IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Не бе ,на теб най вече ти е хубаво да намираш косури и причини . Всички косури и причини са само и единствено в теб . Всичко е огледално !
    ПП Кажи чесТно от колко време не си правил кекс ?!
    От тази сутрин.

    Коментар


    • Като бях на 25 излязох с една 39 годишна и честно казано не очакваше от мен да се държа като по-зрял. Според мен жените, които остават сами до такава възраст, не случайно са останали сами- или имат грешни приоритети в търсенето си на мъж или те имат някаква дефицити. Иначе не е като да не съм се заглеждал и по над 40, но те са рядкост. Абе както си казват старите хора, за всяко нещо си има времето. Ще говорим пак като стана и на 40 и на 50 хахаха

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Сигурно ти е хубаво като ги пишеш тези неща,
        Не бе ,на теб най вече ти е хубаво да намираш косури и причини . Всички косури и причини са само и единствено в теб . Всичко е огледално !
        ПП Кажи чесТно от колко време не си правил кекс ?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Сигурно ти е хубаво като ги пишеш тези неща,

          Нали си даваш сметка, че - да живееш в двойка с някого/някоя - няма нищо общо с еднократната свалка с някого/някоя?

          Оттук тръгват измислените "тенденции".

          А винаги дамите са "пускали" трудно. Дори, за по-голямата част от тях - "пускането", без брак е почти невъзможно. Ама - задръстени били, защото не "пускат" на първа среща... Очевидно са усетили (някак), че втора - и следващи срещи няма да има...

          Значи, трябва да бъдем достатъчно убедителни, че търсим живот в двойка, както и, че ценим друг човек, а също - и този/тази друг/друга - да вижда непринудената усмивка ... ,

          ..., а не - непременно - да й/му търсим кусури, защо не "пускала" при първа среща... Със сигурност тя е убедена, че търсачКИТЕ на бройки са несравнимо по-малко от търсачите на бройки.

          Вероятно част от дамите (не ползвам статистика, за да е възможно да обобщавам) предпочитат да останат несемейни, вместо да прелитат между търсачите на бройки. А търсачите недоумяват ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Той твоя срок на годност минава и не те бръснат за слива вече а ти кусури на нЕкоя кака все намираш !
            Сигурно ти е хубаво като ги пишеш тези неща,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              И аз като бях 20+ изобщо не ми пукаше за жени 40+ и за жени над 35 г. Много лелки ми правеха комплименти, че съм готин и културен, че съм успешен, че изкарвам пари, че съм хубаво момче. Аз все пак идвам от Аналоговата ера, защото помня времената преди 1990 г. Отчитам като грешка, че не прилъгах някоя студентка, да я почерпя на ресторант, да й говоря хубаво, да и кажа че съм заможен и да я поканя в детската си стая,

              В последно време има една тенденцията в края на самия срок на годност 37-40г жената да се вземе с някой и да стане майка.
              Той твоя срок на годност минава и не те бръснат за слива вече а ти кусури на нЕкоя кака все намираш !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                И аз като бях 20+ ......

                В последно време има една тенденцията в края на самия срок на годност 37-40г жената да се вземе с някой и да стане майка.

                Евго, темата-локум, която развиваш всеки път тук и, която знаем на изуст - вече е изчерпана. "Какъв бях, а какъв станах" - са си твои лични проблеми.

                "В последно време има една тенденция..." - от къде черпиш все пак данните си? Нали знаеш, че изводи, в които участват няколко твои познати или дори и техни познати - не са представителна извадка, за да говорим за тенденция.

                Всичко се свежда до това, как в "последно време" НЕ СЪЗДАВАМЕ условията, за да живеем по двойки и търсим "извинения" за това със създали се , включително - разнородни и дори многоцветни "тенденции"...

                Зная, че винаги тенденциите провалят индивида, но чак пък толкова...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  И аз като бях 20+ изобщо не ми пукаше за жени 40+ и за жени над 35 г. Много лелки ми правеха комплименти, че съм готин и културен, че съм успешен, че изкарвам пари, че съм хубаво момче. Аз все пак идвам от Аналоговата ера, защото помня времената преди 1990 г. Отчитам като грешка, че не прилъгах някоя студентка, да я почерпя на ресторант, да й говоря хубаво, да и кажа че съм заможен и да я поканя в детската си стая,

                  В последно време има една тенденцията в края на самия срок на годност 37-40г жената да се вземе с някой и да стане майка.
                  Гонят последният влак.Затова във възрастта 35-40 са най-склонни да търсят брак.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    По-младите мъже надали се заглеждате изобщо по жените на 40 плюс, ама около мен са все такива и почти всички са прецъфтели.Разликата с жена на 30 плюс е огромна, да не говорим за жените в 20-е им години.
                    И аз като бях 20+ изобщо не ми пукаше за жени 40+ и за жени над 35 г. Много лелки ми правеха комплименти, че съм готин и културен, че съм успешен, че изкарвам пари, че съм хубаво момче. Аз все пак идвам от Аналоговата ера, защото помня времената преди 1990 г. Отчитам като грешка, че не прилъгах някоя студентка, да я почерпя на ресторант, да й говоря хубаво, да и кажа че съм заможен и да я поканя в детската си стая,

                    В последно време има една тенденцията в края на самия срок на годност 37-40г жената да се вземе с някой и да стане майка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq2 Разгледай мнение

                      И не е нужно

                      НЕ опонирам само, за да кажа нещо. Все пак, тук си говорим и за жени (освен за уникалните мъже, които дават цвят на форума, но не и множество цветове, което е частен случай...)...

                      Нали жената е тази, която ни мотивира във всяко наше действие, Леля2 ?

                      Ето, самата ти си мотивирала мъжа до себе си да обърне внимание на една уникална дама в твое лице и отсега, нататък - да разчита на вдъхновяващо го същество до себе си. И, вероятно той е много по-щастлив, дори от президента на Франция! (не отдавам такова голямо значение на възрастта и в двете посоки, защото обикновено двамата би трябвало да живеят в хармония, независимо от това, как се произнася някой си, нищожно малък човечец отстрани, чието мнение няма никакъв смисъл за тях.

                      А ти, Леля2, казваш: "И не е нужно!". Според мен един мъж има необходимост от дама, която да го стимулира във всичко и разбира се - процесът е двупосочен, независимо как храни клюката.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                        И аз това се чудя, ама мисля, че е ясно какво ще се случи.
                        По-младите мъже надали се заглеждате изобщо по жените на 40 плюс, ама около мен са все такива и почти всички са прецъфтели.Разликата с жена на 30 плюс е огромна, да не говорим за жените в 20-е им години.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Това е много хубаво (че има бебета), все пак жените са били под 42 г. предполагам, защото после става почти невъзможно.
                          Да, да под 40 са.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq2 Разгледай мнение

                            То па си е моя работа
                            разбира се.
                            просто поясних, защото се беше оформило объркване.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
                              Много от моите приятели си хванаха по-големи от тях жени, а те им се отблагодариха с по едно бебе. Сега само гледат като отмине някоя кака по улицата.
                              Това е много хубаво (че има бебета), все пак жените са били под 42 г. предполагам, защото после става почти невъзможно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Като са по-млади ок,ама като поостареят какво ще се случи?Той на 45 години в разцвета на силите си, тя лелка на 50 плюс.
                                И аз това се чудя, ама мисля, че е ясно какво ще се случи.

                                Коментар

                                Working...
                                X