IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
    ... и в онова реалити, за което говоря по-долу, имаше серия, в която едното семейство е на възраст, около пенсионната. Те се хранят винаги (неизменно) на ресторант. Нямат деца.

    Другото семейство беше с малки деца. Всяко нещо в къщи постигаха с (къртовски) труд. във всичките му нюанси. Справяха. се и бяха много доволни от живота си.

    Баровецът влезе в семейството с малките деца. Жената го помоли за някаква малка помощ, за да нахранят децата. Тоя искрено се изненада - ама как така няма да се хранят на ресторант?!?

    В другото семейство - дамата не е хващала къщна работа. Приоритети в къщи: маникюр и козметика... Мъжът всичко - до най-малката подробност си изпипваше..., но дамата нямаше никаква възможност да разбере, защо тоя човек се заема с някакви ремонти в къщи, ако за това си има специално заплатени хора...

    В тая връзка - всяка жаба да си знае паркинга в СВОЕТО семейство и да НЕ дава акъл на останалите - с една и съща теза. Няма начин една ситуация да се повтори в същия вид при различните двойки.

    ............

    Дори да приемем, че Миро е прав и получава от Евго лайкове с основание, възниква въпрос: защо Евго НЕ прилага толкова (изстрадани) от Миро "истини", които се повтарят тук няколко пъти на ден?

    Отговор: няма начин всички отношения в двойката (мъж-жена) да се развиват по един и същи начин, при различно възпитание от най-ранна възраст в семействата,. различни условия на живот и още куп подробности, които не съвпадат с живота на "обучаващият" ни тук Миро.
    7 милиона години еволюция са оформили женският мозък по един определен начин. Както и мъжкия. Така че почти всички мъже и жени имат сходни критерии за това кои жени,съответно мъже са привлекателни.
    В описаният от теб случай тая баровка не стига, че я търпи мъжът й,въпреки че не е родила деца, ами даже и не готви .Което показва какъв путьо е тоя баровец.Може да е милионер,но като мъж е нула.
    Аз така навремето излизах с една колежка адвокатка,която беше разведена.И веднъж я попитах какви гозби е готвила на мъжа си и тя вика,че изобщо не готвела.И всичко приключи дотам. Друг въпрос е,че се беше развела заради заболяване на бившият си мъж.Не е някое,което да го прави безпомощен,та да кажем, че е трябвало да му носи подлога. Вместо да застане до него и да го подкрепи.Такива ги пращам у лево.
    Last edited by mirodes; 14.07.2023, 15:27.

    Коментар


    • ... и в онова реалити, за което говоря по-долу, имаше серия, в която едното семейство е на възраст, около пенсионната. Те се хранят винаги (неизменно) на ресторант. Нямат деца.

      Другото семейство беше с малки деца. Всяко нещо в къщи постигаха с (къртовски) труд. във всичките му нюанси. Справяха. се и бяха много доволни от живота си.

      Баровецът влезе в семейството с малките деца. Жената го помоли за някаква малка помощ, за да нахранят децата. Тоя искрено се изненада - ама как така няма да се хранят на ресторант?!?

      В другото семейство - дамата не е хващала къщна работа. Приоритети в къщи: маникюр и козметика... Мъжът всичко - до най-малката подробност си изпипваше..., но дамата нямаше никаква възможност да разбере, защо тоя човек се заема с някакви ремонти в къщи, ако за това си има специално заплатени хора...

      В тая връзка - всяка жаба да си знае паркинга в СВОЕТО семейство и да НЕ дава акъл на останалите - с една и съща теза. Няма начин една ситуация да се повтори в същия вид при различните двойки.

      ............

      Дори да приемем, че Миро е прав и получава от Евго лайкове с основание, възниква въпрос: защо Евго НЕ прилага толкова (изстрадани) от Миро "истини", които се повтарят тук няколко пъти на ден?

      Отговор: няма начин всички отношения в двойката (мъж-жена) да се развиват по един и същи начин, при различно възпитание от най-ранна възраст в семействата,. различни условия на живот и още куп подробности, които не съвпадат с живота на "обучаващият" ни тук Миро.

      ​​​​​​​

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
        Да ви кажа честно, много се раздавам за жената, но аз просто съм си такъв. Купувам й постоянно цветя без повод, подарявам й хубави подаръци, водя си я на почивки, вечери и барчета. Готвя й всякакви прищевки и за неща, които реално не ме интересуват реално, не се спускам да споря, колкото да си изкажа мнението. По домакинската работа върша само най-черната- чистя печка, баня, тоалетна и прозорци и тупам спалното бельо и килимите. Другото си го поема тя. Не ми тежи, чувствам се супер вложен в отношенията и ми дава увереност, а когато дойде жената и ми каже “благодаря ти, че направи едикоеси ” и се разтапям. Баща ми беше такъв мъж. И както за него казваха другите, че е мъж на място, така и приятелките и познати на жена ми, казват, че й завиждат за мъжа. Няма по-голям буустер на егото от това! И с една крачка по-близко до идеала!
        Леле, леле, според мен, ти са точно като по учебник как не трябва да се държиш с една жена.

