IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    мишоците не се засягат

    не я слушай аранка, държала се мило с кандидат снахите
    само дебне да им намери слабо място
    не на нас тия
    Ратльо, моят дядо казваше да сме дипломатични
    Last edited by Arana; 19.06.2023, 16:03.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


      Те, де - за тВа си говоримЕ!

      Е, защо не му се е подчинила, щом е от твоя род?
      Никак не става ясно?
      била е изнасилена.Какво подчинение?Какво точно не разбра?
      Last edited by X_Y; 19.06.2023, 15:51.

      Коментар


      • Излизам от социалния експеримент, за който някой вчера писа.
        Достатъчно съм ангажиран, за да мога да следя измислени обвинения на случайни за моите разбирания "опоненти".

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Всички тъй разправят. Плюй си в пазвата.
          Хахаха-щом си казала.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            Ако се парализирам ще си сложа въжето.
            Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
            За какво ми е подобно съществуване.
            И бих препоръчал на евентуалните зетьове да се държат добре с мен .Щото като гледам баща ми в каква форма е на 80 години,а аз съм по-едър и по-як от него, да не се окажат с подвити опашки.То във всички случаи ще се окажат така,щото дори и да са по-яки няма да изляза с голи ръце.Пред винкело всички козируват.
            Всички тъй разправят. Плюй си в пазвата.
            Last edited by Arana; 19.06.2023, 15:39.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              Е такива жени уважавам. И в моя род имах такава-баба ми е останала сираче по време на Балканските войни.И някакъв идиот я е изнасилил.И тя го е убила след това.Нема лабаво.

              Те, де - за тВа си говоримЕ!

              Е, защо не му се е подчинила, щом е от твоя род?
              Никак не става ясно?
              Last edited by mikomikov; 19.06.2023, 15:26.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                Чак пък.Най-много и аз да го напсувам и всичко да приключи дотам.
                Ама да кълне това вече показва сериозни психични отклонения.
                Кога те прокълнах, че не съм все още разбрал, деде Вержи?

                Голям си фантазьор..., а да - и мечтател безумен..., но ти вЕрвам, че лично на теб - трябва да ти се подчиняват, защото ти си безгрешен!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Аз имам карабина с оптика. И няколко ножа.
                  Наздраве!
                  Е такива жени уважавам. И в моя род имах такава-баба ми е останала сираче по време на Балканските войни.И някакъв идиот я е изнасилил.И тя го е убила след това.Нема лабаво.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Аз имам карабина с оптика. И няколко ножа.
                    Наздраве!
                    Божеее! Как пък не съм се сетил!

                    Добре е, че внучките ми са в чужбина... не, защото трудно биха се срещнали с твоя син, а, защото до там (в чужбина) - оптиката ти НЕ преде... , а и ножовете до там не може да метнеш...

                    Деди Вержи да му мисли...


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      не връзвай кусур на човека
                      може заедно с баба миковица да пишат от тоя профил
                      освен това, как да те напцува, като скачаш на бой
                      Чак пък.Най-много и аз да го напсувам и всичко да приключи дотам.
                      Ама да кълне това вече показва сериозни психични отклонения.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Аз имам карабина с оптика. И няколко ножа.
                        Наздраве!
                        мирко, току-що си дадох сметка, че сме подценили опасността
                        защото тя всъщност не идва от кандидат зетьовете
                        ...а от кандидат сватовете, не знам как е женския род
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          Как точно ще стане някой по-силен физически от мен да ми налага волята си и аз да мълча?Има тояги,ножове и други подръчни материали,с които ще се срещне подобен индивид при тормоз над мен.Още повече ако съм в старческа възраст и няма да ми пука за последствията.Избягвам конфликт, ама не бягам ако стане и се защитавам по всички възможни начини.
                          Не всички сме мишоци,дядо Михо.

                          За какъв "физически тормоз над теб" бълнуваш от сега, деди Вержи?
                          Постоянно поставяш различен смисъл в постовете ми и тълкуваш думите ми - досущ, както "дяволът тълкува Евангелието".

                          Нищо повече не казвам от следното: след 10-на години, ДАНО (пожелавам ти чистосърдечно, в смисъл - по тълкуването в българския език - да те споходи) - въпреки, че СЕГА би трябвало да си на годините на ДЕДЕ, но поне след 10 години ПОЖЕЛАВАМ да се превърнеш в дядо...

                          След 10, а може и след 15, 20...

                          Кой пък ще е луд, за да те "тормози" - според твоето произволно тълкуване?

                          Само няма да можеш да налагаш твоята воля и да внушаваш на твоите щерки - как, според твоята теория трябва да "се подчиняват" на своя мъж "при всякакви обстоятелства и независимо от това, какво свое мислене опитва да прокарва и налага ЕДНОСТРАННО и, без да се съобразява с мнението И на щерките!"

                          Нали това беше тезата, която прокарваш тук от месеци?

                          Защо почвам да се противопоставям на твоята теза? Защото не съм съгласен с друга твоя теза, с която поставяш всички дами под общ знаменател, когато обобщаваш, че "всички дами се подчиняват на своите съпрузи безпрекословно, защото това трябва да бъде заложено в женската природа".

                          Всички дами не могат да се подчиняват, например на мъже, които проявяват: неуважение към тях, насилие над тях, подиграват се по някакъв начин или друго...

                          Значи, не е необходимо някой от зетьовете ти (в близкото бъдеще) - да проявява "физически тормоз над теб", когато самият ти правиш опити за това.

                          Просто ще те игнорират, а момичетата - АКО има спор за приоритети - ще застанат на страната на своите съпрузи, разбира се, защото така се случва е обществото, в което живеем: всяко ново отрича старото качество. Това момичетата са виждали в много отношения между щастливи семейства (не само в твоето щастливо семейство, разбира се)...

                          Не се стряскай! Тук няма никаква трагедия, а обществото върви напред, независимо от шантавите "идеи" на бъдещи дедета като Вержи...

                          ​​​​​​​

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                            Как точно ще стане някой по-силен физически от мен да ми налага волята си и аз да мълча?Има тояги,ножове и други подръчни материали,с които ще се срещне подобен индивид при тормоз над мен.Още повече ако съм в старческа възраст и няма да ми пука за последствията.Избягвам конфликт, ама не бягам ако стане и се защитавам по всички възможни начини.
                            Не всички сме мишоци,дядо Михо.
                            Аз имам карабина с оптика. И няколко ножа.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение


                              Ми както си мълчи жената на “властния” мъж - по същя начин.

                              Aми ако те тресне така популярният сред българските мъже инсулт и се парализираш след някоя и друга годинка?Старост нерадост.

                              Съвет от мен дръж се добре със зетьовете си, за да те обичат. От тях зависи твоето бъдеще. По-малко се репчи и повече мисли. Няма да си вечно на 50, аз се отнасям много мило и внимателно с кандидат снахите, ей тъй, за всеки случай
                              Тъй, тъй ... проклетата свекърва губи син, добрата - печели дъщеря.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Дядо Михо кълне като стара бабичка.Не е мъжко да се прави така.
                                Разбирам да беше ме напсувал.
                                не връзвай кусур на човека
                                може заедно с баба миковица да пишат от тоя профил
                                освен това, как да те напцува, като скачаш на бой
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X