IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Обмислям го като вариант. Само че ще бъда придружен от женска компания.
    много добре
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      па иди с него
      ще кажеш, че си командировка
      Обмислям го като вариант. Само че ще бъда придружен от женска компания.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Действай. Пълно е със загорели мацки навсякъде. Аз сега съм във Велинград и в хотела има едни момета като сълзи.
        Да ти кажа честно завиждам ти на ергенският живот.
        па иди с него
        ще кажеш, че си командировка
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          + 1

          Ще ходя.
          Действай. Пълно е със загорели мацки навсякъде. Аз сега съм във Велинград и в хотела има едни момета като сълзи.
          Да ти кажа честно завиждам ти на ергенският живот.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Господинът има 3 деца. Според мен две дъщери и един син. Преди време беше написал, че синът му се е занимавал с плуване. Не по-големият или по-малкият син, по което заключавам, че синът е един.
            Нормално е при 3 отрочета, да се пръкнат поне 4 внучета. Едното е родено около Коледа 2011 година. Михо пише отдавна в този форум, но използва няколко ника и никога не е крил това
            Наздраве!

            Наздраве, уважаема!
            За първи път (но не за последен!) вдигам наздравица с ... Пиня колада... Баси питието, ама ми хареса.

            Значи, да ти кажа, че форумът не може да разчита на по-добър статистик в сферата на аналите от теб! Сигурен съм, че може да дадеш инфо и за всички габаритни размери на пишещите тук...

            За твоята статистика - внучетата ми са повече от четЕри, ама това не е мой принос! От друга страна, мога да претендирам само за брой деца (отгледани до навършване на пълнолетие и задомяването и образоването им).

            Да, не грешиш. За сега те са три. За сега, разбира се!

            Вече ще влизам много по-рядко тук.

            Със здраве от дядо ви! (наистина имам много ангажименти, за да е възможно да следя разни отклонения в мисленето и развитието на хора, чиито възгледи не възприемам)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              + 1

              Ще ходя.
              Добро решение за Слънчев Бряг, ето камера онлайн, има хора.
              Гледайте на живо уеб камера от Хотел Golden Ina, к.к. Слънчев Бряг.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                + 1

                Ще ходя.
                Най-важното е да не се притесняваш да заговаряш жените-било на плажа или в дискотеката. С чужденки даже е по-лесно,щото като говори човек на чужд език по-лесно се отпуска.Казваш им ,че си ерген софиянец , имаш два апартамента и финансово си много добре. Това между другото в течение на разговора, говориш самоуверено със самочувствие и нещата ще се получат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Евго ще ходиш ли на море това лято?Бих ти препоръчал да отидеш някъде,където тече купон, а не ,където ходят пенсионери или семейства с деца.Най-добре на Слънчев бряг.Пълно е със загорели чужденки,пък и с българки.
                  + 1

                  Ще ходя.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Приготвям и други ястия, когато имам време и желание, вкл. основни.


                    И като поканиш (важни) гости е хубаво да отрупаш масата, а не да стоят "на празни ясли".
                    Евго ще ходиш ли на море това лято?Бих ти препоръчал да отидеш някъде,където тече купон, а не ,където ходят пенсионери или семейства с деца.Най-добре на Слънчев бряг.Пълно е със загорели чужденки,пък и с българки.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Да не ти е правил.....баница и пица ?!
                      Приготвям и други ястия, когато имам време и желание, вкл. основни.


                      И като поканиш (важни) гости е хубаво да отрупаш масата, а не да стоят "на празни ясли".

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Евго прави баница, понякога и пица
                        Да не ти е правил.....баница и пица ?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                          Грешиш, 15 годишните вече правят кекс.
                          Евго прави баница, понякога и пица
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Зората на "дързост и красота " .....
                            Не, по-скоро "докато свят светува"
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Господинът има 3 деца. Според мен две дъщери и един син. Преди време беше написал, че синът му се е занимавал с плуване. Не по-големият или по-малкият син, по което заключавам, че синът е един.
                              Нормално е при 3 отрочета, да се пръкнат поне 4 внучета. Едното е родено около Коледа 2011 година. Михо пише отдавна в този форум, но използва няколко ника и никога не е крил това
                              Наздраве!
                              Зората на "дързост и красота " .....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Господинът има 3 деца. Според мен две дъщери и един син. Преди време беше написал, че синът му се е занимавал с плуване. Не по-големият или по-малкият син, по което заключавам, че синът е един.
                                Нормално е при 3 отрочета, да се пръкнат поне 4 внучета. Едното е родено около Коледа 2011 година. Михо пише отдавна в този форум, но използва няколко ника и никога не е крил това
                                Наздраве!
                                Друго имах предвид. Сама ще се сетиш какво.

                                Коментар

                                Working...
                                X