IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
    А критериите на жените са на първо място мъже със самочувствие, бунтари,лоши момчета.Дори и да не са такива, трябва да играят роля на такива, и успехите с жените няма да закъснеят.Дори и да е някой с пари,ако на жената не й пърхат пеперуди в стомаха и няма тръпка, няма да се получат нещата или връзката няма да е пълноценна.
    Истината за жените е във филма "Всичко е любов '.Нека го изгледат и да си правят изводите.
    Така е, защото става дума за мимолетна връзка. жените са непораснали момиченца, впечатляват се от силния закрилник бълващ тестостерон наоколо.
    Но, когато става дума за семейство си избира кротък и стабилен мъж, даже го свалят на земята да не е бунтар ако вече им е съпрук, да не ги изложат, и така го правят кротък и изпълняваш путьо маринкин капризните им всекидневни желания.
    Няма управия във либералния християски свят.
    Има управия във Турция и арабските страни.
    Жените СИ ЗНАЯТ мястото там и са щастливи по принцип.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

      Не те упреквам, но си имам друго мнение, зависи от контекста, де.

      Времето, усилието и разходите (евентуално и разочарованията) от такива ловове, вече ми идват излишни.
      Естествено, ако партньорката на мъжа е мърморана и/или го напряга, дразни, отегчава - тогава е друга бирата и лова е вероятен, макар че това е бягство от проблема тогава..
      Но, иначе, във идеалния случай, ще се открие, че плячката не е извънземна русалка, ами човек със проблеми и капризи, тоест нищо повече от сегашния партньор на мъжа, естествено във началото плячката ще се представя във най-добрата си светлина и красота и няма да го дразни толкова.

      Тоест, вземам си партньоркатаа и на излет във планината със или без преспиване или отивам за (рибо)лов със приятели, може и два дни, отделно има сбирки за спортни автоможили, Фейсбук групи по всякакви интереси за уикенда, ама не и да си губя времето за лов от СЪЩОТО ...схващаш ли ми идеята ?
      Барбекю сред чист въздух и спокойствие за половин ден,
      споделена бутилка уиски със приятел там,
      адреналина качен от от риболова и алкохола,
      дискутирайки свободно живота е безценно,
      спрямо 30мин трудно извоюван секс със друг партньор, мисля.
      Чакай да минеш 45

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Не съм ходил. Много бях изморен.
        Материал има,ама е доста по-лесно ако си неженен.Щото малко жени се навиват за секс веднага.А аз срещи по-нататък по кафета и публични места няма как да правя.
        Ти си лесен с големите компании-жените са ти на крака и само трябва да им вкараш няколко лафа и са готови. Свалянето на непознати жени е доста по-трудно. В смисъл, че не стават веднага нещата.
        Не те упреквам, но си имам друго мнение, зависи от контекста, де.

        Времето, усилието и разходите (евентуално и разочарованията) от такива ловове, вече ми идват излишни.
        Естествено, ако партньорката на мъжа е мърморана и/или го напряга, дразни, отегчава - тогава е друга бирата и лова е вероятен, макар че това е бягство от проблема тогава..
        Но, иначе, във идеалния случай, ще се открие, че плячката не е извънземна русалка, ами човек със проблеми и капризи, тоест нищо повече от сегашния партньор на мъжа, естествено във началото плячката ще се представя във най-добрата си светлина и красота и няма да го дразни толкова.

        Тоест, вземам си партньоркатаа и на излет във планината със или без преспиване или отивам за (рибо)лов със приятели, може и два дни, отделно има сбирки за спортни автоможили, Фейсбук групи по всякакви интереси за уикенда, ама не и да си губя времето за лов от СЪЩОТО ...схващаш ли ми идеята ?
        Барбекю сред чист въздух и спокойствие за половин ден,
        споделена бутилка уиски със приятел там,
        адреналина качен от от риболова и алкохола,
        дискутирайки свободно живота е безценно,
        спрямо 30мин трудно извоюван секс със друг партньор, мисля.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Хубаво си направил. Когато човек е изморен и няма енергия, често и разговора не върви.

