IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Изобщо нямам предвид това.Не че не го върша с най-голямо удоволствие, ама все пак не може да подадеш тигана на всяка красива жена.Предполагам си гледал"Усещане за жена"с Ал Пачино.Точно това имам предвид относно жените.
    Ал Пачино нищо не виждаше и изобщо не знаеше къде стоят тиганите. Тая работа не става с филми. Всяка жена е красива, стига да погледнеш на нея по красив начин. Ако и гледаш само циците, ще изтървеш да погледнеш в очите й. Ако гледаш само в очите, ще изтървеш пък циците.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      Какво има да говорят - даваш им тигана и да бъркат запръжката. После ходи да ги миришеш.
      Ама не се научихте как се бърка запръжката. Хващате я като транспортна количка и осморки или безкрайност. Това са най-важните движения. Дори и слънцето се движи по небето в осморка
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

        Какво има да говорят - даваш им тигана и да бъркат запръжката. После ходи да ги миришеш.
        Изобщо нямам предвид това.Не че не го върша с най-голямо удоволствие, ама все пак не може да подадеш тигана на всяка красива жена.Предполагам си гледал"Усещане за жена"с Ал Пачино.Точно това имам предвид относно жените.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          По-скоро карат дълъг пубертет. Отпуска ги точно преди да ги лепне критическата
          Наздраве!
          Ами той, татко Карло, да подостри един убав за Коко Шанел и да видим дали ще ги приказва такива. То само със сучене не става. То това, нейното, е някаква недовършена работа. Започната и недовършена. Така ми изглежда.
          Наздраве!
          Last edited by pinoccio; 16.06.2023, 15:09.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            И за цял живот си остават петгодишни. Коко Шанел го е казала навремето.
            По-скоро карат дълъг пубертет. Отпуска ги точно преди да ги лепне критическата
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              Всеки допир ,с която и да е част на женското тяло ,е наслада за мен.Харесва ми как изглеждат жените ,как миришат,как говорят ,а и как правят някои други неща.
              Какво има да говорят - даваш им тигана и да бъркат запръжката. После ходи да ги миришеш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Знам ли ...
                Наздраве!
                Всеки допир ,с която и да е част на женското тяло ,е наслада за мен.Харесва ми как изглеждат жените ,как миришат,как говорят ,а и как правят някои други неща.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana

                  Не ме карай да ти отговарям на този въпрос
                  Значи имаш изградена версия. Интересна би била. Предполагам, че ще е прекалено субективизирана.
                  Last edited by pinoccio; 16.06.2023, 14:43.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Хмм, при повечето мъже сукателния рефлекс остава за цял живот.
                    Наздраве!
                    И за цял живот си остават петгодишни. Коко Шанел го е казала навремето.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                      Така си е.То затова и някои жени ги показват деколтетата.
                      Баннаха ли ти другия профил? Какви си ги вършил?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
                        1460 страници не стигнаха ли да разгадаете жените или те са като алгоритъма на ГуГъл хаха
                        Ти пък, това е неизчерпаема тема.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Знам ли ...
                          Наздраве!
                          Сега ще дойде и ще ти развие една фундаментална концепция, че сученето е в основата на властта на мъжа над жената. Ако една жена не бъде изсучена хубаво, ще влачи циците си като сизифови камъни.
                          Наздраве!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                            Мислиш, че Мирко иска да суче ли?
                            Наздраве!
                            Знам ли ...
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Ама обичаш да наливаш ма̀сло в огъня
                              Иначе ще угасне темата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Хмм, при повечето мъже сукателния рефлекс остава за цял живот.
                                Наздраве!
                                Така си е.То затова и някои жени ги показват деколтетата.

                                Коментар

                                Working...
                                X