IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Ако е генетично предразположение е друга бира. Някой хора или някоИ хора?
    Хайде стига се излагай.Много добре знаеш,че пиша правилно. Но коректорът на телефона често си пише думите както е решил.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Аз все пак го написах културно, без епитети.

      Днес в сутрешния блок по Канал 1 отново споменаха за лошите демографски тенденции в БГ и в Европа - "демографска зима" и "демографска пустиня".

      И да ви кажа, че има нещо сбъркано в българката, която стои мома до 40г и до 40+. Не знам какво чака и на какво се надява?
      Не е достойно въобще човешко поведение. За мъж да не говорим. Виж сега, силните хора не постъпват така. Нищо ѝ няма на “българката”. Потърси по-навътре причините за твоите неща.
      Last edited by Arana; 11.06.2023, 19:00.

      Коментар


      • 1

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

          Защо, бе, може наистина всичко да е тръгнало от черни мисли. Психосоматизмът е изяснен много отдавна. Черният дроб е емоционален орган. Ако си много гневен и лют на света, той си го изкарва на жлъчката. Хората казват - жлъчен човек. Такива могат да изкоренят цяла гора само с псувни.
          Темперамент, какво да правиш. Холеричен, в конкретния случай.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Генетично ми е предопределено. Баба ми умря заради подобни проблеми, майка също имаше проблеми с жлъчката.
            И точно единично събитие може да го предизвиква, защото наскоро едно познато момче на 20 години получи подобен проблем от ядене на сладолед.Едва оцеля,беше в интензивно отделение. Той да не е имал натрупване?Просто при някой хора организмът е по-чувствителен и реагира .
            Ако е генетично предразположение е друга бира. Някой хора или някоИ хора?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

              Колко е

              (аркустангес от корен от 3 върху 3) върху (аркускотангес от корен от 3 върху 3)?

              Резултата да е с точност до седмия знак след десетичната точка.
              Без помощ от приятел
              Съни, математиката отдавна е ръждясала при мен, защото се занимавам с нещо абсолютно различно, но следвайки логиката и някой и друг спомен, не е ли единица отговорът?

              Коригирай ме ако греша. И не е ли аркустангеНс?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Било е последната капка. Единично събитие не предизвиква подобни промени. Организмът е система. Натрупал си я стрес, я липса на спорт, я нещо друго я комбинация от всичко плюс сатурнова дупка
                Генетично ми е предопределено. Баба ми умря заради подобни проблеми, майка също имаше проблеми с жлъчката.
                И точно единично събитие може да го предизвиква, защото наскоро едно познато момче на 20 години получи подобен проблем от ядене на сладолед.Едва оцеля,беше в интензивно отделение. Той да не е имал натрупване?Просто при някой хора организмът е по-чувствителен и реагира .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Направих го от фейсбук профила ми, който използвам за Интернет продажби и покупки - не се вижда името и снимката ми.

                  Тя не беше коректна с мен, загуби ми много време и исках да й го върна. Годеникът й обаче използва фейсбук рядко и не знам дали го е прочел.

                  Горното чудесно обяснява неуспеха ти сред жените. Никакви маркови дрехи, коли и имоти не могат да компенсират липсата на качества.
                  Имай мъжеството да застанеш с името си ако искаш да те приемат като мъж. Така, както си го сторил, си е гейски номер - страхлив и непочтен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Не се прави така. Да ти е за последно. Мъжете не правят така.
                    Аз все пак го написах културно, без епитети.

                    Днес в сутрешния блок по Канал 1 отново споменаха за лошите демографски тенденции в БГ и в Европа - "демографска зима" и "демографска пустиня".

                    И да ви кажа, че има нещо сбъркано в българката, която стои мома до 40г и до 40+. Не знам какво чака и на какво се надява?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Тръгна всичко от един рожден ден,на който изпих три ракии(маркова ракия беше,не менте)и от алкохола съм получил спазъм на мускулите(наричат се сфинктера на Оди), които отделят жлъчните пътища от стомаха.И се е получило запушване,оттам се е засегнал и панкреаса.
                      Не съм и предполагал,че от едно не кой знае колко сериозно пиене на алкохол може да се получат такива страшни последици.
                      Оттогава не съм и лизнал алкохол.
                      Било е последната капка. Единично събитие не предизвиква подобни промени. Организмът е система. Натрупал си я стрес, я липса на спорт, я нещо друго я комбинация от всичко плюс сатурнова дупка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                        Защо, бе, аз имам едно ръчно, дървено сметало и влизам през него. Ще го дам на Евго да го ползва. С надървени топки е, ще може да влиза навсякъде.
                        Тамън да сметнеш задачката на Съни

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                          Защо, бе, може наистина всичко да е тръгнало от черни мисли. Психосоматизмът е изяснен много отдавна. Черният дроб е емоционален орган. Ако си много гневен и лют на света, той си го изкарва на жлъчката. Хората казват - жлъчен човек. Такива могат да изкоренят цяла гора само с псувни.
                          Тръгна всичко от един рожден ден,на който изпих три ракии(маркова ракия беше,не менте)и от алкохола съм получил спазъм на мускулите(наричат се сфинктера на Оди), които отделят жлъчните пътища от стомаха.И се е получило запушване,оттам се е засегнал и панкреаса.
                          Не съм и предполагал,че от едно не кой знае колко сериозно пиене на алкохол може да се получат такива страшни последици.
                          Оттогава не съм и лизнал алкохол.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Не помня.Може и на частен прием да е било.
                            Защо, бе, може наистина всичко да е тръгнало от черни мисли. Психосоматизмът е изяснен много отдавна. Черният дроб е емоционален орган. Ако си много гневен и лют на света, той си го изкарва на жлъчката. Хората казват - жлъчен човек. Такива могат да изкоренят цяла гора само с псувни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Е то е много трудно да се досети човек, че ,когато смъртта чука на вратата, психичното състояние не е най-доброто. Решава се здравословният проблем и психичният ще изчезне на момента.
                              Зависи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Аз съм с Леново и трудно се сърфира и пише с него.

                                Относно коментара на Дъри, жената беше много некоректна и ми правеше номера. Мисля, че го заслужава, просто предупредих мъжа.
                                Не се прави така. Да ти е за последно. Мъжете не правят така.

                                Коментар

                                Working...
                                X