IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
    Не позна, Петърче.
    Микчо не е младеж, вероятно е някъде около пенсия (според негови изказвания), но му харесва да говори небивалици...
    Неизживяна младост... к'во да прайш.

    Мирчо, и ти си доста в грешка! Не е много умно да цитираш като достоверен източник умозаключения на някакъв докторант, който не се знае дали не е освидетелстван... Аранка е поне 100 нива над него!!!

    Ако не беше добавил (а) : "(според негови изказвания)" - щях да помисля, че се познаваме лично...

    Иначе - според това мое изказване - отдавна съм пенсионер. Дори не си спомням вече кога е било това.

    Небивалиците са си небивалици - трудно се приема истината..., но и отдавна сме дефинирали понятия като: истина, неистина, лъжа, небивалици...

    Всеки е свободен да определя едно събитие като истина или неистина (небивалица) - това е субективно поднесената гледна точка на индивида към аудиторията.

    Каква небивалица преживях преди три дни в един курортен комплекс - само аз си зная! Жена, която ме кара да се смея! А нейният смях е приказка!

    Абе, небивалица е за един много дърт пенсионер!

    Има такива жени!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Аз съм добро момче.Така че няма как да карам жените да ми се подчиняват.Но най-големи успехи сред жените имат точно такива властни мъже.Това е факт,който е доказан през цялата човешка история.
      Какви са тогава тия зверски напъни за лошо момче тогаз?

      Нещо на пинокио мязаш. I want to be a real boy?

      Вземи се определи вече

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Тейт изисква подчинение от жената. Споделаш ли този негов възглед?
        Аз съм добро момче.Така че няма как да карам жените да ми се подчиняват.Но най-големи успехи сред жените имат точно такива властни мъже.Това е факт,който е доказан през цялата човешка история.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Дефинирай ясно въпроса си.На неясни въпроси нямам намерение да отговарям.
          Тейт изисква подчинение от жената. Споделяш ли този негов възглед?
          Last edited by Arana; 09.06.2023, 12:44.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Е за “подчиняването” съгласен ли си? Това на онзи му е лайт мотив. Внимавай сега как ще се извъртиш в отговора
            Дефинирай ясно въпроса си.На неясни въпроси нямам намерение да отговарям.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Какъв лупинг-то и Путин говори правилни неща,което не означава, че го харесвам.
              За теб нещата са в черно и бяло и дотам.
              Казах ти ясно -с повечето неща,които казва Тейт съм съгласен. Но това не означава, че одобрявам факта,че е експлоатирал жени. Какво точно не разбра, та пшшеш за лупинг?
              Е за “подчиняването” съгласен ли си? Това на онзи му е лайт мотив. Внимавай сега как ще се извъртиш в отговора

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Опа, хайде нов лупинг на 180 градуса. Ще те кръстим летецът от луфтвафе
                Какъв лупинг-то и Путин говори правилни неща понякога,което не означава, че го харесвам.
                За теб нещата са в черно и бяло и дотам.
                Казах ти ясно -с повечето неща,които казва Тейт съм съгласен. Но това не означава, че одобрявам факта,че е експлоатирал жени. Какво точно не разбра, та пишеш за лупинг?
                Last edited by mirodes; 09.06.2023, 11:17.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Пиши по темата, стига си ровила в личният ми живот. Какво те бърка аз какъв съм?
                  Другарски съд ли ще ми устройваш каквито имаше по времето на комунизма?
                  Ние двамата не сме свързани по никакъв начин ,та да те интересува какво правя.
                  Както виждаш аз не проявявам интерес към личният ти живот.
                  И Андрю Тейт не ми е кумир.Отношението ни към жените е доста различно.Споменавал съм го ,защото говори верни неща,но не одобрявам поведението му.Той се възполва от слабостите на жените, за да ги експлоатира.Може и да се прави на мъжкар,но не е.Самият начин на говорене не е мъжкарски.Той постоянно дудне точно като жена,която бърбори на висок тон.Мъжкарският тип говорене е точно обратният-спокойно,бавно,без повишаване на тонът.Като дон Корлеоне в"Кръстникът".
                  Опа, хайде нов лупинг на 180 градуса. Ще те кръстим летецът от луфтвафе

                  Коментар


                  • Не позна, Петърче.
                    Микчо не е младеж, вероятно е някъде около пенсия (според негови изказвания), но му харесва да говори небивалици...
                    Неизживяна младост... к'во да прайш.