        Не ме разбирай погрешно, и аз съм склонен да давам много за човека отсреща и до скоро бах със сходен майндсет, като твоя, но не чак толкова екстремен
        Last edited by Kaizen9; 14.07.2023, 15:02.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

          Не, не, в един процес всички са участници. Няма как да отделиш едните от другите, мъжете от жените, едни мъже от други, едни жени от други. Това е фрагментарно мислене. Всичко се случва в едно неразделно цяло - махва пеперудата с криле в единия край на света и в другия край на света всички магарета стават педераси. Ние не виждаме тези взаимовръзки и изводите ни често са плод на свободни съчинения.
          Напротив-вината е изцяло в мъжете.Най-ниска е раждаемостта в Южна Корея ,Сингапур ,Тайван,Япония. Техните млади мъже са повечето или женствени или някакви нърдове.Е как жените да раждат много деца от такива?
          Това е една от най-популярните музикални групи в Южна Корея.
          Това е мъжка група ,не женска.
          Attached Files
          Last edited by mirodes; 14.07.2023, 14:31.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Имам предвид мъжете до тях.И тия,с които са се срещали.
            Не, не, в един процес всички са участници. Няма как да отделиш едните от другите, мъжете от жените, едни мъже от други, едни жени от други. Това е фрагментарно мислене. Всичко се случва в едно неразделно цяло - махва пеперудата с криле в единия край на света и в другия край на света всички магарета стават педераси. Ние не виждаме тези взаимовръзки и изводите ни често са плод на свободни съчинения.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

              Е, не си прав сега. Ние не можем да гоним високообразованите жени по улиците и да ги заплождаме по ъглите по някаква програма - "Лебенсборн", примерно.
              Имам предвид мъжете до тях.И тия,с които са се срещали.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Жените са си същите като преди 100 хиляди години. Мъжете станаха путьовци.
                Жените не са виновни за нищо. Цялата вина е на мъжете. Жените са като малки деца,а ако детето прави бели не е виновно то,а родителите му.
                В тая връзка бих искал да ревизирам и мнението си за образованието на жените и раждаемостта.Не високобразованите жени са виновни, че не раждат повече деца ,а путьовците до тях.
                Е, не си прав сега. Ние не можем да гоним високообразованите жени по улиците и да ги заплождаме по ъглите по някаква програма - "Лебенсборн", примерно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                  ПРеди време, по някакъв те - канал имаше едно реалити (отдавна не съм го засичал), в което - с тяхното съгласие, две семейства разменяха партньорите си за 1-2 седмици. Предполагам, че не са стигали до секс. Просто живееха в нечия къща, при коренно различни условия (свързани с набавянето на хранителни продукти, приготвяне на храната, грижи за децата.. )

                  Във връзка с горното, мисля си, ако с Миро решите да участвате в подобно реалити, как бихте се вписали в обстановката : ги - в д
                  То е ясно-нали жените във форума си казаха мнението. Всички предпочитат мъж като него,вместо като мен.
                  Ужас е някакъв,добре,че съм женен иначе никоя нямаше да ме погледне.
                  Сега спокоен ли си?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Не само различията в мозъка са важни. Мъжете и жените имат доста разлики и в биохимията.
                    Наздраве!
                    Да, верно е. Жените се напиват доста по-бързо. А и пиянството им е далеч по-сладко.
                    Наздраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
                      Да ви кажа честно, много се раздавам за жената, но аз просто съм си такъв. Купувам й постоянно цветя без повод, подарявам й хубави подаръци, водя си я на почивки, вечери и барчета. Готвя й всякакви прищевки и за неща, които реално не ме интересуват реално, не се спускам да споря, колкото да си изкажа мнението. По домакинската работа върша само най-черната- чистя печка, баня, тоалетна и прозорци и тупам спалното бельо и килимите. Другото си го поема тя. Не ми тежи, чувствам се супер вложен в отношенията и ми дава увереност, а когато дойде жената и ми каже “благодаря ти, че направи едикоеси ” и се разтапям. Баща ми беше такъв мъж. И както за него казваха другите, че е мъж на място, така и приятелките и познати на жена ми, казват, че й завиждат за мъжа. Няма по-голям буустер на егото от това! И с една крачка по-близко до идеала!

                      ПРеди време, по някакъв те - канал имаше едно реалити (отдавна не съм го засичал), в което - с тяхното съгласие, две семейства разменяха партньорите си за 1-2 седмици. Предполагам, че не са стигали до секс. Просто живееха в нечия къща, при коренно различни условия (свързани с набавянето на хранителни продукти, приготвяне на храната, грижи за децата.. )

                      Във връзка с горното, мисля си, ако с Миро решите да участвате в подобно реалити, как бихте се вписали в обстановката?

