IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=Arana;n4080517]
    Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    Ми мога да ти дам фейса ѝ както ти дадох и фейса на грузинката. На тебе ти имам пълно доверие. Опитай се да намериш арабин между заниманията ѝ по голф и ревюто на ретро коли.

    Не убивай вестоносеца. И тя е скромно умно образовано момиче от малко българско селце - подобно на бъдещата ни премиерка.
    Голямо постижение-предала е Родината и предците си като се е омъжила за чужденец и сигурно трябва да й ръкопляскаме.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

      Ами да си ги избира.Като иска децата и внуците й да растат сред негри и араби,нейно си право.
      Ама забравяш,че и на българките има конкуренция. И то от жени, които уважават мъжете и не се правят на принцеси. Ето един роднина е Ай Ти в София и се ожени за една филипинка.Като не го харесват има и друг избор.
      Ние сме без конкуренция. Хем сме умни, хем сме образовани, хем сме красиви. 20 години живея навън. Вервай ми. Ние сме сила.

      Да си видял българка женена за руснак? Йок.

      Няма и да видиш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Де да го знам, знам че всяка пред претенциите на Евго ще избере я Париж, я Берлин, я друга европейска столица и въобще няма да се занимава на Евго с претенциите, wake up dear.

        Появи ви се яка конкуренция. Па вие лапайте мухите коя била стара и коя била дебела.
        Ами да си ги избира.Като иска децата и внуците й да растат сред негри и араби,нейно си право.
        Ама забравяш,че и на българките има конкуренция. И то от жени, които уважават мъжете и не се правят на принцеси. Ето един роднина е Ай Ти в София и се ожени за една филипинка.Като не го харесват има и друг избор.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


          Дъри, с всичкото ми уважение към теб, като към дама (истинска.. до днес... ...), ще вляза в ролята на "някой умник от тези, които са ти любими.. хахахаха!"

          Сърби ме езика да отвърна на дама (като теб), която праска общия знаменател и си свирка, без да помисли, че има много казуси, които остават, вън от нейното полезрение.



          та, защо Дъри, твоят толкова добър съпруг - не е успял да те убеди да СИ имате 3-4 деца в тоя живот (може и осиновени, но признати от него)? Да не би да се пропуква "единството" и единомислието (ви) по този важен въпрос за семейното щастие (което за вас очевидно не е проблем!) и пряката му зависимост от броя на децата в това семейство? Многото деца - не увенчават ли хармонията в семейните отношения?

          КажИ ми, че имаТЕ 4 деца и веднага бих си посипал главата с пепел...

          Хубав ден от мен!

          Не, Мико, не визирам теб в категорията "умник" , споко
          Разбира се ,че живота не е само бял или черен и вероятностите са много и добри и лоши. Много далеч съм от мисълта ,че всичко трябва да е идеално.
          Относно децата, решението ни е общо и семейството е пълно ,достатъчно и сме удовлетворени от това което имаме

          ​​​​​​​Хубав ден и от мен !



          Коментар


          • [QUOTE=Arana;n4080510]
            Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            Къв Алжир и кво Мароко те гонят пък тебе? Аз даже за туризъм там не мисля, след Турция миналата година засега отлагам всякакви цигански дестинации

            Европа губи бяло население и изсмуква всичко свестно и годно от периферия към метрополия.

            А тука си живеете в някаква времева капсула с претенции от времето на чичовци на Вазов.

            Малко е комична ситуацията.
            Алжир и Мароко са в Париж .Плюс черна Африка. Гледа ли финала на световното по футбол?За Франция играха един французин на вратата и десет немалки негърчета.
            И все по-зле ще става.За разлика от България.
            И какво му е на времето на дядо Вазов?Не е имало гей паради,смяна на пола,политкоректност,затоплизъм.Имало е мъже, а не путьовци.

            Коментар


            • [QUOTE=ratten;n4080514]
              Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              ми не знам къде живее,
              но не вярвам да е в лувъра )
              Ми мога да ти дам фейса ѝ както ти дадох и фейса на грузинката. На тебе ти имам пълно доверие. Опитай се да намериш арабин между заниманията ѝ по голф и ревюто на ретро коли.

