IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Жената имаше ведро настроение и вероятно има приятел.

    Но ви казвам, че не се беше нагласила както трябва. Това са елементарни неща, които би трябвало да знае.

    Пинокьо, ти все пак чичо ли си или си момче?
    Явно не знаеш какво се случва с един панталон ако жената или мъжа отслабне 5-10 кг. Явно жената се радва и затова е ведра хахаха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Не си жена тииии, не си . Когато с бърза крачка те изпревари мъж и се зазяпа с максимално изкривен врат към теб значи, че гледката отзад му е харесала и сега проверява педантично, както Евго подгъвите на панталоните, дали гледката отпред съответства на гледката отзад.

      Класика.
      Мъж да бърза и да гледа отпред ?!! Не си мъж тиии ,не си ! :P

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        При тези 170 см височина и при тези 60 кила, най-вярната реакция от твоя страна би била да отчупиш едно парче хляб и да я нахраниш, а не да фантазираш как да я накараш да свали още 2 - 3 килограма.
        Наздраве!
        Не мога и аз да ги разбера почитателите на рагу !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Не си жена тииии, не си . Когато с бърза крачка те изпревари мъж и се зазяпа с максимално изкривен врат към теб значи, че гледката отзад му е харесала и сега проверява педантично както Евго подгъвите на панталоните, дали гледката отпред съответства на гледката отзад.

          Класика.
          Ама жените сте същите. На мен ми се е случвало ДЕСЕТКИ пъти. По 2-3 жени срамежливо се обръщат и кикотят и на глас обсъждат задници, пакети, рамена. Нищо по различно. 3 пъти непознати ЖЕНИ са ме хващали за пакета, айде едното че беше пред WC то и имаше някви свалки, ама в гъчканицата в дискотека .... опс една и в купето на влака при 8 души вътре
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Как видя очите и, и очите и след като е била пред теб?
            Иначе гледката изотзадзе ми е възенергийна
            Не си жена тииии, не си . Когато с бърза крачка те изпревари мъж и се зазяпа с максимално изкривен врат към теб значи, че гледката отзад му е харесала и сега проверява педантично, както Евго подгъвите на панталоните, дали гледката отпред съответства на гледката отзад.

            Класика.
            Last edited by Arana; 12.09.2023, 16:44.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ярък Разгледай мнение
              Днес се разходих по хладинка из улиците...
              Загледах се в една дама пред мен...
              Минаваше 35,около 170 см висока ( малко по-ниска от предпочитанието ми), леко поналяла се в ханша ( къмто 91-92 см), гърдите малко по-големи ( 95-97 см в бюста...), килцата около 60 ( с 2-3 кила в повече...), косата леко руса ( можеше и по-русичка...), очите зелени ( можеше и малко по-сини....)...
              Абеее, направо се влюбих !!!
              При тези 170 см височина и при тези 60 кила, най-вярната реакция от твоя страна би била да отчупиш едно парче хляб и да я нахраниш, а не да фантазираш как да я накараш да свали още 2 - 3 килограма.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Леле, Евгич, един мъж ако се загледа в една жена, последното нещо, което ще гледа, е дали подгъвът на панталона й е с един номер по-голям или по-крив от носа на този, който седи до нея. Тук играе роля обменът на енергии, а не шивачът в теб. Ако си се бил фокусирал върху това, да й беше свалил панталона в мотрисата и да й го подгънеш едно убаво, докато дойде нейната спирка. Ще обясниш на околните, че не питаеш някакви сексуални намерения, а просто искаш да довършиш нескопосаната работа на шивача. Ей така се става стар ергенин, това е истинската формула - когато гледаш една жена и последна грижа ти е да я онодиш.
                Жената имаше ведро настроение и вероятно има приятел.

                Но ви казвам, че не се беше нагласила както трябва. Това са елементарни неща, които би трябвало да знае.

