IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Хич не ми дреме какво мислиш ти за мен,та да искам да си променяш мнението за мен. Ти си госпожа Никоя ,та да ми пука какво ти е мнението за мен.
    Въпросът.е,че като ме обиждаш ще се защитавам. Няма как да стане злобна бабичка да злослови по отношение на мен и аз да си мълча.
    И хич не ми дреме на колко си години,държиш се като злобна бабичка и те считам за такава.
    Успокой се ! Много си лесен да те изкара човек от равновесие Няма нужда винаги да ми отговаряш ,че да се опитваш и да обиждаш.
    Релакс хахаха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Хахаха, ама ти не знаеш дори за какво пишеш. Искрено ме развеселяваш винаги При функция игнор няма да виждам мненията ти ,а и при положение ,че не се интересуваш от мнението ми какво те интересува какво точно пиша ? Истината е ,че няма как да си променя мнението за теб и винаги когато искам ще злословя по твой адрес Смешник ! М/у другото разликата в годините ни не е толкова голяма колкото ти се иска
      Хич не ми дреме какво мислиш ти за мен,та да искам да си променяш мнението за мен. Ти си госпожа Никоя ,та да ми пука какво ти е мнението за мен.
      Въпросът.е,че като ме обиждаш ще се защитавам. Няма как да стане злобна бабичка да злослови по отношение на мен и аз да си мълча.
      И хич не ми дреме на колко си години,държиш се като злобна бабичка и те считам за такава.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Кротко, бабке.С такъв ултимативен тон може да заповядваш на твоя дядо,не и на мен. Ти нещо много несериозно си се взела.
        Викаш да те сложа в игнора и ти да продължаваш да злословиш по отношение на мен,без да разбера .Е няма да стане.Нямам никакво желание да общувам с теб,но при положение, че ме нападаш,естествено, че ще се защитя.Ако не пишеш нищо по отношение на мен,може да си сигурна, че по никакъв начин няма да те коментирам, щото ти си човек,който има значение за мен,та да те коментирам.
        Хахаха, ама ти не знаеш дори за какво пишеш. Искрено ме развеселяваш винаги При функция игнор няма да виждам мненията ти ,а и при положение ,че не се интересуваш от мнението ми какво те интересува какво точно пиша ? Истината е ,че няма как да си променя мнението за теб и винаги когато искам ще злословя по твой адрес Смешник ! М/у другото разликата в годините ни не е толкова голяма колкото ти се иска

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          И аз предположих, че е дядо, но той писа, че е 50+. И на мен не ми харесва, че се рови в моите неща.

          Но иначе, ми се струва, че е интелигентен човек - че не ходи по шантонерки, че не пие, у тях имат голяма библиотека от едно време, децата му са възпитани, говори тихо у тях и уважава жена си. Не знам какво е завършил, ама не е простак.



          P.S. Но ми бие малко на мухал,
          а нафталин долавя ли се
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

            Пишеш в обществен форум ,никой от нас не ти пише на личната поща. Не може да определяш кой има и кой няма право да пише или да ти отговаря. Форума има функция "игнор" слагаш ни там и спираш да ни се обясняваш без да ни познаваш ! Ясно ?!
            Лично на мен няма да ми липсва мнението ти ,нито в темата за имотите, нито за жените и от двете не разбираш нищо
            Кротко, бабке.С такъв ултимативен тон може да заповядваш на твоя дядо,не и на мен. Ти нещо много несериозно си се взела.
            Викаш да те сложа в игнора и ти да продължаваш да злословиш по отношение на мен,без да разбера .Е няма да стане.Нямам никакво желание да общувам с теб,но при положение, че ме нападаш,естествено, че ще се защитя.Ако не пишеш нищо по отношение на мен,може да си сигурна, че по никакъв начин няма да те коментирам, щото ти не си човек,който има значение за мен,та да те коментирам.За мен си госпожа Никоя.
            И най-малко на парвенюта като теб,които парадират с финансово състояние, ще тръгна да се обяснявам.Но като ме нападаш се защитавам,на зло куче, зъл прът.
            Last edited by mirodes; 05.07.2023, 13:46.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Така е-ама баба Дъри и дядо Михо се държат като злобни и заядливи старци.
              Пишеш в обществен форум ,никой от нас не ти пише на личната поща. Не може да определяш кой има и кой няма право да пише или да ти отговаря. Форума има функция "игнор" слагаш ни там и спираш да ни се обясняваш без да ни познаваш ! Ясно ?!
              Лично на мен няма да ми липсва мнението ти ,нито в темата за имотите, нито за жените и от двете не разбираш нищо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
                Пичове, тука вместо да се нападате на личностно ниво, може просто да си споделяме опита и мнението. Винаги има какво да научиш и от младоци и от “дядовци” 50+. Не ви ли е достатъчно, че в живия живот се налага да си чешете езиците, че и тука да го пренасяте?
                Така е-ама баба Дъри и дядо Михо се държат като злобни и заядливи старци.