              Не убивай вестоносеца. И тя е скромно умно образовано момиче от малко българско селце - подобно на бъдещата ни премиерка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                Като е чистокръвен парижанин оная работа да не му е златна?
                Която иска да се отрече от Родината си и да отглежда децата си като чужденци прав й път.
                А ако "умните и образовани"жени се махнат от България други ще дойдат. България е притегателно място за милиони жени по света.
                Де да го знам, знам че всяка пред претенциите на Евго ще избере я Париж, я Берлин, я друга европейска столица и въобще няма да се занимава на Евго с претенциите, wake up dear.

                Появи ви се яка конкуренция. Па вие лапайте мухите коя била стара и коя била дебела.

                Коментар


                • [QUOTE=Arana;n4080513]
                  Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  Къде това, в Лувъра? Аз по предградия не ходя
                  ми не знам къде живее,
                  но не вярвам да е в лувъра )
                  препоръка е

                  Коментар


                  • [QUOTE=ratten;n4080511]
                    Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение


                    е, то ти стига да посетиш братовчедка си в париж
                    и ще се нагледаш на всякакви представители от екзотични дестинации
                    Къде това, в Лувъра? Аз по предградия не ходя

                    Коментар


                    • [QUOTE=Arana;n4080510]
                      Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      Къв Алжир и кво марико те гонят тебе. Аз даже за туризъм там не мисля, след Турция миналата година засега отлагам всякакви цигански дестинации
                      е, то ти стига да посетиш братовчедка си в париж
                      и ще се нагледаш на всякакви представители от екзотични дестинации
                      препоръка е

                      Коментар


                      • [QUOTE=ratten;n4080504]
                        Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Що бе братовчедката е пласирана за чистокръвен парижанин, пък вие тука гонете михаля с ненормални претенции за огромни възрастови разлики. По-млади не ставате.

                        Не си цените умните и образовани жени и все по-малко ще остават да ви търпят Балканската простотия. Ей я де е европата.[/QUOTE]

                        ааа, лек им път из европата, да ги предашат французи от алжир и мароко
                        Къв Алжир и кво Мароко те гонят пък тебе? Аз даже за туризъм там не мисля, след Турция миналата година засега отлагам всякакви цигански дестинации

                        Европа губи бяло население и изсмуква всичко свестно и годно от периферия към метрополия.

                        А тука си живеете в някаква времева капсула с претенции от времето на чичовци на Вазов.

                        Малко е комична ситуацията.
                        Last edited by Arana; 21.06.2023, 12:30.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Що бе братовчедката е пласирана за чистокръвен парижанин, пък вие тука гонете михаля с ненормални претенции за огромни възрастови разлики. По-млади не ставате.

                          Не си цените умните и образовани жени и все по-малко ще остават да ви търпят Балканската простотия. Ей я де е европата.
                          Като е чистокръвен парижанин оная работа да не му е златна?
                          Която иска да се отрече от Родината си и да отглежда децата си като чужденци прав й път.
                          А ако "умните и образовани"жени се махнат от България други ще дойдат. България е притегателно място за милиони жени по света.

                          Коментар


                          • [QUOTE=Arana;n4080499]

                            Що бе братовчедката е пласирана за чистокръвен парижанин, пък вие тука гонете михаля с ненормални претенции за огромни възрастови разлики. По-млади не ставате.

                            Не си цените умните и образовани жени и все по-малко ще остават да ви търпят Балканската простотия. Ей я де е европата.[/QUOTE]

                            ааа, лек им път из европата, да ги предашат французи от алжир и мароко
                            Last edited by ratten; 21.06.2023, 12:28.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              тоя французин да не е от алжир
                              Що бе братовчедката е пласирана за чистокръвен парижанин, пък вие тука гонете михаля с ненормални претенции за огромни възрастови разлики. По-млади не ставате.

                              Не си цените умните и образовани жени и все по-малко ще остават да ви търпят Балканската простотия. Ей я де е европата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                От колко време му даваш съвети вече ? Не се ли замисли ,че и съветите ти не струват !!!
                                аууу
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X