IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

    Евго, това е публичен форум и след , като си си "излял" мъката трябва да си готов да изтърпиш отговорите, коментарите, завжданията, съветите и тн на форумците.
    Ако не си готов триеш акаунта или спираш да пишеш, или изключваш личното.
    Оказа се, че купонджийката използва татуираните пичове за фон на снимките и не прави нищо с тях,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Поведението ти е на злобно старче,не че има значение възрастта ти.
      Същото се отнася и до тази, която наричам бабка.Изобщо не ми дреме на колко сте години.
      Успокой се вече ! Трябва ли да бъда искрена дори не съм се шегувала сериозно с теб. То, не са обиди по възраст и пол, то направо чудо. После ,олеле ама защо ме дразните Много си лесен
      Релакс.......хахаха

      Коментар


      • Колкото по-дълго отсъствам, толкова по-весела става темата. Явно трябва да спра писането изцяло

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
          Моля, модерацията да изтрие всички глупости на Мико, който се рови в живота на 2-ма мъже от темата постоянно!
          Евго, това е публичен форум и след , като си си "излял" мъката трябва да си готов да изтърпиш отговорите, коментарите, завжданията, съветите и тн на форумците.
          Ако не си готов триеш акаунта или спираш да пишеш, или изключваш личното.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            а нафталин долавя ли се
            Тц! Природосъобразният начин на живот изисква наличието на орехова шума. Или лавандула, в краен случай.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
              Ще го кажа кратичко и разбрано.

              Евго винаги демонстрира добри познания по аритметика. 2+2=4

              Напоследък Евго не разбира обикновената аритметика. Отъждествява я с висшата математика. Това е, когато на Евго не му изнася.

              Вече имах възможност да кажа, че получавам изключително приятното за мен обръщение "дядо" от моите внуци. Те са на възраст 8, 10, 12,.14 години.

              В тоя смисъл, 45-50 годишни мъже НЕ СА в посочените времеви диапазони на възрастта.

              Няма как да бъда дядо на споменатите.

              Да, техните деца (на Миро и Евго) биха могли да ме наричат дядо.

              Моля споменатите - да си отворят учебника по аритметика за 2-ри клас. Иначе ще падат магистратури!



              Забележката важи и, когато определят много по-млади дами от мен - като "баба", ако те са около възрастта на сегашна или бъдещи съпруги (на Миро и Евго)...
              Поведението ти е на злобно старче,не че има значение възрастта ти.
              Същото се отнася и до тази, която наричам бабка.Изобщо не ми дреме на колко сте години.

              Коментар


              • Ще го кажа кратичко и разбрано.

                Евго винаги демонстрира добри познания по аритметика. 2+2=4

                Напоследък Евго не разбира обикновената аритметика. Отъждествява я с висшата математика. Това е, когато на Евго не му изнася.

                Вече имах възможност да кажа, че получавам изключително приятното за мен обръщение "дядо" от моите внуци. Те са на възраст 8, 10, 12,.14 години.

                В тоя смисъл, 45-50 годишни мъже НЕ СА в посочените времеви диапазони на възрастта.

                Няма как да бъда дядо на споменатите.

                Да, техните деца (на Миро и Евго) биха могли да ме наричат дядо.

                Моля споменатите - да си отворят учебника по аритметика за 2-ри клас. Иначе ще падат магистратури!



                Забележката важи и, когато определят много по-млади дами от мен - като "баба", ако те са около възрастта на сегашна или бъдещи съпруги (на Миро и Евго)...

                Коментар


                • Моля, модерацията да изтрие всички глупости на Мико, който се рови в живота на 2-ма мъже от темата постоянно!

                  Коментар


                  • Тъжна работа- трябва да се намеси модератор, че да успокои страстите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                      Уважително се държа към хора които заслужават такова отношение, съжалявам Винаги се държа възпитано и рядко обиждам когото и да било. Обичам да се подигравам на заслужаващите подигравки без да съм много груба, естествено. Свиквай в противен случай ме слагаш в игнора и рискуваш да ти се подигравам колкото си искам хахаха
                      Нямаш проблем,бабке.На всяка твоя подигравка ще отговорям подобаващо.
                      Изборът си е твой.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        мирко, права е кака
                        много лесно се палиш
                        давай го малко по-така
                        Чак пък лесно.Тая бабка вчера ме нарече смешник,защото написах,че искам да наема жилище в близост до училището и градината на децата,та да отсядат като приключат по-рано и докато имам възможност да ги закарам до дома ни.
                        Което по никакъв начин не я бърка,нито пък виждам нещо смешно при положение, че живеем извън града и придвижването става с автомобил.И не винаги мога да ги закарам вкъщи, когато приключат градината или училище.
                        Така че на зло куче, зъл прът.
                        Last edited by mirodes; 05.07.2023, 14:25.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Каквото повикало,такова се обадило.Дръж се възпитано и уважително и ще получиш същото отношение .Обиждаш ли и подиграваш ли се ще получиш в отговор обиди и подигравки.
                          Правилото е елементарно,просто го спазвай и ще получиш подобаващо отношение.
                          Уважително се държа към хора които заслужават такова отношение, съжалявам Винаги се държа възпитано и рядко обиждам когото и да било. Обичам да се подигравам на заслужаващите подигравки без да съм много груба, естествено. Свиквай в противен случай ме слагаш в игнора и рискуваш да ти се подигравам колкото си искам хахаха

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Каквото повикало,такова се обадило.Дръж се възпитано и уважително и ще получиш същото отношение .Обиждаш ли и подиграваш ли се ще получиш в отговор обиди и подигравки.
                            Правилото е елементарно,просто го спазвай и ще получиш подобаващо отношение.
                            мирко, права е кака
                            много лесно се палиш
                            давай го малко по-така
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              Успокой се ! Много си лесен да те изкара човек от равновесие Няма нужда винаги да ми отговаряш ,че да се опитваш и да обиждаш.
                              Релакс хахаха
                              Каквото повикало,такова се обадило.Дръж се възпитано и уважително и ще получиш същото отношение .Обиждаш ли и подиграваш ли се ще получиш в отговор обиди и подигравки.
                              Правилото е елементарно,просто го спазвай и ще получиш подобаващо отношение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Хич не ми дреме какво мислиш ти за мен,та да искам да си променяш мнението за мен. Ти си госпожа Никоя ,та да ми пука какво ти е мнението за мен.
                                Въпросът.е,че като ме обиждаш ще се защитавам. Няма как да стане злобна бабичка да злослови по отношение на мен и аз да си мълча.
                                И хич не ми дреме на колко си години,държиш се като злобна бабичка и те считам за такава.
                                Успокой се ! Много си лесен да те изкара човек от равновесие Няма нужда винаги да ми отговаряш ,че да се опитваш и да обиждаш.
                                Релакс хахаха

                                Коментар

                                Working...
                                X