          Струва ми се, че имаш прекалено дръзка стратегия за лов. Искаш от 0-та да подхванеш някоя жена и да стигнеш до края още същата вечер. Няма ли да ти е по-лесно, ако се вясваш чат-пат в тоя бар и имаш контакти, които да ти осигуряват външна валидация? Току-виж така си сформирал мини женски фен-клуб, който посещава същото място, и отивайки там, сам ще решаваш коя да е печелившата.

          Иначе в големите компании с познати, нещата пак опират до статус. Моята девойка има готини необвързани приятелки, които обаче са им доста височки критериите. Вече няколко приятелчета удариха на камък. Проблемът там мисля, че също беше прекалено директния подход.
          Аз ходя в друг град. Щото в нашият град няма как да стане да забивам някоя мадама в бар при положение, че доста хора ме познават,а и жената също.
          Та ходя да слушам музика освовно,пък ако стане нещо добре дошло. Ако не,нищо не губя.
          А критериите на жените са на първо място мъже със самочувствие, бунтари,лоши момчета.Дори и да не са такива, трябва да играят роля на такива, и успехите с жените няма да закъснеят.Дори и да е някой с пари,ако на жената не й пърхат пеперуди в стомаха и няма тръпка, няма да се получат нещата или връзката няма да е пълноценна.
          Истината за жените е във филма "Всичко е любов '.Нека го изгледат и да си правят изводите.
          Last edited by mirodes; 02.07.2023, 14:15.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Не съм ходил. Много бях изморен.
            Материал има,ама е доста по-лесно ако си неженен. Щото малко жени се навиват за секс веднага. А аз срещи по-нататък по кафета и публични места няма как да правя.
            Ти си лесен с големите компании-жените са ти на крака и само трябва да им вкараш няколко лафа и са готови. Свалянето на непознати жени е доста по-трудно. В смисъл, че не стават веднага нещата.
            Хубаво си направил. Когато човек е изморен и няма енергия, често и разговора не върви.

            Струва ми се, че имаш прекалено дръзка стратегия за лов. Искаш от 0-та да подхванеш някоя жена и да стигнеш до края още същата вечер. Няма ли да ти е по-лесно, ако се вясваш чат-пат в тоя бар и имаш контакти, които да ти осигуряват външна валидация? Току-виж така си сформирал мини женски фен-клуб, който посещава същото място, и отивайки там, сам ще решаваш коя да е печелившата.

            Иначе в големите компании с познати, нещата пак опират до статус. Моята девойка има готини необвързани приятелки, които обаче са им доста височки критериите. Вече няколко приятелчета удариха на камък. Проблемът там мисля, че също беше прекалено директния подход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Мире, как мина на пиЯно бара, имаше ли матриал?
              Не съм ходил. Много бях изморен.
              Материал има,ама е доста по-лесно ако си неженен.Щото малко жени се навиват за секс веднага.А аз срещи по-нататък по кафета и публични места няма как да правя.
              Ти си лесен с големите компании-жените са ти на крака и само трябва да им вкараш няколко лафа и са готови. Свалянето на непознати жени е доста по-трудно. В смисъл, че не стават веднага нещата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                През "бате" и "чичо"..., до "дядо".

                Лошо няма. Обръщенията показват, че опонентите осъзнават (донякъде) мястото си във възрастовата скАла, която чертаем с времето, което ни прави (вероятно) - и по-добри...

                Бих искал да бъде така, но ми е все тая. Аз също не мога да броя до 10, преди да изразя моята истина...

                Ами кажи на колко си години, та да знам как да ти викам.Аз скоро навършвам 48.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Чичо Михо просто обича да се заяжда с мен.
                  Мире, как мина на пиЯно бара, имаше ли матриал?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Чичо Михо просто обича да се заяжда с мен.
                    През "бате" и "чичо"..., до "дядо".

                    Лошо няма. Обръщенията показват, че опонентите осъзнават (донякъде) мястото си във възрастовата скАла, която чертаем с времето, което ни прави (вероятно) - и по-добри...

                    Бих искал да бъде така, но ми е все тая. Аз също не мога да броя до 10, преди да изразя моята истина...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                      Още не съм виждал травестит, който да не личи от километър, било то на снимка дори, пък на живо пффф мъжката конструкция и женската нямат нищо общо, не знам как все се "залъгват", а и гласа като му чуеш... МНООО съмнително ми е това "залъгване"
                      Разбира се, че си прав в същността на твоите твърдения. Нямам опит в тая посока и не искам да имам такъв!

