IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    а нафталин долавя ли се
    Тц! Природосъобразният начин на живот изисква наличието на орехова шума. Или лавандула, в краен случай.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
      Ще го кажа кратичко и разбрано.

      Евго винаги демонстрира добри познания по аритметика. 2+2=4

      Напоследък Евго не разбира обикновената аритметика. Отъждествява я с висшата математика. Това е, когато на Евго не му изнася.

      Вече имах възможност да кажа, че получавам изключително приятното за мен обръщение "дядо" от моите внуци. Те са на възраст 8, 10, 12,.14 години.

      В тоя смисъл, 45-50 годишни мъже НЕ СА в посочените времеви диапазони на възрастта.

      Няма как да бъда дядо на споменатите.

      Да, техните деца (на Миро и Евго) биха могли да ме наричат дядо.

      Моля споменатите - да си отворят учебника по аритметика за 2-ри клас. Иначе ще падат магистратури!



      Забележката важи и, когато определят много по-млади дами от мен - като "баба", ако те са около възрастта на сегашна или бъдещи съпруги (на Миро и Евго)...
      Поведението ти е на злобно старче,не че има значение възрастта ти.
      Същото се отнася и до тази, която наричам бабка.Изобщо не ми дреме на колко сте години.

      Коментар


      • Ще го кажа кратичко и разбрано.

        Евго винаги демонстрира добри познания по аритметика. 2+2=4

        Напоследък Евго не разбира обикновената аритметика. Отъждествява я с висшата математика. Това е, когато на Евго не му изнася.

        Вече имах възможност да кажа, че получавам изключително приятното за мен обръщение "дядо" от моите внуци. Те са на възраст 8, 10, 12,.14 години.

        В тоя смисъл, 45-50 годишни мъже НЕ СА в посочените времеви диапазони на възрастта.

        Няма как да бъда дядо на споменатите.

        Да, техните деца (на Миро и Евго) биха могли да ме наричат дядо.

        Моля споменатите - да си отворят учебника по аритметика за 2-ри клас. Иначе ще падат магистратури!



        Забележката важи и, когато определят много по-млади дами от мен - като "баба", ако те са около възрастта на сегашна или бъдещи съпруги (на Миро и Евго)...

        Коментар


        • Моля, модерацията да изтрие всички глупости на Мико, който се рови в живота на 2-ма мъже от темата постоянно!

          Коментар


          • Тъжна работа- трябва да се намеси модератор, че да успокои страстите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

              Уважително се държа към хора които заслужават такова отношение, съжалявам Винаги се държа възпитано и рядко обиждам когото и да било. Обичам да се подигравам на заслужаващите подигравки без да съм много груба, естествено. Свиквай в противен случай ме слагаш в игнора и рискуваш да ти се подигравам колкото си искам хахаха
              Нямаш проблем,бабке.На всяка твоя подигравка ще отговорям подобаващо.
              Изборът си е твой.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                мирко, права е кака
                много лесно се палиш
                давай го малко по-така
                Чак пък лесно.Тая бабка вчера ме нарече смешник,защото написах,че искам да наема жилище в близост до училището и градината на децата,та да отсядат като приключат по-рано и докато имам възможност да ги закарам до дома ни.
                Което по никакъв начин не я бърка,нито пък виждам нещо смешно при положение, че живеем извън града и придвижването става с автомобил.И не винаги мога да ги закарам вкъщи, когато приключат градината или училище.
                Така че на зло куче, зъл прът.
                Last edited by mirodes; 05.07.2023, 14:25.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Каквото повикало,такова се обадило.Дръж се възпитано и уважително и ще получиш същото отношение .Обиждаш ли и подиграваш ли се ще получиш в отговор обиди и подигравки.
                  Правилото е елементарно,просто го спазвай и ще получиш подобаващо отношение.
                  Уважително се държа към хора които заслужават такова отношение, съжалявам Винаги се държа възпитано и рядко обиждам когото и да било. Обичам да се подигравам на заслужаващите подигравки без да съм много груба, естествено. Свиквай в противен случай ме слагаш в игнора и рискуваш да ти се подигравам колкото си искам хахаха

