IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Чичо Михо просто обича да се заяжда с мен.
    През "бате" и "чичо"..., до "дядо".

    Лошо няма. Обръщенията показват, че опонентите осъзнават (донякъде) мястото си във възрастовата скАла, която чертаем с времето, което ни прави (вероятно) - и по-добри...

    Бих искал да бъде така, но ми е все тая. Аз също не мога да броя до 10, преди да изразя моята истина...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

      Още не съм виждал травестит, който да не личи от километър, било то на снимка дори, пък на живо пффф мъжката конструкция и женската нямат нищо общо, не знам как все се "залъгват", а и гласа като му чуеш... МНООО съмнително ми е това "залъгване"
      Разбира се, че си прав в същността на твоите твърдения. Нямам опит в тая посока и не искам да имам такъв!

      Все пак, не е необходим прекалено голям жизнен опит в другото съпоставяне, за да съумеем да разграничим действителната случка от вица с тираджията и "стопаджийката" - колкото и нелогично да е ситуиран този виц. Тук поне трябва да имам своите основания и аз да съм прав...



      ​​​​​​

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

        Още не съм виждал травестит, който да не личи от километър, било то на снимка дори, пък на живо пффф мъжката конструкция и женската нямат нищо общо, не знам как все се "залъгват", а и гласа като му чуеш... МНООО съмнително ми е това "залъгване"
        Чичо Михо просто обича да се заяжда с мен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


          Лелките - едно на ръка. Ако са истински лелки - за предпочитане са, ако сравняваме с оная "стопаджийка"...

          Още не съм виждал травестит, който да не личи от километър, било то на снимка дори, пък на живо пффф мъжката конструкция и женската нямат нищо общо, не знам как все се "залъгват", а и гласа като му чуеш... МНООО съмнително ми е това "залъгване"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


            Лелките - едно на ръка. Ако са истински лелки - за предпочитане са, ако сравняваме с оная "стопаджийка"...

            Нали се сещаме: тираджия фиксира край пътя стройна, дългокоса и дългокрака стопаджийка и - разбира се - забавя и спира... Тя има проблеми и той я взема до следващия град. Загорял за секс, а тя е мила, добра събеседничка... Той решава, че може да му се отвори парашута и минава в "настъпление". Тя слуша предложението му за секс и след кратък размисъл кима одобрително. Пред несигурността по пътя приема да прави секс с шофьора, но все пак, обстоятелствата налагали - да го правят анал...но. Преди няколко часа имала месечното си, доста обилно кръвотечение...

            Шофьорът се съгласил. Сексът бил върховен и очевидно доставил удоволствие и на двамата участници в ласките...

            В града, след като слязла от тира, "тя" му признала, че "тя" е всъщност той и е пасивен хомо...

            Успокоителното в коментирания случай с пиано-бара е, че в нощните клубове е по-вероятно да няма стопаджийки... (не може нивото да е паднало толкова)...




            Бате,Михо при мен няма опасност да не разпозная някой травестит.Първата ми работа при среща с жена е да й бръкна под полата.И ако напипам нещо, което не е както трябва, разтворените ми пръсти, ще се сгънат в юмрук и ще ги насоча по-нагоре.
            Така че спокойно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              И аз мисля да направя тая вечер една обиколка на нощните клубове, пък ще видим с какъв успех. В крайна сметка ако нищо не стане поне ще оплакна очите с някоя мадама.Но за съжаление доста падна нивото и гледам, че предимно лелки ходят по пиано баровете.

              Лелките - едно на ръка. Ако са истински лелки - за предпочитане са, ако сравняваме с оная "стопаджийка"...

              Нали се сещаме: тираджия фиксира край пътя стройна, дългокоса и дългокрака стопаджийка и - разбира се - забавя и спира... Тя има проблеми и той я взема до следващия град. Загорял за секс, а тя е мила, добра събеседничка... Той решава, че може да му се отвори парашута и минава в "настъпление". Тя слуша предложението му за секс и след кратък размисъл кима одобрително. Пред несигурността по пътя приема да прави секс с шофьора, но все пак, обстоятелствата налагали - да го правят анал...но. Преди няколко часа имала месечното си, доста обилно кръвотечение...

              Шофьорът се съгласил. Сексът бил върховен и очевидно доставил удоволствие и на двамата участници в ласките...

              В града, след като слязла от тира, "тя" му признала, че "тя" е всъщност той и е пасивен хомо...

              Успокоителното в коментирания случай с пиано-бара е, че в нощните клубове е по-вероятно да няма стопаджийки... (не може нивото да е паднало толкова)...





              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                И аз мисля да направя тая вечер една обиколка на нощните клубове, пък ще видим с какъв успех. В крайна сметка ако нищо не стане поне ще оплакна очите с някоя мадама.Но за съжаление доста падна нивото и гледам, че предимно лелки ходят по пиано баровете.
                Айде сега претенции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Мдаммммм
                  И аз мисля да направя тая вечер една обиколка на нощните клубове, пък ще видим с какъв успех. В крайна сметка ако нищо не стане поне ще оплакна очите с някоя мадама.Но за съжаление доста падна нивото и гледам, че предимно лелки ходят по пиано баровете.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Аха.Ще заглеждаш пичовете по плажа.
                    Палавница.
                    Мдаммммм

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Човек не може да е нон стоп с нос забоден в електронно устройство. Хубаво е да се изключва
                      Аха.Ще заглеждаш пичовете по плажа.
                      Палавница.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Е та на плажа какво ще държиш,та да ти пречи да пишеш?Аз вече 5 плажа направих и като си лежа на шезлонга и ръся мъдрости.
                        Човек не може да е нон стоп с нос забоден в електронно устройство. Хубаво е да се изключва

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Оставям на ТНМ да разяснява - тя е най-сведуща. Аз отивам на плаж
                          Е та на плажа какво ще държиш,та да ти пречи да пишеш?Аз вече 5 плажа направих и като си лежа на шезлонга и ръся мъдрости.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Това си е напълно нормално. Все пак мъжът само опложда ,а бременността, раждането и отглеждането на децата са от жената.
                            А щом е в добро здраве лошо няма и на 53 години да роди Кембъл.
                            Оставям на ТНМ да разяснява - тя е най-сведуща. Аз отивам на плаж

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                              Това си е напълно нормално. Все пак мъжът само опложда ,а бременността, раждането и отглеждането на децата са от жената.
                              А щом е в добро здраве лошо няма и на 53 години да роди Кембъл.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                                Извратено и гадно е, че връстничките ѝ от Факултето са прабаби на тази възраст.
                                Сериозно ако си говорим, и двете са гадни, ама факултето е по-естествено

                                Коментар

                                Working...
                                X