IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Преди няколко години внезапно започнаха силни болки в стомашната област.Ходих по лекари,лежах в няколко болници и никъде не можаха да ми помогнат.Отслабнах с 30 кг и добре,че бях 90 кг в началото,та имах кила за отслабване. Накрая ме заведоха в Пирогов и след няколко дни един много учен доцент ми каза на мен и на родителите ми,че нищо ми нямало и всичко било на психична основа и препоръча да ме заведат на психиатър .Заведоха ме при една патка и тя ме пита как се чувствам и аз й обясних, че постоянно ме боли, слабея и не съм добре. Оная ме попита дали ми минават черни мисли и аз й казах,че естествено, че ми минават такива мисли предвид състоянието ми.И оная вика на нашите да ме вкарали в психиатрия, за да ме лекувала.И майка почна да реве и да ме моли да вляза в психиатрия. Аз й казах, че не съм психично болен, а имам здравословен проблем и никога няма да вляза в психиатрия. Няколко дни след това отидох при друга лекарка,а тя ме изпрати в Токуда,където ми направиха операция и ми спасиха живота,щото се оказа, че съм имал запушване на жлъчните пътища.
    Аз буквално бях на смъртно легло,оная искаше в лудница да ме вкара. Това са идиоти. Пълни идиоти.
    Съжалявам за лошите ти преживявания, но имаш една съществена грешка- има огромна разлика между психиатър и психолог. Единия лекува основно с медикаменти, а другия с психоанализа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Направих го от фейсбук профила ми, който използвам за Интернет продажби и покупки - не се вижда името и снимката ми.

      Тя не беше коректна с мен, загуби ми много време и исках да й го върна. Годеникът й обаче използва фейсбук рядко и не знам дали го е прочел.



      Относно коментара на Morskishop:

      Живея самостоятелно, нито имам комплекси, нито някой ме тормози, като изключим един дразнител в работата.

      Проблемът ми е, че имам малко контакти с подходящи жени, а чрез Интернет хич не става, става, но по изключение. Тиндър не ми тръгва на лаптопа,

      Никой мъж не е слонен да харчи щедро за непознати жени без да има интимен контакт!.


      И има едно нещо, което не ми харесват, но то няма как да се промени.







      Тогава работи над нещата, които можеш да промениш. Аз не смятам, че мъжът трябва да е щедър само след потенциален сексуален контакт с жената. Качествените жени гледат цялостно желанието ти да се раздаваш, защото го свързват с това как ще се грижиш за тях и децата след време.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

        Няма проблем- аз за да споделям опита си, значи съм открит. Първо психолога анализира проблема ти, после ти помага чрез въпроси, да разбереш сам проблемите си, след това започвате да работите със задачи, за да подтиснеш едни и развиеш други усещания. Не става от раз. При всеки е индивидуално и не работят еднакви шаблони.
        А какво бе породило негативните усещания? Имаше ли нещо общо с концепцията ти за живота?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Много интересно. Без да навлизам в личното ти пространство какво точно промени психологът? Начинът ти на мислене? Конкретни постулати за това да трябва да се случват нещата?
          Няма проблем- аз за да споделям опита си, значи съм открит. Първо психолога анализира проблема ти, после ти помага чрез въпроси, да разбереш сам проблемите си, след това започвате да работите със задачи, за да подтиснеш едни и развиеш други усещания. Не става от раз. При всеки е индивидуално и не работят еднакви шаблони.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

            Пред читавите винаги има добри перспективи.

            Дамата, която с малко думи очертава същността на проблемите (казва много). Къде изчезнахте, госпожице/госпожо?

            Моите почитания!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

              Пред читавите винаги има добри перспективи.
              Имам една позната, много свестно момиче на 35 години, около нея има доста мъже ергени и си пасуват .Аз ако не бях женен,веднага щях да я поканя на среща. Една друга и нея не я канят на срещи. И тя вика"Няма вече мъже".
              Та не знам какво да мисля.На един му познат му викам да я покани първата на среща ,оня ми отговори "Остави я тая,още е девствена ".И аз онемях,вместо да му се издигне в очите, че е девствена, той го смята за недостатък.
              Last edited by mirodes; 11.06.2023, 18:23.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                За малко да се изцепя - да престанете да давате непоискани съвети! Но бих влязал в рекурсия.
                Затова ще перифразирам. Няма ли най-сетне, хората да престанат да дават непоискани съвети..?
                Не, защото хората са участници и изборът им е да участват. Ако твоят избор е само да наблюдаваш горната реплика те изважда от избраната от самия теб роля. Избери си какво желаеш да бъдеш - участник или наблюдател?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                  Потърси по-навътре причините за твоите неща.
                  За малко да се изцепя - да престанете да давате непоискани съвети! Но бих влязал в рекурсия.
                  Затова ще перифразирам. Няма ли най-сетне, хората да престанат да дават непоискани съвети..?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                    Татко Карло каза, че е 1/2, но аз се предавам, защото съм скаран с математиката. Мога само глупости да говоря.
                    WoW!!!
                    Верен отговор!

                    Втори въпрос -
                    Морячето... от Севера ли е или от Юга?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Хайде стига се излагай.Много добре знаеш,че пиша правилно. Но коректорът на телефона често си пише думите както е решил.
                      Ма как да не те дръпна за опашката, бре човеко

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Аз все пак го написах културно, без епитети.

                        Днес в сутрешния блок по Канал 1 отново споменаха за лошите демографски тенденции в БГ и в Европа - "демографска зима" и "демографска пустиня".

                        И да ви кажа, че има нещо сбъркано в българката, която стои мома до 40г и до 40+. Не знам какво чака и на какво се надява?
                        Пред читавите винаги има добри перспективи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Ако е генетично предразположение е друга бира. Някой хора или някоИ хора?
                          Хайде стига се излагай.Много добре знаеш,че пиша правилно. Но коректорът на телефона често си пише думите както е решил.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Аз все пак го написах културно, без епитети.

                            Днес в сутрешния блок по Канал 1 отново споменаха за лошите демографски тенденции в БГ и в Европа - "демографска зима" и "демографска пустиня".

                            И да ви кажа, че има нещо сбъркано в българката, която стои мома до 40г и до 40+. Не знам какво чака и на какво се надява?
                            Не е достойно въобще човешко поведение. За мъж да не говорим. Виж сега, силните хора не постъпват така. Нищо ѝ няма на “българката”. Потърси по-навътре причините за твоите неща.
                            Last edited by Arana; 11.06.2023, 18:00.

                            Коментар


                            • 1

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                                Защо, бе, може наистина всичко да е тръгнало от черни мисли. Психосоматизмът е изяснен много отдавна. Черният дроб е емоционален орган. Ако си много гневен и лют на света, той си го изкарва на жлъчката. Хората казват - жлъчен човек. Такива могат да изкоренят цяла гора само с псувни.
                                Темперамент, какво да правиш. Холеричен, в конкретния случай.

                                Коментар

                                Working...
                                X