IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Определено. А има и един трети комбиниран модел - хем женкар, хем пияница
    Господ да ги накаже такивити господа!
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Практиката показва,че разбиранията ми са верни.До тия изводи съм стигнал чрез лични наблюдения, наблюдения на мъже с голям успех сред жените и много четене по темата в Интернет.
      Трябва да се гледа практиката и поведението на мъжете, които имат успех сред жените. Не теоретиците,които пишат за"сложната"женска природа.Нищо сложно няма.
      mirodes, ти сам си поставяш рамки. Какви наблюдение, какъв мониторинг, какъв ти Интернет!?
      Защо ти е нужно да се учиш и да подражаваш на другите или всичко се свежда до липсата на фантазия и въображение!?
      Както на вас ви е трудно с жените, така и ние срещаме проблем с вас. Но ..., грижите трябва да се решават след възникването им, не да се изпреварват. Защото грешки стават.
      Наздраве!













      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Възможно е. Не толерирам такъв тип поведение. Ако се случва инцидентно ок, ама неговото наистина е прекалено.
        Не думай.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Вече знам и как се правят синове,ама дали ще ми се отдаде възможност за такива не се знае.Тя жената иска още едно дете, ама на нейните години е опасно
          По-потентните мъже обикновено произвеждат дъщери.

          Не е опасно, защото не е първо дете. При мен е масова практика.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Да, така е. И в двата случая - пиянството и женкарството са пороци, с които жената трябва или да се примири или да отвори нова страница.
            Наздраве!
            Определено. А има и един трети комбиниран модел - хем женкар, хем пияница

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Ако пияницата си гледа семейството и допринася пак е симбиоза нали?
              Да, така е. И в двата случая - пиянството и женкарството са пороци, с които жената трябва или да се примири или да отвори нова страница.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Каква част от познанието покриват твоите лични наблюдения? Живееш в свят без формули. Знаеш ли я формулата за успеха? Тя е - на остров Барбадос да ходиш гол и бос.
                Имам предвид по отношение на жените.
                По отношение на правенето на пари не претендирам да съм много успешен .Не съм и скъсаняк,но не мога да се меря с милионери като теб и други във форума.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Не я уважава. Просто тази жена му е удобна - гледа деца децата, грижи се за домакинството и прочие. Той й дава пари, води я по почивки. Симбиоза му се вика на това в Природата. А в случая с пияницата - паразитизъм.
                  Наздраве!
                  Възможно е. Не толерирам такъв тип поведение. Ако се случва инцидентно ок, ама неговото наистина е прекалено.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Практиката показва,че разбиранията ми са верни.До тия изводи съм стигнал чрез лични наблюдения, наблюдения на мъже с голям успех сред жените и много четене по темата в Интернет.
                    Трябва да се гледа практиката и поведението на мъжете, които имат успех сред жените. Не теоретиците,които пишат за"сложната"женска природа.Нищо сложно няма.
                    Каква част от познанието покриват твоите лични наблюдения? Живееш в свят без формули. Знаеш ли я формулата за успеха? Тя е - на остров Барбадос да ходиш гол и бос.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      предай ги на евго
                      Нали това постоянно правя.Накрая ще взема да дойда до София и да му покажа и на практика.Ама все ми изникват някакви ангажименти петък и събота вечер.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        На бодлива крава, Бог рога не дава.
                        Вече знам и как се правят синове,ама дали ще ми се отдаде възможност за такива не се знае.Тя жената иска още едно дете, ама на нейните години е опасно
                        Last edited by mirodes; 08.06.2023, 15:57.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Не я уважава. Просто тази жена му е удобна - гледа деца децата, грижи се за домакинството и прочие. Той й дава пари, води я по почивки. Симбиоза му се вика на това в Природата. А в случая с пияницата - паразитизъм.
                          Наздраве!
                          Ако пияницата си гледа семейството и допринася пак е симбиоза нали?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                            Съвсем наясно съм с разбиранията ти и както виждаш съм от малкото хора наоколо, които не се опитват да ти ги коригират. /Колкото и да са погрешни./
                            Прочее много ми е интересно, ако те поставят в ситуация, при която няма как да не си участник вместо наблюдател какви ще са твоите реакции.

                            Да речем, попадаш на племе канибали, които искат да те сготвят с картофи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Точно така. Жалко,че нямам синове да им предам тия знания.
                              предай ги на евго
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Имам един приятел, който постоянно си сменя любовниците.Същевременно е женен,има три деца,и каквото изкара го дава за семейството си(по любовниците не дава и една стотинка),отдаден е на семейството си,построи къща,в която живеят, ходят постоянно семейно на почивки.
                                Той ли уважава жена си или някой пияница, който не изневерява,но не полага никакви грижи за семейството си и живеят в мизерия?
                                Не я уважава. Просто тази жена му е удобна - гледа деца децата, грижи се за домакинството и прочие. Той й дава пари, води я по почивки. Симбиоза му се вика на това в Природата. А в случая с пияницата - паразитизъм.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X