                    Мирчо, и ти си доста в грешка! Не е много умно да цитираш като достоверен източник умозаключения на някакъв докторант, който не се знае дали не е освидетелстван... Аранка е поне 100 нива над него!!!
                    Last edited by sunny; 09.06.2023, 11:23.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                      Онова, което иска (многократно и по възможност - по-често) да чува една жена - трудно се връзва с действителността. Трудно се приема и тезата, че една дама изглежда като манекен(ка). Последното е, разбира се - далеч от истината. Значи - патологичен лъжец е всеки мъж, който опитва с всички сили да сътвори комплимент, ако и да съзнава, че върви срещу Природата.

                      "Насилник на жени" - също е доста произволно определение. Насилването се преследва от закона и се тълкува в специален съдебен състав..., но нещата са трудни за установяване и тълкуване в интернет, където всеки може да се изживява като писател (обвинител)...

                      Пример: една украинка, преди 5 години в Белгия ме нарече във Вайбър "сексуальний маньяк". Защо ме определи като такъв? Защото съм поискал да правим секс (преди брака). В този конкретен случай, не, че има някакво значение, но разбрах, че тя е наследила 3 къщи от предишните си съпрузи, които били алкохолици - нейна близка приятелка сподели подробностите... Тогава украинците не можеха да работят официално в ЕС, поради това, че Украйна не е член на ЕС.
                      ​​​​​​
                      Извън горния пример, много дами обичат да бъдат "насилвани" в подходящата обстановка, а какви цели преследват - и дали самите те не са вид "насилници" - въпрос на тълкуване... Нещо повече - голяма част от тях дори бленуват да бъдат насилвани, или поне - насилени (в подходящата обстановка), но по разни причини това не им се случва все по-често (факторът време)... Според мен - това зависи от самите тях, от техни убеждения, залитания в различни посоки, може би - самокритичност, недоверие в своите качества, чар...
                      https://www.chernomore.bg/a/18-jivot...gledat-zhenite
                      Ето и потвърждение на думите ти.Пък после тия,които ги казваме нещата както са,излизаме лошите.Вината не е във вестоносеца.
                      Last edited by mirodes; 09.06.2023, 10:55.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s

                        Патологичен ..... на жени

                        Онова, което иска (многократно и по възможност - по-често) да чува една жена - трудно се връзва с действителността. Трудно се приема и тезата, че една дама изглежда като манекен(ка). Последното е, разбира се - далеч от истината. Значи - патологичен лъжец е всеки мъж, който опитва с всички сили да сътвори комплимент, ако и да съзнава, че върви срещу Природата.

                        "Насилник на жени" - също е доста произволно определение. Насилването се преследва от закона и се тълкува в специален съдебен състав..., но нещата са трудни за установяване и тълкуване в интернет, където всеки може да се изживява като писател (обвинител)...

                        Пример: една украинка, преди 5 години в Белгия ме нарече във Вайбър "сексуальний маньяк". Защо ме определи като такъв? Защото съм поискал да правим секс (преди брака). В този конкретен случай, не, че има някакво значение, но разбрах, че тя е наследила 3 къщи от предишните си съпрузи, които били алкохолици - нейна близка приятелка сподели подробностите... Тогава украинците не можеха да работят официално в ЕС, поради това, че Украйна не е член на ЕС.
                        ​​​​​​
                        Извън горния пример, много дами обичат да бъдат "насилвани" в подходящата обстановка, а какви цели преследват - и дали самите те не са вид "насилници" - въпрос на тълкуване... Нещо повече - голяма част от тях дори бленуват да бъдат насилвани, или поне - насилени (в подходящата обстановка), но по разни причини това не им се случва все по-често (факторът време)... Според мен - това зависи от самите тях, от техни убеждения, залитания в различни посоки, може би - самокритичност, недоверие в своите качества, чар...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Мене така и не ми стана ясно, защо трябва да е “респектирана” жената? От “властен” мъж и прочее дивотии. Достатъчно е да има взаимно уважение в двойката.

                          За “мъжеството” горе долу го докарах, то е да чукаш чужди булки тайно от жена си, са си мечтаеш за хареми с млади рускини/украинки/филипинки и да не пипваш къщна, работа, но да караш колата, да ходиш по санаториуми и да практикуваш най-успешния супер секс сутрин по никое време с петлите, ама пак да не си доволен щото горката е абсолютно изморена. Да не пропускаме кумири като Андрю Тейт.
                          Пиши по темата, стига си ровила в личният ми живот. Какво те бърка аз какъв съм?
                          Другарски съд ли ще ми устройваш каквито имаше по времето на комунизма?
                          Ние двамата не сме свързани по никакъв начин ,та да те интересува какво правя.
                          Както виждаш аз не проявявам интерес към личният ти живот.
                          И Андрю Тейт не ми е кумир.Отношението ни към жените е доста различно.Споменавал съм го ,защото говори верни неща,но не одобрявам поведението му.Той се възполва от слабостите на жените, за да ги експлоатира.Може и да се прави на мъжкар,но не е.Самият начин на говорене не е мъжкарски.Той постоянно дудне точно като жена,която бърбори на висок тон.Мъжкарският тип говорене е точно обратният-спокойно,бавно,без повишаване на тонът.Като дон Корлеоне в"Кръстникът".
                          Last edited by mirodes; 09.06.2023, 10:39.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes

