IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Ясно Имал си любовна мъка. И аз съм я преживял. В кой беше причината за раздялата и кой беше инициаторът за повторното събиране,
    Аз бях причината и аз бях инициаторът. Мъжът трябва да е водещия в едни отношения.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Е тя какво е виновна, че съвременните млади мъже харесват курволяци?Аз ако бях свободен досега да съм се оженил за нея.
      Изтребал ѝ е на нея дърт пръч с 15 годин по-дърт. Wake up.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Просто момичето има морал и не ще да си сваля гащите пред сульо и пульо,а се пази за съпруга си.Какво лошо има в това?
        По моята скала на женските качества това я издига много високо.
        Морал на баба ти фърчилото. На 35 си е диагноза. Излазям. Утре ако има време ще се разправяме. Ариведерчи а тути фрути

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

          Ако за, да кажем, 15 години, не го е намерила тоя съпруг - проблем има и то сериозен
          Е тя какво е виновна, че съвременните млади мъже харесват курволяци?Аз ако бях свободен досега да съм се оженил за нея.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Просто момичето има морал и не ще да си сваля гащите пред сульо и пульо,а се пази за съпруга си.Какво лошо има в това?
            По моята скала на женските качества това я издига много високо.
            Ако за, да кажем, 15 години, не го е намерила тоя съпруг - проблем има и то сериозен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

              Споко, не всички психолози са психоаналитици.
              Тия другите са по-лоши май, дето предписват медикаменти за лечение на психични състояния. Но там нямам много знания и може да греша с преценката.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                За психог и тя. И не е единствен случай и знам, защо така се получава.
                Просто момичето има морал и не ще да си сваля гащите пред сульо и пульо,а се пази за съпруга си.Какво лошо има в това?
                По моята скала на женските качества това я издига много високо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                  Неделен хубав ден , 7 страници в темата , излагате се ....
                  Що бе, аз днес купих отдушник, кран за бидето, боя, боядисах тавана на балкона, пих бира навънка, боядисах етажерката си чатех в женската тема .

                  След малко зачезвам за нощна програма
                  Last edited by Arana; 11.06.2023, 22:06.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                    Проблемът с психоаналитик е че буквално допускаш някой да ти "работи" над съзнанието и светоусещането, без да имаш никаква оценка за реалните му качества като майстор в това отношение. Плочкаджия в банята не пускаме без да сме го видели как работи, а сме склонни да позволим на някого да се бъзика с нещо толкова рисково и трудно поправимо.
                    Споко, не всички психолози са психоаналитици.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                      Тя ако е наистина девствена на 35 години, това не е недостатък, а нещо по-сериозно
                      За психог и тя. И не е единствен случай и знам, защо така се получава.

                      Коментар


                      • Неделен хубав ден , 7 страници в темата , излагате се ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                          Няма проблем- аз за да споделям опита си, значи съм открит. Първо психолога анализира проблема ти, после ти помага чрез въпроси, да разбереш сам проблемите си, след това започвате да работите със задачи, за да подтиснеш едни и развиеш други усещания. Не става от раз. При всеки е индивидуално и не работят еднакви шаблони.
                          Проблемът с психоаналитик е че буквално допускаш някой да ти "работи" над съзнанието и светоусещането, без да имаш никаква оценка за реалните му качества като майстор в това отношение. Плочкаджия в банята не пускаме без да сме го видели как работи, а сме склонни да позволим на някого да се бъзика с нещо толкова рисково и трудно поправимо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                            Тя ако е наистина девствена на 35 години, това не е недостатък, а нещо по-сериозно
                            А много ли са нормални тия жени,които на 25 годишна възраст са правили свирки на половината град?Нищо й няма на момичето ,много си е добре психически,просто не е намерила подходящ мъж.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                              Много добре подхранено его още от детска възраст- дълго време само дете в цялата фамилия и любимец на всички. В зряла възраст жената, която наричам любовта на живота ми, ми показвам колко още имам да уча и да израствам, че да съм с такова самочувствие, което показвах. След което и се разделихме. За три години преминах през самосъжаление, отрицание, ярост, самодеструктивност, влизане в и излизане от мимолетни връзки та чак до депресия. И когато дойде депресията, ми дадох контакт на въпросната психоложка. След сеансите с нея се взех в ръце и започнах да променям нещата, които зависят от мен. Колелото се задвижи, животът ми отново тръгна и ми се случиха всички хубави неща, които иначе бях отписал- завърших си прекъснатото образование, върнах си любимата жена и съм на път да създам семейство.
                              Ясно Имал си любовна мъка. И аз съм я преживял. В кой беше причината за раздялата и кой беше инициаторът за повторното събиране,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Имам една позната, много свестно момиче на 35 години, около нея има доста мъже ергени и си пасуват .Аз ако не бях женен,веднага щях да я поканя на среща. Една друга и нея не я канят на срещи. И тя вика"Няма вече мъже".
                                Та не знам какво да мисля.На един му познат му викам да я покани първата на среща ,оня ми отговори "Остави я тая,още е девствена ".И аз онемях,вместо да му се издигне в очите, че е девствена, той го смята за недостатък.
                                Тя ако е наистина девствена на 35 години, това не е недостатък, а нещо по-сериозно

                                Коментар

                                Working...
                                X