IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    объркаха ги тия женици. от там идва проблема
    някакви феминиски слушат
    да бъдат наравно с мъжете, да работят колкото мъжете, да се издигат в кариерата, место да създават и гледат деца и на края да бъдат те самите мъже
    Интересно, във Турция, СА, Пакистан, Куба, Индия, Индонезия, Африка, мъжете нямат проблеми със жените, липсват толкова силни джендърски и гейско-лесбийски влияния.
    Жените нямат проблем кога, КАК и къде да правят секс със мъжете.
    Семействата имат поне две+ деца и обикновено старите родители живеят заедно със младите, давайки им съвети и помагайки със чистенето и гледането на децата.
    Съществува респект към най-възрастните, съседите, учителите, родителите и докторите.
    Децата не са със пропити джендърски политики, жените не се развеждат толкова много - а би трябвало да е обратно, нали там е лошо място за живеене, според прогнилата Западна общност.
    Нямат толкова Айфони и нови коли, но живота си върви

    Съответно, всичко е обратно и зле на Запад във тия по-горе описани аспекти и не само.
    Това е целенасочено, семейството да се разбие, после Индивида се контролира по-лесно.
    Превръщат хората във недоволни и изнервени бройлери, който пък после посягат на достъпната дрога, алкохол и джънк храна.
    Тласкат ги към замърсените, гъстонаселени и шумни, отчуждени, скъпи големи градове.
    Поради високия стандарт там, Индивида е принуден да вземе поне един кредит за нещо си.
    Поголовни са обездвижването, депресиите, престъпноста и стреса.
    Ето, това е лъскавия и бленуван неолиберален Запад.
    От бясното въртене във въртележката на живота, петдесетгодишният Индивид прилича на чувал, има десетина болести, кожата е сбръчкана, децата които трябва да помагат или не съществуват или самите са безпарични и нямат време, нито желание да помагат.
    Last edited by Бедният брoкер; 08.07.2023, 23:22.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      объркаха ги тия женици. от там идва проблема
      някакви феминиски слушат
      да бъдат наравно с мъжете, да работят колкото мъжете, да се издигат в кариерата, место да създават и гледат деца и на края да бъдат те самите мъже
      Точно.Луда работа-сами се натискат да им е гадно.Абе мазохизма си го има в женската природа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Бате Радко-на жените им трябват малко неща, за да са щастливи. Мъж, който да ги задоволява сексуално, да им направи деца, да им осигури дом и финанси. И най-важното да ги командва.
        Така е било стотици хиляди години и ще бъде докато свят светува.Само дето в наши дни светът се побърка и резултатите са видими-ниска раждаемост,феминизъм,п..тия,нърдове и незадоволени жени .
        объркаха ги тия женици. от там идва проблема
        някакви феминиски слушат
        да бъдат наравно с мъжете, да работят колкото мъжете, да се издигат в кариерата, место да създават и гледат деца и на края да бъдат те самите мъже
        Last edited by X_Y; 09.07.2023, 10:21.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Мисля, че Миро доста разбира от жени и знае кое е хубавото, добра домакиня и тигрица в леглото.
          А, бе, както се казва - сгодна женица.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            само мирко може точно да определи какво искат жените
            дори и да не си признават и да усложняват излишно нещата
            Бате Радко-на жените им трябват малко неща, за да са щастливи. Мъж, който да ги задоволява сексуално, да им направи деца, да им осигури дом и финанси. И най-важното да ги командва.
            Така е било стотици хиляди години и ще бъде докато свят светува.Само дето в наши дни светът се побърка и резултатите са видими-ниска раждаемост,феминизъм,п..стия,нърдове и незадоволени жени .
            Last edited by X_Y; 09.07.2023, 10:21.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              само мирко може точно да определи какво искат жените
              дори и да не си признават и да усложняват излишно нещата
              Мисля, че Миро доста разбира от жени и знае кое е хубавото, добра домакиня и тигрица в леглото.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Ами щом пуска такива снимки,значи търси мъж.Загоряла е яко и само чака мъж,който да знае как да си поиска.
                само мирко може точно да определи какво искат жените
                дори и да не си признават и да усложняват излишно нещата
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Ние бяхме колеги с тая, аз съм й намеквал, един стар колега й каза......да ме вземе.

