IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
    Мире, викаш с действията си, жените сами се компрометират. И сега се мъчат от 10 кладенеца вода да ти донесат, зорлем да докажат, че не всички са така

    Тука обаче ще се съглася с Дюри, че много от приятелите ни, които ние мъжете считаме за добра партия за връзка. всъщност не са такава според жените. Има неща, които никой мъж няма да си признае, дори пред приятелите - че е неможко в леглото, че е слабохарактерен, прикривайки се, че уж е добър и т.н. Така, че трябва да уважим и тяхното мнение в случая.
    ние ползваме думата неможач

    но нещата за които пишеш, никой не би си ги признал, дори и пред себе си
    за жените също важи
    препоръка е

    Коментар


    • Крайности има много, но, ако дамите приемат сериозно идеята за анти-харема, тогава нещата могат да станат сериозни...

      "В Тибет не е неморално девойките да се хвалят със своите любовни похождения..., докато съпругата на големия брат в семейството - е съпруга и на по-малките братя..."

      https://impressio.dir.bg/lyubopitno/...nogomazhstvoto

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq2 Разгледай мнение

        Аргументът да напиша нещо е че го мисля . Нямам нужда от валидация, за да се обяснявам, защо мисля така. Всички сме възрастни, средно интелигентни и всеки може да реши сам за себе си , права ли съм или греша .
        какво имаш предвид
        препоръка е

        Коментар


        • Мире, викаш с действията си, жените сами се компрометират. И сега се мъчат от 10 кладенеца вода да ти донесат, зорлем да докажат, че не всички са така

          Тука обаче ще се съглася с Дюри, че много от приятелите ни, които ние мъжете считаме за добра партия за връзка. всъщност не са такава според жените. Има неща, които никой мъж няма да си признае, дори пред приятелите - че е неможко в леглото, че е слабохарактерен, прикривайки се, че уж е добър и т.н. Така, че трябва да уважим и тяхното мнение в случая.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            Не се и съмнявам, че нямаш никакви аргументи.
            Всеки може да изръси някоя глупост, виж да се обоснове е доста трудно.
            Мдаа...

            Лека вечер и успех с аргументите

            https://youtu.be/T17kZF3xtVc

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Уха, той първо няма да ѝ е мъж.
              За фентъзито с робините и феодалните господари с харемите отговаряш по-скоро ти.
              И защо да не е?Не всички свалячи и след като се оженят ходят по жени. Имам един приятел, който беше голям плейбой. Ожени се за една девствена и никога не й изневери. За съжаление тя почина и той отново тръгна по жени .Но не и докато беше женен.
              И в харема няма нищо необичайно,въпросът е,че в нашето общество не се гледа с добро око на подобно нещо.А и по-скоро ще разрешат гей браковете отколкото многоженството.
              Last edited by Vergil1975; 20.06.2023, 19:13.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq2 Разгледай мнение

                Аргументът да напиша нещо е че го мисля . Нямам нужда от валидация, за да се обяснявам, защо мисля така. Всички сме възрастни, средно интелигентни и всеки може да реши сам за себе си , права ли съм или греша .
                Не се и съмнявам, че нямаш никакви аргументи.
                Всеки може да изръси някоя глупост, виж да се обоснове е доста трудно.
                Last edited by Vergil1975; 20.06.2023, 19:05.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  Не съм чул някоя жена да има против ,че мъжът й е бил сваляч,ама винаги от теб мога да науча нещо ново. В раздел "Фантастика ".
                  Уха, той първо няма да ѝ е мъж.
                  За фентъзито с робините и феодалните господари с харемите отговаряш по-скоро ти.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                    А някакви аргументи няма ли да посочиш?Или викаш важното е да напишеш нещо,пък няма нужда да го доказваш.
                    Аргументът да напиша нещо е че го мисля . Нямам нужда от валидация, за да се обяснявам, защо мисля така. Всички сме възрастни, средно интелигентни и всеки може да реши сам за себе си , права ли съм или греша .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Някои са женени, но едва ли критерият е бил, че са “свалячи”. Този критерий е по-скоро за развод.
                      Не съм чул някоя жена да има против ,че мъжът й е бил сваляч,ама винаги от теб мога да науча нещо ново. В раздел "Фантастика ".

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        Е що тогава свалячите почти винаги са женени(освен ако самите не искат),а тия, които не могат да свалят жена за секс са или сами,или женени за някой крокодил или хипопотам?
                        Някои са женени, но едва ли критерият е бил, че са “свалячи”. Този критерий е по-скоро за развод.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Ми не, не са
                          Е що тогава свалячите почти винаги са женени(освен ако самите не искат),а тия, които не могат да свалят жена за секс са или сами,или женени за някой крокодил или хипопотам?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                            Няма никакво значение дали жената ще прави еднократно секс с един мъж,ще има връзка с него или ще се ожени за него.При всички положения женските предпочитания към мъжете са едни и същи. То ако ви бяха верни приказките нямаше толкова много добри, грижовни и отговорни мъже да са самотни, а щяха да имат съпруги и деца.И биха били прекрасни съпрузи и бащи.Ама жените не ги харесват. Така че недей да разправяш врели некипели.
                            Ми не, не са

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq2 Разгледай мнение

                              Въобще не съм искала да те размазвам. Просто съобщавам, как изглеждаш.
                              А някакви аргументи няма ли да посочиш?Или викаш важното е да напишеш нещо,пък няма нужда да го доказваш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Браво,лельо размаза ме.Щом излагам аргументи и си държа на тезата, значи съм неуверен.И то адски.
                                Въобще не съм искала да те размазвам. Просто съобщавам, как изглеждаш.

                                Коментар

                                Working...
                                X