IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

    Един мъж да е влюбен е хубаво, само ако жената отсреща го оценява, ама повечето пъти не е така и му се качват на главата.
    Много ясно.Естествено,че ако жените оценяваха доброто отношение на мъжа към тях, нямаше да има нищо лошо в подобно отношение. Само,че за съжаление не е така.
    Нещата,които пиша не са продиктувани от това, че съм лош човек и пропагандирам грубо отношение към жените, а защото за съжаление те харесват именно такова грубо отношение. И всеки мъж,дори и да не е такъв по характер, трябва да възприеме подобно отношение ако иска да има уважението на жената.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Ще ти го кажа най-добронамерено без по никакъв начин да искам да те обидя. Личи си,че си много влюбен, в което няма нищо лошо. Лошото е,че заради тази си любов възприемаш поведение, което ще ти изиграе лоша шега. Каза че веднъж те е напуснала и се е върнала едва след твои настоятелни молби.Като си толкова влюбен надали си направил чак такава непростима простъпка.Още повече се е върнала,което значи,че си е тръгнала за нещо незначително.Говориш за разходка на кучета,а тя е ако смята,че ти си нейният човек ще иска деца от теб.Ако не го е направила това е лош знак. Естествено ако ти си отказал да имате деца е друг въпрос ,но ме съмнява да е така. И при положение ,че основно ти издържаш двойката,а тя има цялото свободно време на света и въпреки това ти вършиш и домакинска работа ,няма да те издигне в нейните очи.
      Не искам да съм лош пророк, но ако смяташ,че тя е твоят човек за спътник в живота, трябва да си промениш поведението и да не й угаждаш толкова.
      Бат Миро, уважавам мнението ти и желанието да помогнеш със съвети, ама просто не знаеш ситуацията. Ние сме много близки приятели от 14 години с девойката. Преди 7 години, когато баща ми почина, тя живееше в София, а аз във Варна. Тя дойде да ме види как съм след случилото се и нещата просто станаха естествено. Познаваме си и кътните зъби с нея. Още бях студент по това време с нищожна заплатка като стажант- 600 лв. и да, с имоти, които след смърта на баща ми се разпределиха на мен, по-малката ми сестра и майка ми. Мислех си, че ще се активизирам и ще стана главата на семейството едва ли не- тестостерона беше на макс. Проекти, покупки на имоти, планове за инвестиция и тн. и всичкото това без изобщо да се замисля да отида в София при приятелката ми. Тя обаче за Варна не искаше и да чува и да ти кажа от сегашното си положение 1,5 години живеейи и работейки в София я разбирам какво е имала предвид. Аз обаче натисках яко, стигайки до ултиматоми. Грешки на растежа- помислих си, има нещо друго, което я спира (или има някой друг или просто не ме обича), стигнах до крайности, за да се уверя, че не е така и после си признах всичко. На този етап бях сгорчил любовта в тези отношения с тия си себични действия и беше най-доброто решение да се разделим, тъй като нито единия, нито другия искаше да направи компромис. Поотмина време, минах през различни фази, за които съм писал отново тук и осъзнах, че тя е жената за мен. И всичко останало е мъжка игра баданг- казах й, че ако още ме обича и иска да сме заедно, ще се преместя в София, ако ми даде 1 година да си оправя нещата във Варна и София и тя каза "Добре". А аз съм човек на думата- на 27 декември 2021 вече бях се пренесал в София с уговорена нова работа започваща от януари и така до ден днешен. А относно кой колко изкарва... аз като дойдох в София почнах на 2400, а тя взимаше 3000. До скоро получавахме поравно, а от този месец вече напреднах доста. В началото на всеки месец и двамата даваме по 1000 лв, които отиват за домакинството- наем, ток, парно, вода, препарати, ремонти и неща за дома. Останалото отива за спестявания тип "спешни ситуации". Аз отделно спестявам за апартамент, тя също. Като излезем винаги аз плащам сметката, като поръчам храна за вкъщи също. Като отидем на почива всеки си казва, с какво ще се включи според възможностите и желанието. Деца искам, иска и тя, но първо сватбата догодина и тогава. Малко по-изчерпателен съм, но за да ме разбереш по-добре.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Ще ти го кажа най-добронамерено без по никакъв начин да искам да те обидя. Личи си,че си много влюбен, в което няма нищо лошо. Лошото е,че заради тази си любов възприемаш поведение, което ще ти изиграе лоша шега. Каза че веднъж те е напуснала и се е върнала едва след твои настоятелни молби.Като си толкова влюбен надали си направил чак такава непростима простъпка.Още повече се е върнала,което значи,че си е тръгнала за нещо незначително.Говориш за разходка на кучета,а тя е ако смята,че ти си нейният човек ще иска деца от теб.Ако не го е направила това е лош знак. Естествено ако ти си отказал да имате деца е друг въпрос ,но ме съмнява да е така. И при положение ,че основно ти издържаш двойката,а тя има цялото свободно време на света и въпреки това ти вършиш и домакинска работа ,няма да те издигне в нейните очи.
        Не искам да съм лош пророк, но ако смяташ,че тя е твоят човек за спътник в живота, трябва да си промениш поведението и да не й угаждаш толкова.
        А и тия разходки на кучета сама са идеален повод да й скимнат щуротии.Щото кучета разхождат и много мъже, а сред тях има такива, които са доста атрактивни за жените. Така че или ги разхождате заедно или ги махай.
        Един мъж да е влюбен е хубаво нещо, само ако жената отсреща го оценява, ама повечето пъти не е така, и му се качват на главата.