                  Тя обаче е нещо сбъркана, защото толкова време не можа един мъж да хване, иначе се е опознавала с чужденци.

                  И е от тези, които не шетат никак. Иначе е хубава.
                  За да те хареса една жена са нужни две неща
                  1.Да те сметне за high value man.Т.е мъж със самочувствие, решителен, отговорен, материално осигурен,добре обличащ се и с поддържана физика,с позиция в обществото.
                  ​​​​​​2.Трябва да събудиш нейната женственост и да пожелае да ти се отдаде напълно като жена .Най-вече сексуално, но не само, а във всякакъв смисъл.
                  Затова трябва да се промотираш сред жените с качествата, които съм описал и да възбудиш палавницата в нея.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    При нея е много засилен меркантилния интерес.

                    Иначе е практична, събира си парички. Има и имоти. Не харесва мъже с мускули, вероятно и мен не харесва, но е на 40г.
                    Не е от значение частния случай. Опитвам се да ти кажа, че това ти е начин на мислене. Винаги намираш проблем в жената, а не осъзнаваш, че тоя проблем ги го имаш в пълна степен и ти. Просто не виждаш гредата в твоето око, а клечката в чуждото женско.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                      Евго, като ти пиша, че имаш странни разбирания се сърдиш. Точно това определение се отнася и за теб. И ти, като въпросната госпожа си на същия хал.
                      Според твоите разбирания, ти сбъркан ли си???
                      Явно да, макар и да твърдиш, че си стегнат млад "пич", който няма късмет с жените, "те не ме разбират и не ми дават розичката си, а аз имам пари и апартаменти".
                      Евго, отношениета са двустранни и всеки дава по нещо....
                      При нея е много засилен меркантилния интерес.

                      Иначе е практична, събира си парички. Има и имоти. Не харесва мъже с мускули, вероятно и мен не харесва, но е на 40г.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Ние бяхме колеги с тая, аз съм й намеквал, един стар колега й каза......да ме вземе.

                        Тя обаче е нещо сбъркана, защото толкова време не можа един мъж да хване, иначе се е опознавала с чужденци.

                        И е от тези, които не шетат никак. Иначе е хубава.
                        Евго, като ти пиша, че имаш странни разбирания се сърдиш. Точно това определение се отнася и за теб. И ти, като въпросната госпожа си на същия хал.
                        Според твоите разбирания, ти сбъркан ли си???
                        Явно да, макар и да твърдиш, че си стегнат млад "пич", който няма късмет с жените, "те не ме разбират и не ми дават розичката си, а аз имам пари и апартаменти".
                        Евго, отношениета са двустранни и всеки дава по нещо....
                        Last edited by polax; 08.07.2023, 16:59.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Ние бяхме колеги с тая, аз съм й намеквал, един стар колега й каза......да ме вземе.

                          Тя обаче е нещо сбъркана, защото толкова време не можа един мъж да хване, иначе се е опознавала с чужденци.

                          И е от тези, които не шетат никак. Иначе е хубава.
                          Евгооо, внимавай с определенията

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Ами щом пуска такива снимки,значи търси мъж.Загоряла е яко и само чака мъж,който да знае как да си поиска.
                            Ние бяхме колеги с тая, аз съм й намеквал, един стар колега й каза......да ме вземе.

                            Тя обаче е нещо сбъркана, защото толкова време не можа един мъж да хване, иначе се е опознавала с чужденци.

                            И е от тези, които не шетат никак. Иначе е хубава.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Ами щом пуска такива снимки,значи търси мъж.Загоряла е яко и само чака мъж,който да знае как да си поиска.
                              Тез са само куротрошачки. И аз имам такива колежки, 4 са под наем заедно. Имат рс q5 и обикалят. И 4-те са манагерки, а един чеп не могат да управляват
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                То не е много за завиждане.

                                Тези мацки от хотела едва ли пускат лесно.

                                Имам една колежка - ходи в чужбина с жени, качва провокативни снимки все едно е с мъж (по бельо, с токчета, с цветя, с еротичен подтекст), а е сама и е на 40 г. Себе си заблуждава!
                                Ами щом пуска такива снимки,значи търси мъж.Загоряла е яко и само чака мъж,който да знае как да си поиска.

                                Коментар

                                Working...
                                X