                Пинокьо, ти все пак чичо ли си или си момче?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ярък Разгледай мнение
                  Днес се разходих по хладинка из улиците...
                  Загледах се в една дама пред мен...
                  Минаваше 35,около 170 см висока ( малко по-ниска от предпочитанието ми), леко поналяла се в ханша ( къмто 91-92 см), гърдите малко по-големи ( 95-97 см в бюста...), килцата около 60 ( с 2-3 кила в повече...), косата леко руса ( можеше и по-русичка...), очите зелени ( можеше и малко по-сини....)...
                  Абеее, направо се влюбих !!!
                  Абе не погледна ли подгъва на крачола?
                  Важни неща са това....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ярък Разгледай мнение
                    Днес се разходих по хладинка из улиците...
                    Загледах се в една дама пред мен...
                    Минаваше 35,около 170 см висока ( малко по-ниска от предпочитанието ми), леко поналяла се в ханша ( къмто 91-92 см), гърдите малко по-големи ( 95-97 см в бюста...), килцата около 60 ( с 2-3 кила в повече...), косата леко руса ( можеше и по-русичка...), очите зелени ( можеше и малко по-сини....)...
                    Абеее, направо се влюбих !!!
                    Как видя очите и, и очите и след като е била пред теб?
                    Иначе гледката изотзадзе ми е възенергийна
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Днес се разходих по хладинка из улиците...
                      Загледах се в една дама пред мен...
                      Минаваше 35,около 170 см висока ( малко по-ниска от предпочитанието ми), леко поналяла се в ханша ( къмто 91-92 см), гърдите малко по-големи ( 95-97 см в бюста...), килцата около 60 ( с 2-3 кила в повече...), косата леко руса ( можеше и по-русичка...), очите зелени ( можеше и малко по-сини....)...
                      Абеее, направо се влюбих !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                        -"Както и да е!" (цитирам Евго).

                        По какво се разбира, че съм безвъзвратно остарял? Мисля напрегнато...

                        Днес в метрото се загледах в добре заоблени дупета, изящни крака, хубави талии, а за гърдите не ми се споменава. Коси - фантазия и красота - ненагледна...

                        Нито една лоша кройка не видях! Остарявам!


                        Минавах от тук... .. Нищо лично!
                        Е как да видиш като имаш МЪЖКИ очи.
                        Всяка дреха на жена само пречи на гледката на МЪЖКИТЕ очи.
                        Колкото по малко пречки за МЪЖКИТЕ очи толкова по секси - и всяка пикла(по модерному тинейджърка) го знае, не само кифлите
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Щом Евго се е фокусирал върху недостатъците - работата няма да я бъде!

                          п.п.
                          А може пък просто да си търси оправдание що не е с жена?

                          Ако е така - винаги ще се намери...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                            Леле, Евгич, един мъж ако се загледа в една жена, последното нещо, което ще гледа, е дали подгъвът на панталона й е с един номер по-голям или по-крив от носа на този, който седи до нея. Тук играе роля обменът на енергии, а не шивачът в теб. Ако си се бил фокусирал върху това, да й беше свалил панталона в мотрисата и да й го подгънеш едно убаво, докато дойде нейната спирка. Ще обясниш на околните, че не питаеш някакви сексуални намерения, а просто искаш да довършиш нескопосаната работа на шивача. Ей така се става стар ергенин, това е истинската формула - когато гледаш една жена и последна грижа ти е да я онодиш.
                            Още не се е сетил да коментира, как е проснато прането на съседките.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



                              Добро утро,

                              да ти кажа, че изобщо не страдам.

                              Няма кой да ми набива канчето, няма кой да ме дразни и да ме командва. Каквото си реша, това правя.

                              Днес в метрото се загледах в жената до мен - беше издокарана и приветлива, обаче панталонът й не беше изгладен хубаво, освен това не беше подкъсен и беше един номер по-голям от нейния номер, Както и да е.

                              Имам един познат от провинцията, от Габрово. Търси половинка 12-15 години и не може да намери. Спортува и изглежда почти като Киро Скалата и е по-млад от него.

                              Какво ще стане утре и в бъдеще, никой не може да каже. Така че бъдете по-смирени и по-толерантни.
                              Леле, Евгич, един мъж ако се загледа в една жена, последното нещо, което ще гледа, е дали подгъвът на панталона й е с един номер по-голям или по-крив от носа на този, който седи до нея. Тук играе роля обменът на енергии, а не шивачът в теб. Ако си се бил фокусирал върху това, да й беше свалил панталона в мотрисата и да й го подгънеш едно убаво, докато дойде нейната спирка. Ще обясниш на околните, че не питаеш някакви сексуални намерения, а просто искаш да довършиш нескопосаната работа на шивача. Ей така се става стар ергенин, това е истинската формула - когато гледаш една жена и последна грижа ти е да я онодиш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



                                Днес в метрото се загледах в жената до мен - беше издокарана и приветлива, обаче панталонът й не беше изгладен хубаво, освен това не беше подкъсен и беше един номер по-голям от нейния номер, Както и да е.

                                ........
                                -"Както и да е!" (цитирам Евго).

                                По какво се разбира, че съм безвъзвратно остарял? Мисля напрегнато...

                                Днес в метрото се загледах в добре заоблени дупета, изящни крака, хубави талии, а за гърдите не ми се споменава. Коси - фантазия и красота - ненагледна...

                                Нито една лоша кройка не видях! Остарявам!


                                Минавах от тук... .. Нищо лично!

                                Коментар

                                Working...
                                X