                Коментар


                • Пичове, тука вместо да се нападате на личностно ниво, може просто да си споделяме опита и мнението. Винаги има какво да научиш и от младоци и от “дядовци” 50+. Не ви ли е достатъчно, че в живия живот се налага да си чешете езиците, че и тука да го пренасяте?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    И аз предположих, че е дядо, но той писа, че е 50+. И на мен не ми харесва, че се рови в моите неща.

                    Но иначе, ми се струва, че е интелигентен човек - че не ходи по шантонерки, че не пие, у тях имат голяма библиотека от едно време, децата му са възпитани, говори тихо у тях и уважава жена си. Не знам какво е завършил, ама не е простак.



                    P.S. Но ми бие малко на мухал,
                    Джеръм Джеръм е написал романа "Празни мисли на един празен човек ".Което идеално пасва на дядо Михо.Той е като някоя клюкарка пред блока, която злослови за съседите.Със сигурност не е поведение на мъж.Жените бързо ги разкриват такива и последното нещо,което искат е да живеят с мъж с женски маниери.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                      Хайде, да напишеш към кого са предназнечени постовете ти защото до тук разбираме, че не са за мен или за Мико. За кого и за какво са тогава ?
                      За всички други,освен за вас двамата.
                      Нито с теб бабо Дъри,нито с дядо Михо имам желание да общувам,нито пък мога да науча нещо интересно или полезно от вас.
                      Last edited by mirodes; 05.07.2023, 11:38.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Дядо Михо-със сигурност това,което пиша не е предназначено за теб.Нито пък за в бъдеще ще напиша нещо,което да е предназначено за теб.
                        Така че си напълно свободен да пропускаш моите коментари.
                        Интересно само като изобщо не се интересуваш от мен как така толкова подробно правиш разбор на неща,които съм писал?
                        И аз предположих, че е дядо, но той писа, че е 50+. И на мен не ми харесва, че се рови в моите неща.

                        Но иначе, ми се струва, че е интелигентен човек - че не ходи по шантонерки, че не пие, у тях имат голяма библиотека от едно време, децата му са възпитани, говори тихо у тях и уважава жена си. Не знам какво е завършил, ама не е простак.



                        P.S. Но ми бие малко на мухал,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Дядо Михо-със сигурност това,което пиша не е предназначено за теб.Нито пък за в бъдеще ще напиша нещо,което да е предназначено за теб.
                          Така че си напълно свободен да пропускаш моите коментари.
                          Интересно само като изобщо не се интересуваш от мен как така толкова подробно правиш разбор на неща,които съм писал?
                          Хайде, да напишеш към кого са предназнечени постовете ти защото до тук разбираме, че не са за мен или за Мико. За кого и за какво са тогава ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                            Подобна "равносметка" четем от всички твои постове тук.

                            Не става ясно, кой точно се интересува от твоята "равносметка"?

                            Евго вече не проявява интерес. Ходихте по мацки и го "отвори". Активен. е.

                            При следваща "равносметка" трябва да очакваме твои залитания, извън диапазона 20-35 годишни. Или греша? Гаранция, че ще продължиш "да се размножаваш".

                            Сериозен съм.

                            Дядо Михо-със сигурност това,което пиша не е предназначено за теб.Нито пък за в бъдеще ще напиша нещо,което да е предназначено за теб.
                            Така че си напълно свободен да пропускаш моите коментари.
                            Интересно само като изобщо не се интересуваш от мен как така толкова подробно правиш разбор на неща,които съм писал?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              И аз като стана на 50 ще направя равносметка какви жени харесвам.
                              Подобна "равносметка" четем от всички твои постове тук.

                              Не става ясно, кой точно се интересува от твоята "равносметка"?

                              Евго вече не проявява интерес. Ходихте по мацки и го "отвори". Активен. е.

                              При следваща "равносметка" трябва да очакваме твои залитания, извън диапазона 20-35 годишни. Или греша? Гаранция, че ще продължиш "да се размножаваш".

                              Сериозен съм.


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
                                Като бях на 25 излязох с една 39 годишна и честно казано не очакваше от мен да се държа като по-зрял. Според мен жените, които остават сами до такава възраст, не случайно са останали сами- или имат грешни приоритети в търсенето си на мъж или те имат някаква дефицити. Иначе не е като да не съм се заглеждал и по над 40, но те са рядкост. Абе както си казват старите хора, за всяко нещо си има времето. Ще говорим пак като стана и на 40 и на 50 хахаха
                                И аз като стана на 50 ще направя равносметка какви жени харесвам.

                                Коментар

                                Working...
                                X