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Каквото повикало,такова се обадило.Дръж се възпитано и уважително и ще получиш същото отношение .Обиждаш ли и подиграваш ли се ще получиш в отговор обиди и подигравки.
                    Правилото е елементарно,просто го спазвай и ще получиш подобаващо отношение.
                    мирко, права е кака
                    много лесно се палиш
                    давай го малко по-така
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                      Успокой се ! Много си лесен да те изкара човек от равновесие Няма нужда винаги да ми отговаряш ,че да се опитваш и да обиждаш.
                      Релакс хахаха
                      Каквото повикало,такова се обадило.Дръж се възпитано и уважително и ще получиш същото отношение .Обиждаш ли и подиграваш ли се ще получиш в отговор обиди и подигравки.
                      Правилото е елементарно,просто го спазвай и ще получиш подобаващо отношение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Хич не ми дреме какво мислиш ти за мен,та да искам да си променяш мнението за мен. Ти си госпожа Никоя ,та да ми пука какво ти е мнението за мен.
                        Въпросът.е,че като ме обиждаш ще се защитавам. Няма как да стане злобна бабичка да злослови по отношение на мен и аз да си мълча.
                        И хич не ми дреме на колко си години,държиш се като злобна бабичка и те считам за такава.
                        Успокой се ! Много си лесен да те изкара човек от равновесие Няма нужда винаги да ми отговаряш ,че да се опитваш и да обиждаш.
                        Релакс хахаха

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                          Хахаха, ама ти не знаеш дори за какво пишеш. Искрено ме развеселяваш винаги При функция игнор няма да виждам мненията ти ,а и при положение ,че не се интересуваш от мнението ми какво те интересува какво точно пиша ? Истината е ,че няма как да си променя мнението за теб и винаги когато искам ще злословя по твой адрес Смешник ! М/у другото разликата в годините ни не е толкова голяма колкото ти се иска
                          Хич не ми дреме какво мислиш ти за мен,та да искам да си променяш мнението за мен. Ти си госпожа Никоя ,та да ми пука какво ти е мнението за мен.
                          Въпросът.е,че като ме обиждаш ще се защитавам. Няма как да стане злобна бабичка да злослови по отношение на мен и аз да си мълча.
                          И хич не ми дреме на колко си години,държиш се като злобна бабичка и те считам за такава.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Кротко, бабке.С такъв ултимативен тон може да заповядваш на твоя дядо,не и на мен. Ти нещо много несериозно си се взела.
                            Викаш да те сложа в игнора и ти да продължаваш да злословиш по отношение на мен,без да разбера .Е няма да стане.Нямам никакво желание да общувам с теб,но при положение, че ме нападаш,естествено, че ще се защитя.Ако не пишеш нищо по отношение на мен,може да си сигурна, че по никакъв начин няма да те коментирам, щото ти си човек,който има значение за мен,та да те коментирам.
                            Хахаха, ама ти не знаеш дори за какво пишеш. Искрено ме развеселяваш винаги При функция игнор няма да виждам мненията ти ,а и при положение ,че не се интересуваш от мнението ми какво те интересува какво точно пиша ? Истината е ,че няма как да си променя мнението за теб и винаги когато искам ще злословя по твой адрес Смешник ! М/у другото разликата в годините ни не е толкова голяма колкото ти се иска

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              И аз предположих, че е дядо, но той писа, че е 50+. И на мен не ми харесва, че се рови в моите неща.

                              Но иначе, ми се струва, че е интелигентен човек - че не ходи по шантонерки, че не пие, у тях имат голяма библиотека от едно време, децата му са възпитани, говори тихо у тях и уважава жена си. Не знам какво е завършил, ама не е простак.



                              P.S. Но ми бие малко на мухал,
                              а нафталин долавя ли се
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Пишеш в обществен форум ,никой от нас не ти пише на личната поща. Не може да определяш кой има и кой няма право да пише или да ти отговаря. Форума има функция "игнор" слагаш ни там и спираш да ни се обясняваш без да ни познаваш ! Ясно ?!
                                Лично на мен няма да ми липсва мнението ти ,нито в темата за имотите, нито за жените и от двете не разбираш нищо
                                Кротко, бабке.С такъв ултимативен тон може да заповядваш на твоя дядо,не и на мен. Ти нещо много несериозно си се взела.
                                Викаш да те сложа в игнора и ти да продължаваш да злословиш по отношение на мен,без да разбера .Е няма да стане.Нямам никакво желание да общувам с теб,но при положение, че ме нападаш,естествено, че ще се защитя.Ако не пишеш нищо по отношение на мен,може да си сигурна, че по никакъв начин няма да те коментирам, щото ти не си човек,който има значение за мен,та да те коментирам.За мен си госпожа Никоя.
                                И най-малко на парвенюта като теб,които парадират с финансово състояние, ще тръгна да се обяснявам.Но като ме нападаш се защитавам,на зло куче, зъл прът.
                                Last edited by mirodes; 05.07.2023, 13:46.

                                Коментар

                                Working...
                                X