IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

    Бе случва се чат-пат, някой да се изтърси от въртележката...
    Дълбоко се съмнявам ,тя ,въртележката е в същата контролирана среда .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Изхода е вход т.е. няма !
      Бе случва се чат-пат, някой да се изтърси от въртележката...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Щото говорим интелигентно и не сме вулгарни в стил ботльо ли?
        Не, просто ми правят впечатление някои неща. Ама айде, няма да разкривам подробности, че ще компрометирам резултата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          - Стой си девствена, докато дойде принца, защото “какво ще кажат хората”
          - Търси само принца, и ако няма всичките 1000 качества не е подходящ за съпруг и прочее и прочее пълни идиотизми
          - сексът е нещо мръсно, гадно и непристойно
          - за високите жени - да е задължително по-висок от тях
          - да има кола и жилище,

          И прочее и прочее и прочее
          Абсолютно потвърждавам първото-една жена трябва да е само с един мъж в
          живота си. Това я прави много ценна в неговите очи.
          За другите неща-ами някои жени имат прекалено високи изисквания към мъжете.Да ама всички тия изисквания отпадат ако срещнат мъж,който знае какво искат жените.
          ​​Преди няколко дни бях публикувал историята на Порфирио Рубироса,който е бил женен за най-богатите жени на своето време и е преспал с известни актриси, певици и така нататък. Не е бил нито богат,нито висок,нито красив.Е имал е голяма бухалка,ама надали само затова е имал такъв успех сред жените.
          Та твоите приятелки не са срещнали такива мъже.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Интересно, но изход има.
            Изхода е вход т.е. няма !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              Хахаха-ами няма разум в тая работа. То ако имаше разум в жените на любовния фронт всички добри,отговорни и уважаващи жените мъже щяха да са като магнит за жените. Ама не са.И има много самотни мъже,които биха били прекрасни съпрузи и бащи.
              Всичко което говориш работи на първо и евентуално отчасти на второ ниво . По нагоре властника бива детрониран . И да прав си че масовото е това но да си "цар плъх" не е върха на света а и това не се постига ,чрез осъзнаване , трябва да имаш качествата ..... и освен това , трябва и да ти се занимава ,щото "ебането е до време "

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Предполагам виждаш ,че е комбинация .Не бих я определил като теория , а по скоро като път за самообумение . Парадоксът е ,че в програмируема среда никой не би могъл да излезе от контекса .Само ,чрез аномалията имаме потенциала да осъзнаем ,че изход няма .... което си е кофти преживяване .
                Интересно, но изход има.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Не се хващай сега за думата, давай по същество, на коя теорийка си се спрял като на версия кралица?
                  Предполагам виждаш ,че е комбинация .Не бих я определил като теория , а по скоро като път за самообумение . Парадоксът е ,че в програмируема среда никой не би могъл да излезе от контекса .Само ,чрез аномалията имаме потенциала да осъзнаем ,че изход няма .... което си е кофти преживяване .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Намирам филмчето за безнадеждно остаряло. То е добро за епохата си. Героите са незрели гимназисти, които вземат незрели импулсивни и глупави решения. Филмчето е анатомия на грешките на младостта.

                    Тук си говорим за зрели хора с разум в главите. Контекстът е абсолютно различен.
                    Хахаха-ами няма разум в тая работа. То ако имаше разум в жените на любовния фронт всички добри,отговорни и уважаващи жените мъже щяха да са като магнит за жените. Ама не са.И има много самотни мъже,които биха били прекрасни съпрузи и бащи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                      Какви модели на поведение им са насадени,заради които са останали стари моми?
                      Иначе си права, че всичко е системна работа, за да можеш да се харесаш на отсрещният пол.Особено за мъжете.
                      - Стой си девствена, докато дойде принца, защото “какво ще кажат хората”
                      - Търси само принца, и ако няма всичките 1000 качества не е подходящ за съпруг и прочие и прочие пълни идиотизми,
                      - сексът е нещо мръсно, гадно и непристойно,
                      - за високите жени - да е задължително по-висок от тях,
                      - да има кола и жилище,

                      И прочее и прочие и прочие …
                      Last edited by Arana; 18.06.2023, 16:51.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        Аз съм човек, който проучва и анализира нещата преди да вземе окончателно становище.Така че съм достигнал до тия изводи след много проучвания-четене,гледане на филми по темата ,наблюдения, личен опит.
                        Най-добре ми е отразена концепцията във филма "Всичко е любов ".Гледай го пак-има го в Ютуб и ще ти стане ясно какво имам предвид.
                        Намирам филмчето за безнадеждно остаряло. То е добро за епохата си. Героите са незрели гимназисти, които вземат незрели импулсивни и глупави решения. Филмчето е анатомия на грешките на младостта.

                        Тук си говорим за зрели хора с разум в главите. Контекстът е абсолютно различен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Познавам изключителни жени, които си останаха стари моми, поради насадени им абсолютно погрешни семейни и регионални модели на поведение.

                          Много е сложно да се осъзнае, че всичко е системна работа по самия себе си.
                          Какви модели на поведение им са насадени,заради които са останали стари моми?
                          Иначе си права, че всичко е системна работа, за да можеш да се харесаш на отсрещният пол.Особено за мъжете.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Свободен си да мислиш каквото ти отърва
                            Аз съм човек, който проучва и анализира нещата преди да вземе окончателно становище.Така че съм достигнал до тия изводи след много проучвания-четене,гледане на филми по темата ,наблюдения, личен опит.
                            Най-добре ми е отразена концепцията във филма "Всичко е любов ".Гледай го пак-има го в Ютуб и ще ти стане ясно какво имам предвид.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              "О господарю на моето его , ти не съществуваш , ти си чиста илюзия" .....
                              Всички не би могла , но това не е важно . Ние не живеем , ние съществуваме ,чрез повтаряеми автономни процеси и чрез самообучение на база сложни кодирани биохимични процеси !
                              Не се хващай сега за думата, давай по същество, на коя теорийка си се спрял като на версия кралица?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Изчела съм всички теорийки - ти питай и кажи до коя книжка си стигнал
                                "О господарю на моето его , ти не съществуваш , ти си чиста илюзия" .....
                                Всички не би могла , но това не е важно . Ние не живеем , ние съществуваме ,чрез повтаряеми автономни процеси и чрез самообучение на база сложни кодирани биохимични процеси !

                                Коментар

                                Working...
                                X