                      Кой-кого ще "промени " ?

                      Миро ще има реално втора възможност да провери своята теория... , въпреки че с две възможности няма основания да обобщава.

                      Ти пък от своя страна ще видиш възможностите за по-свободен живот и различно отношение...
                      Last edited by mikomikov; 14.07.2023, 13:50.

                      Коментар


                      • Да ви кажа честно, много се раздавам за жената, но аз просто съм си такъв. Купувам й постоянно цветя без повод, подарявам й хубави подаръци, водя си я на почивки, вечери и барчета. Готвя й всякакви прищевки и за неща, които реално не ме интересуват реално, не се спускам да споря, колкото да си изкажа мнението. По домакинската работа върша само най-черната- чистя печка, баня, тоалетна и прозорци и тупам спалното бельо и килимите. Другото си го поема тя. Не ми тежи, чувствам се супер вложен в отношенията и ми дава увереност, а когато дойде жената и ми каже “благодаря ти, че направи едикоеси ” и се разтапям. Баща ми беше такъв мъж. И както за него казваха другите, че е мъж на място, така и приятелките и познати на жена ми, казват, че й завиждат за мъжа. Няма по-голям буустер на егото от това! И с една крачка по-близко до идеала!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Твоята жена може да харесва властни мъже, но на повечето жени ни харесват уверените такива. Еволюция на социума му се вика.
                          Наздраве!
                          Абе щом при спорове твоето мнение се налага винаги надали точно увереност има в отсрещната страна.При един уверен в себе си мъж на жената изобщо няма да й хрумне да оспорва решенията му.А и при спор уверения мъж си държи на мнението.
                          Сега не искам да оставям впечатлението,че и в моето семейство няма спорове,при които понякога отстъпвам.Но си го отчитам като грешка и е моя вината,че се е стигнало дотам.
                          Last edited by mirodes; 14.07.2023, 11:50.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                            Ако жената нямаше цици и децата бозаеха от пръстите си, мъжът щеше да гледа децата в пещерата, защото жената е по-хитра по природа от мъжа. Има физиологични предпоставки за това. Жената мисли с дясното полукълбо, където са интуицията и творческият импулс, а мъжът мисли с лявото полукълбо, където е рационалността и техническите умения. Идеята е в семейството да има от всичко, не всички да набиват пирони или пък всички да мъдруват червена ли да боядисат стената или зелена. Природата е съвършена и мъдра в творенията си. Това са кодовете. Дали днес жените харесват властни мъже, като могат да извикат майстора и да си платят хем да им налепи плочките в банята, хем да им набие пирона си под топлия душ. Отиваш в киреча с тази хипотеза.
                            Не само различията в мозъка са важни. Мъжете и жените имат доста разлики и в биохимията.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                              Ами старите схващания вършеха работа. Сега новата невронаука направи миш-маш и счупи всички яйца. Оказва се, че науката се води по-скоро от идеологии и върши чудеса в тяхна услуга. Всеки, който има жена в къщи и е наблюдателен и съзерцателен, може да види осезаеми елементи от добрата стара наука. После, да не забравяме, че когнитивността е подчинена на средата, в която съществува, и съществува в нея в положителна корелация - взаимно се самоподдържат и усилват. Затова педалите от 5% станаха 25%, защото средата се промени съвсем съзнателно със съответния социален инструментариум и когнитивността на 25% от мъжете също се промени и те се разпознаха като педали. Дали невроните са си проправили други пътища в този случай - не смея да твърдя.
                              Жените са си същите като преди 100 хиляди години. Мъжете станаха путьовци.
                              Жените не са виновни за нищо. Цялата вина е на мъжете. Жените са като малки деца,а ако детето прави бели не е виновно то,а родителите му.
                              В тая връзка бих искал да ревизирам и мнението си за образованието на жените и раждаемостта.Не високобразованите жени са виновни, че не раждат повече деца ,а путьовците до тях.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Жена,която уважава мъжа си няма да му изневери при никакви обстоятелства. А няма да го уважава ако не е властен, решителен и да поставя неговите интереси на първо място. Естествено не всички жени,които са омъжени за мъже,които не са такива им изневеряват.Но това е,защото нямат подходящата възможност да го направят и не са срещнали решителен мъж,който да си поиска както трябва. Иначе сексът с майстори е един от женските фетиши.Но рядко се реализира заради пасивността на майсторите в подобни случаи. Повечето не ги бива много в отношенията с жените.
                                Твоята жена може да харесва властни мъже, но на повечето жени ни харесват уверените такива. Еволюция на социума му се вика.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X