IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Вероятно първият има повече опит с жените.
    Ако имаше нямаше да е сам и без жена

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Защо си мислите, че жените харесваме мъже, които са "твърди и корави" не знам. Никак не харесвам мъже които се мислят за рамбовци ,а и нищо да не могат да вършат. Много моля, да си заминават при майките да ги отглеждат, аз търсех и имам партньор до себе си, не някакъв лентяй.
      Колкото до ергена, няма лошо и заради парите да е влязал, но си намери жена ,а първия за какво е влязал ? За пари и слава естествено, но и жена не си намери ,а и въпреки парите няма още. Първия не го харесват жените, втория и с пари и без пари го харесват
      Вероятно първият има повече опит с жените.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Ерген 2 е имал приятелка преди и е влязъл в шоуто за пари.

        Не знам какво му харесват жените, лигав ми е, не е твърд и корав, иначе не е прост.
        Защо си мислите, че жените харесваме мъже, които са "твърди и корави" не знам. Никак не харесвам мъже които се мислят за рамбовци ,а и нищо да не могат да вършат. Много моля, да си заминават при майките да ги отглеждат, аз търсех и имам партньор до себе си, не някакъв лентяй.
        Колкото до ергена, няма лошо и заради парите да е влязал, но си намери жена ,а първия за какво е влязал ? За пари и слава естествено, но и жена не си намери ,а и въпреки парите няма още. Първия не го харесват жените, втория и с пари и без пари го харесват

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

          Евго, ама вторият ерген е харесван от жените и си намери жена, а първия ходи самотен още. Жените, щяха да се сбият за втория нищо ,че му падала косата в очите и на теб не ти харесва.
          Няма днешни мъже и жени, има възможности които им се предлагат и на тях им харесва. Аз, също имам чистачка и докато мога не мисля да се потя и да чистя, времето ми е скъпо и го ценя.
          Ерген 2 е имал приятелка преди и е влязъл в шоуто за пари.

          Не знам какво му харесват жените, лигав ми е, не е твърд и корав, иначе не е прост.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            И на мен не ми хареса Ерген N 2. С тая коса, падаща в очите му.

            Ерген N 1 e готин и пичага, но и той е без приятелка сега.

            Общото ми впечатление е, че днешните жени са мързеливи и доста смотанки като домакини. Все искат фирми да си викат за почистване, все наготово, поръчват скъпа готова храна - пици и други манджи, дето ги докарват до блока, понякога с колело, вместо да сготвят нещо.

            От няколко месеца имам нови наематели и им спестих 300 лв за почистваща фирма. Аз почистих за 1 ден след предишните наематели, измих прозорците, подовете и изпрах пердетата. И изхвърлих разни неща. Те искаха да си викат фирма, но им казах, че аз ще оправя,
            Евго, ама вторият ерген е харесван от жените и си намери жена, а първия ходи самотен още. Жените, щяха да се сбият за втория нищо ,че му падала косата в очите и на теб не ти харесва.
            Няма днешни мъже и жени, има възможности които им се предлагат и на тях им харесва. Аз, също имам чистачка и докато мога не мисля да се потя и да чистя, времето ми е скъпо и го ценя.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              Имам предвид целта на предаването. Иначе доста женствен ми се видя тоя ерген.Трябваше някой по мъжкар да изберат.
              И на мен не ми хареса Ерген N 2. С тая коса, падаща в очите му.

              Ерген N 1 e готин и пичага, но и той е без приятелка сега.

              Общото ми впечатление е, че днешните жени са мързеливи и доста смотанки като домакини. Все искат фирми да си викат за почистване, все наготово, поръчват скъпа готова храна - пици и други манджи, дето ги докарват до блока, понякога с колело, вместо да сготвят нещо.

              От няколко месеца имам нови наематели и им спестих 300 лв за почистваща фирма. Аз почистих за 1 ден след предишните наематели, измих прозорците, подовете и изпрах пердетата. И изхвърлих разни неща. Те искаха да си викат фирма, но им казах, че аз ще оправя,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Ми казват, че били страстни бе Мире. Тез бонусни жени. Аз например харесах Пам от втория ерген.
                Е как няма да са кат не знаят коя година ще и е следващия път.
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • https://detskitegradini.com/%d0%b1%d...5%d1%87%d0%b5/
                  Съвременните татковци готвели,миели ,чистили и сменяли пелени.За мой късмет съм останал няколко века назад.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                    Не зависи. Качват му се на главата в една или друга степен.Имаше една братовчедка на майка ми актриса.Мъжът й беше душа човек, а оная го побъркваше от навикване.Жената разправя,че и нейният баща бил много добър и майка й го навиквала.
                    Бе ти много мязаш на евгича по ръкописане .....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                      [/B]

                      Хм, зависи.
                      Не зависи. Качват му се на главата в една или друга степен.Имаше една братовчедка на майка ми актриса.Мъжът й беше душа човек, а оная го побъркваше от навикване.Жената разправя,че и нейният баща бил много добър и майка й го навиквала.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        Човека е много набожен и искрено вярващ.А жена му излезе най-тъпата патка и постоянно го ревнуваше въпреки че той е последният човек ,който би изневерил.
                        И тъй като е добър и й угаждаше за всичко оная му съсипа живота.И то доста й угаждаше,щото е много добре финансово(е не чак като теб и Лорда).
                        Аз като казвам, че жените не харесват добрите мъже ,не го казвам току така.


                        Хм, зависи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          жените като надушат някой такъв и откачат
                          а ти не си мисли, че знаеш всичко за него
                          Човека е много набожен и искрено вярващ.А жена му излезе най-тъпата патка и постоянно го ревнуваше въпреки че той е последният човек ,който би изневерил.
                          И тъй като е добър и й угаждаше за всичко оная му съсипа живота.И то доста й угаждаше,щото е много добре финансово(е не чак като теб и Лорда).
                          Аз като казвам, че жените не харесват добрите мъже ,не го казвам току така.
                          Last edited by Vergil1975; 19.06.2023, 21:18.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Мире, ако от твоето решение зависи коя да вземе 100те бона, ще ги строиш ли всичките за тест драйв?
                            Естествено ако бях аз ергенът всички щях да ги пробвам.
                            Но ако имаше някоя девствена нея щях да избера за жена.Стига да не е някой крокодил.
                            Last edited by Vergil1975; 19.06.2023, 21:16.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Мире, ако от твоето решение зависи коя да вземе 100те бона, ще ги строиш ли всичките за тест драйв?
                              Иска ли питане

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Не.Разведен е с деца и гаджето му е с 25 години по-млада. Но си има принципи да не изневерява.Луд човек.
                                жените като надушат някой такъв и откачат
                                а ти не си мисли, че знаеш всичко за него
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X