и нищо нямаш между ушите и изобщо не си разбрал какво говоря и кой какво щял да направи Колко ти е IQ Свирчо?
                                Хахаха-казах,че жените нямат респект към теб. За подобно нещо няма как да съдиш някого за клевета.Но твърдение,че бие жена си ,е клевета ако не посочиш никакви доказателства.

                                Коментар

                                Working...
                                X