                      Все пак, не е необходим прекалено голям жизнен опит в другото съпоставяне, за да съумеем да разграничим действителната случка от вица с тираджията и "стопаджийката" - колкото и нелогично да е ситуиран този виц. Тук поне трябва да имам своите основания и аз да съм прав...



                      ​​​​​​

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                        Още не съм виждал травестит, който да не личи от километър, било то на снимка дори, пък на живо пффф мъжката конструкция и женската нямат нищо общо, не знам как все се "залъгват", а и гласа като му чуеш... МНООО съмнително ми е това "залъгване"
                        Чичо Михо просто обича да се заяжда с мен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                          Лелките - едно на ръка. Ако са истински лелки - за предпочитане са, ако сравняваме с оная "стопаджийка"...

                          Още не съм виждал травестит, който да не личи от километър, било то на снимка дори, пък на живо пффф мъжката конструкция и женската нямат нищо общо, не знам как все се "залъгват", а и гласа като му чуеш... МНООО съмнително ми е това "залъгване"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                            Лелките - едно на ръка. Ако са истински лелки - за предпочитане са, ако сравняваме с оная "стопаджийка"...

                            Нали се сещаме: тираджия фиксира край пътя стройна, дългокоса и дългокрака стопаджийка и - разбира се - забавя и спира... Тя има проблеми и той я взема до следващия град. Загорял за секс, а тя е мила, добра събеседничка... Той решава, че може да му се отвори парашута и минава в "настъпление". Тя слуша предложението му за секс и след кратък размисъл кима одобрително. Пред несигурността по пътя приема да прави секс с шофьора, но все пак, обстоятелствата налагали - да го правят анал...но. Преди няколко часа имала месечното си, доста обилно кръвотечение...

                            Шофьорът се съгласил. Сексът бил върховен и очевидно доставил удоволствие и на двамата участници в ласките...

                            В града, след като слязла от тира, "тя" му признала, че "тя" е всъщност той и е пасивен хомо...

                            Успокоителното в коментирания случай с пиано-бара е, че в нощните клубове е по-вероятно да няма стопаджийки... (не може нивото да е паднало толкова)...




                            Бате,Михо при мен няма опасност да не разпозная някой травестит.Първата ми работа при среща с жена е да й бръкна под полата.И ако напипам нещо, което не е както трябва, разтворените ми пръсти, ще се сгънат в юмрук и ще ги насоча по-нагоре.
                            Така че спокойно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              И аз мисля да направя тая вечер една обиколка на нощните клубове, пък ще видим с какъв успех. В крайна сметка ако нищо не стане поне ще оплакна очите с някоя мадама.Но за съжаление доста падна нивото и гледам, че предимно лелки ходят по пиано баровете.

                              Лелките - едно на ръка. Ако са истински лелки - за предпочитане са, ако сравняваме с оная "стопаджийка"...

                              Нали се сещаме: тираджия фиксира край пътя стройна, дългокоса и дългокрака стопаджийка и - разбира се - забавя и спира... Тя има проблеми и той я взема до следващия град. Загорял за секс, а тя е мила, добра събеседничка... Той решава, че може да му се отвори парашута и минава в "настъпление". Тя слуша предложението му за секс и след кратък размисъл кима одобрително. Пред несигурността по пътя приема да прави секс с шофьора, но все пак, обстоятелствата налагали - да го правят анал...но. Преди няколко часа имала месечното си, доста обилно кръвотечение...

                              Шофьорът се съгласил. Сексът бил върховен и очевидно доставил удоволствие и на двамата участници в ласките...

                              В града, след като слязла от тира, "тя" му признала, че "тя" е всъщност той и е пасивен хомо...

                              Успокоителното в коментирания случай с пиано-бара е, че в нощните клубове е по-вероятно да няма стопаджийки... (не може нивото да е паднало толкова)...





                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                И аз мисля да направя тая вечер една обиколка на нощните клубове, пък ще видим с какъв успех. В крайна сметка ако нищо не стане поне ще оплакна очите с някоя мадама.Но за съжаление доста падна нивото и гледам, че предимно лелки ходят по пиано баровете.
                                Айде сега претенции

                                Коментар

                                Working...
                                X