                            Не се и съмнявам, че си насилник на жени.Такива путьовци като теб могат единствено да набият някоя жена ,за да я уплашат, защото не могат да я респектират с мъжество.
                            Мене така и не ми стана ясно, защо трябва да е “респектирана” жената? От “властен” мъж и прочее дивотии. Достатъчно е да има взаимно уважение в двойката.

                            За “мъжеството” горе долу го докарах, то е да чукаш чужди булки тайно от жена си, са си мечтаеш за хареми с млади рускини/украинки/филипинки и да не пипваш къщна, работа, но да караш колата, да ходиш по санаториуми и да практикуваш най-успешния супер секс сутрин по никое време с петлите, ама пак да не си доволен щото горката е абсолютно изморена. Да не пропускаме кумири като Андрю Тейт.
                            Last edited by Arana; 09.06.2023, 10:16.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                              Уважавам мнението ти, а забележката ми е една и по същество.

                              Доколкото зная... Да, доколкото зная (и дали правилно съм разбрал) - всяка страна членка на ЕС хармонизира своето законодателство с това - на ЕС, но...

                              Всяка страна от ЕС - за да хармонизираЛА своето законодателство - трябва да изпълнява т.нар. ДИРЕКТИВИ (следват номерата на самите директиви).

                              ОТкакто сме в ЕС сме изпълнили разни Директиви. Други Директиви - не сме изпълнили.

                              Някои закони променяме БЕЗ (спуснати) Директиви - очевидно не може да ни "спускат" директива за щяло и нещяло...

                              Въпросът ми е - имаме ли "спуснат" НОМЕР на Директива за Истанбулската конвенция (която Турция заклейми, без да бъде член на ЕС)?

                              Не мисля, че има номер на такава Директива.

                              Другите закони (без Директиви на ЕС) се приемат от местните законодателни органи (България парламент)
                              Има врътки. Ако се просрочи имплементирането на дадена директива в националното законодателство на дадена страна членка, има едно решение на съда на ЕС, че тя е пряко приложима. Това едно. Второ, освен директивите и си има и еврорегламенти, които са с пряко наднационално приложение.

                              Ще прегледам специално с “конвенцията” как ще го изтипосат, но трендът е ясен. Направи се заради опозицията на България, Унгария и още няколко държави.

                              Както вече казах, говоря само за държавата, в която се намирам - усещането ми е, че ще има рязък обратен завой.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                .....

                                Първо, това и за ратко важи, че ме мързи да пиша два пъти. Истамбулската конвенция я приеха ан блок преди около две седмици за целия ЕС. Така че всички сме в лодката, пък миро, доколкото помня не искаше да излиза България от ЕС. Сега при миро мненията се менят и всяка заповед е предпоследна де . Днес наема апартаменти за “гълъбарник”, утре е по-чист от момина сълза …

                                Така, че пичове, няма “ние” и “вие” - всички сме вече “ние”. Натикитакана е централно “конвенцията”, а вие и това проспахте.

                                Моето мнение е, че в даден момент на хората ще им писне от толкова дивотии и ще има рязък завой на дясно и точно в противоположната посока.

                                Ще поживеем и ще видим.

                                Уважавам мнението ти, а забележката ми е една и по същество.

                                Доколкото зная... Да, доколкото зная (и дали правилно съм разбрал) - всяка страна членка на ЕС хармонизира своето законодателство с това - на ЕС, но...

                                Всяка страна от ЕС - за да хармонизираЛА своето законодателство - трябва да изпълнява т.нар. ДИРЕКТИВИ (следват номерата на самите директиви).

                                ОТкакто сме в ЕС сме изпълнили разни Директиви. Други Директиви - не сме изпълнили.

                                Някои закони променяме БЕЗ (спуснати) Директиви - очевидно не може да ни "спускат" директива за щяло и нещяло...

                                Въпросът ми е - имаме ли "спуснат" НОМЕР на Директива за Истанбулската конвенция (която Турция заклейми, без да бъде член на ЕС)?

                                Не мисля, че има номер на такава Директива.

                                Другите закони (без Директиви на ЕС) се приемат от местните законодателни органи (България парламент)

                                Коментар

                                Working...
                                X