IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Такова нещо не съм казвал - писах, че в самолета на връщане.......... Прочетете по-долу и не си измисляйте.


    Преди 1 месец се запознах с една жена по Интернет на 28 г. Шивачка от Русе, иска да се премести в София, защото не й плащат хубаво, търсеше някой да я посрещне на гарата. Пишеше на много мъже в сайта за запознанства. Аз й казах, че няма да съм в София и да си вземе едно такси, а част от багажа да изпрати по Спиди и така ще си реши проблема.

    Вчера й писах, вече е в София. Питах я: "А намери ли си мъж?"

    Тя: "Не съм. Аз зор нямам."

    Малко е проста и не знам как ще се разберем с нея.


    Свършиха ли столичанките и образованите жени, че опряхме до шивачка от Русе? И на всичкото отгоре ти вири нос, нямала зор . Майко мила, думи нямам какви хора има по света и у нас.

    П.С. Надявам се, че вече си направил това, което трябва да се направи
    Last edited by Bad_Bear; 28.08.2023, 18:45.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      ...
      Малко е проста и не знам как ще се разберем с нея.
      Нищо де, ти нали си гений в стил Лео. да Винчи / Наполеон!

      Ще компенсираш!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

        Евгич е забелязал батки с големи ... вафли, които са закривали гледката му към морето и неговите трудови хора.
        Такова нещо не съм казвал - писах, че в самолета на връщане.......... Прочетете по-долу и не си измисляйте.


        Преди 1 месец се запознах с една жена по Интернет на 28 г. Шивачка от Русе, иска да се премести в София, защото не й плащат хубаво, търсеше някой да я посрещне на гарата. Пишеше на много мъже в сайта за запознанства. Аз й казах, че няма да съм в София и да си вземе едно такси, а част от багажа да изпрати по Спиди и така ще си реши проблема.

        Вчера й писах, вече е в София. Питах я: "А намери ли си мъж?"

        Тя: "Не съм. Аз зор нямам."

        Малко е проста и не знам как ще се разберем с нея.

        Коментар


        • Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Ех евго ти от цял плаж и море сал няколко самотни батки ли забеляза?
            Евгич е забелязал батки с големи ... вафли, които са закривали гледката му към морето и неговите трудови хора.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
              здравейте,

              наскоро се прибрах от море и реших да видя как е форумът.

              Не смятам, че всички жени искат кор, "младите българки са много меркантилни" и са готови да се вземат с богат старчок. Това го каза една леля от свободната зона още щом се видяхме тази година и попитах за синовете й, на 40+. Те са от София и също като мен не могат да намерят сериозна и добра жена.

              Починах си и "заредих батериите". В полета за София имаше доста мъже, които се връщаха от море без половинка, вкл. един, които приличаше на централен нападател на ръгби отбор (може и да не е спортист).

              Виждам, че нещо не пишете много и не ви върви дискусията,
              Я, Евгича се поЯви. Мечо ти беше намерил обект на желанието.....ама като жумиш, не знам дали вАжи офертата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Ех евго ти от цял плаж и море сал няколко самотни батки ли забеляза?
                На плажа имаше малко самотни госпожици и нямаха сексуално излъчване, ровеха си в телефона и не стояха дълго на плажа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                  здравейте,

                  наскоро се прибрах от море и реших да видя как е форумът.

                  Не смятам, че всички жени искат кор, "младите българки са много меркантилни" и са готови да се вземат с богат старчок. Това го каза една леля от свободната зона още щом се видяхме тази година и попитах за синовете й, на 40+. Те са от София и също като мен не могат да намерят сериозна и добра жена.

                  Починах си и "заредих батериите". В полета за София имаше доста мъже, които се връщаха от море без половинка, вкл. един, които приличаше на централен нападател на ръгби отбор (може и да не е спортист).

                  Виждам, че нещо не пишете много и не ви върви дискусията,
                  Ех евго ти от цял плаж и море сал няколко самотни батки ли забеляза?
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • здравейте,

                    наскоро се прибрах от море и реших да видя как е форумът.

                    Не смятам, че всички жени искат кор, "младите българки са много меркантилни" и са готови да се вземат с богат старчок. Това го каза една леля от свободната зона още щом се видяхме тази година и попитах за синовете й, на 40+. Те са от София и също като мен не могат да намерят сериозна и добра жена.

                    Починах си и "заредих батериите". В полета за София имаше доста мъже, които се връщаха от море без половинка, вкл. един, които приличаше на централен нападател на ръгби отбор (може и да не е спортист).

                    Виждам, че нещо не пишете много и не ви върви дискусията,
                    Last edited by Evgo; 24.08.2023, 17:03.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                      Може би (вероятно) - за много голяма част от жените - това не е самоцел, а е необходимото "зло" по пътя към Ел Дорадо. Злото се изтърпява някак. Хората обичат златото. Защо жените да правят изключение? Все пак - хора сме.

                      Не зная дали разсъждавам правилно, но, ако е така, разни мъже могат да търсят малкото жени, които не са златотърсачки. Това трябва да е прекалено непосилна задача.

                      Всичко е в сферата на предположенията. Единствено сигурно е това, че тук пишат романтични и любвеобилни момичета.

                      Така де.
                      Тия дето не са златотърсачки сруват много скъпо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                        Тука вече се изясниха нещата и темата потъна
                        Изглежда това е най-дълбоко заровената тайна и с разкриването й всички въпроси около магията на черните дупки са били изяснени.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение
                          Жените искат к*р.
                          Може би (вероятно) - за много голяма част от жените - това не е самоцел, а е необходимото "зло" по пътя към Ел Дорадо. Злото се изтърпява някак. Хората обичат златото. Защо жените да правят изключение? Все пак - хора сме.

                          Не зная дали разсъждавам правилно, но, ако е така, разни мъже могат да търсят малкото жени, които не са златотърсачки. Това трябва да е прекалено непосилна задача.

                          Всичко е в сферата на предположенията. Единствено сигурно е това, че тук пишат романтични и любвеобилни момичета.

                          Така де.

                          Коментар


                          • Тука вече се изясниха нещата и темата потъна

                            Коментар


                            • Жените искат к*р.

                              Коментар


                              • Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X