IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Фактът, да се снимаш на фона на книгите в библиотеката си - няма голям смисъл, ако снимката не е качена в социалните мрежи...
    (допълвам неангажиращо)

    Преди време нямаше шанс да се купуват книги на класици и бестселъри, без абонамент. Уведомяваха абоната, когато излезе поредния том и той отиваше да си го купи, задължително с още 2-3 книги на автори, чиито книги залежаваха по рафтовете и партийна литература...
    (сега човек може да напълни 2 стаи с бестселъри и дори може да се снима с фрак и цилиндър до тях!)

    "Свободата, Санчо... " (Сервантес)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
      Не са виновни книгите, те не избират в чия библиотека да прашасват.
      Евгич ще издуха прахта като вятър брезента на Тир как издухва.

      Коментар


      • Не са виновни книгите, те не избират в чия библиотека да прашасват.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
          Здравейте,

          и аз в свободното време се интересувам от история и география, както и от литература и езици.

          Хората по 100 лв за "Отнесени от вихъра" дават, а аз си купих двата тома за 5:20 лв, отлично качество с вземане от книжарница в СФ наскоро.

          Мисля дори да се костюмирам и да се снимам на фона на библиотеката си, да изглеждам интелигентно и да е интересно,


          Днес един приятел на 33 г, с кого сме комшии на село, изрази разочарованието си от съвременната култура и от българката, почти с моите думи и по начина, по който аз съм писал в темата,


          Поздрави
          Така пък книгите ти ще изглеждат глупави, щом са те подтикнали да си направиш такава снимка. Не е една беля. По-добре се костюмирай и се снимай на фона на бурканите в мазето - така ще изглеждаш успял човек, спестил огромни средства за ресторанти и дюнери.

          Коментар


          • Здравейте,

            и аз в свободното време се интересувам от история и география, както и от литература и езици.

            Хората по 100 лв за "Отнесени от вихъра" дават, а аз си купих двата тома за 5:20 лв, отлично качество с вземане от книжарница в СФ наскоро.

            Мисля дори да се костюмирам и да се снимам на фона на библиотеката си, да изглеждам интелигентно и да е интересно,


            Днес един приятел на 33 г, с кого сме комшии на село, изрази разочарованието си от съвременната култура и от българката, почти с моите думи и по начина, по който аз съм писал в темата,


            Поздрави

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Жената би следвало да "краси света" ! Екстра си е синоптичката ! Не е пошла и вулгарна .
              В тези критики фигурират и такива, че е с нисък интелект, но мисля, че всички мъже биха ме подкрепили, че в компанията на жена с тази фигура, не биха обсъждали бюджетния дефицит на държавата, а биха се притеснили за собствения си месечен бюджет

              Коментар


              • Рядко посещавам темата, заради разни сексистки глупости, но гледам, интересен спор се е зародил. Има прекрасни жени-писателки, но при Великите географски открития, няма нито една жена откривател и пионер в непознати земи. Това, разбира се си има своето обяснение, че жените са били домакини в миналото и са се грижели за отглеждането на челяд. Ама има и известни жени пирати На мен влечението към Географията, идва от баба ми по бащина линия, която, въпреки, че не беше напускала страната и беше домакиня, тъкачка на килими, непрекъснато четеше за други страни и народи. Това генетично се е предало на баща ми с когото вечер сме обсъждали развитите жп мрежи на Франция и Белгия, като фактор за развитие на селищата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                  Привет,

                  едно ретро поздрвче за колегите с негативните коментари:


                  https://www.youtube.com/watch?v=hqwIifgs7KU


                  Ако не можете да си го преведете, аз ще ви го преведа утре.
                  Евгич, това е поема за момичета.....мъжката е IF:


                  П.П. От по-горното, разбирам че можеш да си я преведеш сам.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                    https://www.plovdiv24.bg/novini/inte...fonova-1746872
                    Сигурен съм, че 99 процента от жалбите срещу красивата Натали са от жени.Била развращавала младите. А гей парада сигурно им изгражда морални добродетели.
                    Женската завист няма почивен ден.
                    Жената би следвало да "краси света" ! Екстра си е синоптичката ! Не е пошла и вулгарна .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

                      Не съм съгласен!Процентите са 100...Не мога да си представя нормален мъж да подаде такава жалба....
                      Вероятно покрива и всички критерии на Евго.
                      Натали - какво повече да желае от един преуспял мъж като Евго - с няколко езика, с две магистратури, 2 работни места, имоти, пари...

                      Сега, дали всяка дама би желала (по темата) - винаги да поддържа (фалшив) имидж - и да избира висок ток (вместо удобен), или би заставала винаги на пръстите на краката си, когато се снима... Предполагам, ако дамите можеха да избират, не биха избрали и малък таз, с широчина около раменете им. Освен това, тук имаше и някакво единомислие по.въпроса, дали трябва да остава без съпруг и деца една дама, много след 30-те...

                      Айде, че заех много място в дебатите...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Има и ненормални мъже.
                        +1

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

                          Не съм съгласен!Процентите са 100...Не мога да си представя нормален мъж да подаде такава жалба....
                          Има и ненормални мъже.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                            https://www.plovdiv24.bg/novini/inte...fonova-1746872
                            Сигурен съм, че 99 процента от жалбите срещу красивата Натали са от жени.Била развращавала младите. А гей парада сигурно им изгражда морални добродетели.
                            Не съм съгласен!Процентите са 100...Не мога да си представя нормален мъж да подаде такава жалба....

                            Коментар


                            • https://www.plovdiv24.bg/novini/inte...fonova-1746872
                              Сигурен съм, че 99 процента от жалбите срещу красивата Натали са от жени.Била развращавала младите. А гей парада сигурно им изгражда морални добродетели.
                              Женската завист няма почивен ден.
                              Last edited by mirodes; 12.07.2023, 10:10.

                              Коментар


                              • Привет,

                                едно ретро поздрвче за колегите с негативните коментари:


                                https://www.youtube.com/watch?v=hqwIifgs7KU


                                Ако не можете да си го преведете, аз ще ви го преведа утре.

                                Коментар

                                Working...
                                X