IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Миро, ти си бижуто на темата. Не спирай да пишеш. От мен лека вечер
    Ти какво желаш , ала евгича в друг вариант да ни залива с остроумие , е а съвземи се !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Само заради мен де - представи си иконка на просещ женски хамстер .
      Няма как. Личностните типове се отнасят само към здравата психика, а психопатологията е извън това множество. Понякога пациентите имат по няколко типа, а в други случаи не подлежат на класификация.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        няма такова нещо като да ревеш
        или седиш там и приемаш ценностите...и в последствие ги прокламираш
        или си събираш багажа и се прибираш
        Зависи, но денят премина. Утре ще ти разказвам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Ти от либерастите ли си?После да не ревеш ако промият мозъка на сина ти колко готино е да се омъжи. Или ако не на сина ти на някой от внуците. Щото 20 процента от младежите в САЩ са хомосексуални. При 1 процент за хората над 60 години.
          няма такова нещо като да ревеш
          или седиш там и приемаш ценностите...и в последствие ги прокламираш
          или си събираш багажа и се прибираш
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Миро, ти си бижуто на темата. Не спирай да пишеш. От мен лека вечер
            Ти от либерастите ли си?После да не ревеш ако промият мозъка на сина ти колко готино е да се омъжи. Или ако не на сина ти на някой от внуците. Щото 20 процента от младежите в САЩ са хомосексуални. При 1 процент за хората над 60 години.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Имаше достатъчно доказателства. Като например как за секунди са били подадени десетки хиляди гласове за Байдън при нула за Тръмп.
              Естествено "справедливото"американско правосъдие не ги взе предвид.
              Миро, ти си бижуто на темата. Не спирай да пишеш. От мен лека вечер

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Преди друго приказваше. Ептен се омота. Легам си.
                Глупости. Казах, че жени над 40 годишна възраст ме харесват,а не че съм спал с тях.И че имам избор ако остана сам.От разведени, вдовици и омъжени.Но това е при хипотетична ситуация ако се разделим.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Лично ли си бил свидетел на “фалшификацията”?
                  Имаше достатъчно доказателства. Като например как за секунди са били подадени десетки хиляди гласове за Байдън при нула за Тръмп.
                  Естествено "справедливото"американско правосъдие не ги взе предвид.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Правил съм го преди да се оженя.Все пак нали не очакваш да се пазя за първата брачна нощ?
                    Преди друго приказваше. Ептен се омота. Легам си.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Т.е. не оправяш нон стоп омъжените жени в собствения си град? Три пъти се отречи тогава .
                      Правил съм го преди да се оженя.Все пак нали не очакваш да се пазя за първата брачна нощ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Какво толкова страшно се случва?
                        Да не би да е по-страшно от фалшифицирането на изборите в САЩ?
                        Лично ли си бил свидетел на “фалшификацията”?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Не личи. Осъзнаваш ли какво се случва в момента със собствената ни държава и защо?
                            Какво толкова страшно се случва?
                            Да не би да е по-страшно от фалшифицирането на изборите в САЩ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Кога съм разказвал такива работи?Нещо бъркаш хипотетична ситуация с реално действие.
                              Т.е. не оправяш нон стоп омъжените жени в собствения си град? Три пъти се отречи тогава .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Гледам телевизия,чета Интернет и не ми се вижда много справедливо Тръмп да го осъдят за изнасилване преди 27 години без никакви доказателства, но щом си казала американската система е много справедлива.И вместо квалифицирани юристи да решават съдебни заседатели ,които и понятие си нямат от право.
                                Не личи. Осъзнаваш ли какво се случва в момента със собствената ни държава и защо?

                                Коментар

                                Working...
                                X