        Last edited by Kaizen9; 14.07.2023, 16:33.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

          Пере, мие плотове, чинии, бърши прах, минава с прахосмукачка и парцал пода, подрежда (аз съм разпилян), винаги всичките ми дрехи са подредени по шкафовете по специална система, разхожда кучетата основно тя, защото аз работя повече часове, планира и организира почивките. Отделно квартирата, в която живеем за 500 лв в Хладилника, е нейна и се ползваме с привилегия за такъв наем. А за това колко умна, красива и с чувство за хумор е, няма какво да обяснявам. Мен не ме мислете!
          Ще ти го кажа най-добронамерено без по никакъв начин да искам да те обидя. Личи си,че си много влюбен, в което няма нищо лошо. Лошото е,че заради тази си любов възприемаш поведение, което ще ти изиграе лоша шега. Каза че веднъж те е напуснала и се е върнала едва след твои настоятелни молби.Като си толкова влюбен надали си направил чак такава непростима простъпка.Още повече се е върнала,което значи,че си е тръгнала за нещо незначително.Говориш за разходка на кучета,а тя е ако смята,че ти си нейният човек ще иска деца от теб.Ако не го е направила това е лош знак. Естествено ако ти си отказал да имате деца е друг въпрос ,но ме съмнява да е така. И при положение ,че основно ти издържаш двойката,а тя има цялото свободно време на света и въпреки това ти вършиш и домакинска работа ,няма да те издигне в нейните очи.
          Не искам да съм лош пророк, но ако смяташ,че тя е твоят човек за спътник в живота, трябва да си промениш поведението и да не й угаждаш толкова.
          А и тия разходки на кучета сама са идеален повод да й скимнат щуротии.Щото кучета разхождат и много мъже, а сред тях има такива, които са доста атрактивни за жените. Така че или ги разхождате заедно или ги махай.
          Last edited by mirodes; 14.07.2023, 16:20.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

            Пере, мие плотове, чинии, бърши прах, минава с прахосмукачка и парцал пода, подрежда (аз съм разпилян), винаги всичките ми дрехи са подредени по шкафовете по специална система, разхожда кучетата основно тя, защото аз работя повече часове, планира и организира почивките. Отделно квартирата, в която живеем за 500 лв в Хладилника, е нейна и се ползваме с привилегия за такъв наем. А за това колко умна, красива и с чувство за хумор е, няма какво да обяснявам. Мен не ме мислете!
            Радвам се за теб, с писанията тук във форума няма как човек да придобие представа за цялата картинка. Ти си знаеш, щ8м за теб и половинката ти работи, екстра.

            Пиша ти от гледна точка на човек, който от опит ти казва, че подобно поведение не работи в полза на мъжа. Но моят опит си е мой, твоят може да е различен.


            Поздрави!
            Last edited by Kaizen9; 14.07.2023, 16:32.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

              А какво прави приятелката ти с толкова много свободно време, щом ти чистиш банята, тоалетната, печката?

              Не се заяждам, опичай си акъла докато е време. Много мъже попадат в твоя капан.

              Ама в крайна сметка, като се замисля, щом те прави щастлив, другото няма значение. Гледай само да не загубиш мъжката си осанка и жената до теб да хукне да търси мъжко държане другаде.
              Пере, мие плотове, чинии, бърши прах, минава с прахосмукачка и парцал пода, подрежда (аз съм разпилян), винаги всичките ми дрехи са подредени по шкафовете по специална система, разхожда кучетата основно тя, защото аз работя повече часове, планира и организира почивките. Отделно квартирата, в която живеем за 500 лв в Хладилника, е нейна и се ползваме с привилегия за такъв наем. А за това колко умна, красива и с чувство за хумор е, няма какво да обяснявам. Мен не ме мислете!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                Може би не развих добре казуса.

                Всяка от въпросните двойки живееха в пълен синхрон, разбирателство и пълно щастие. Баровецът уважаваше жена си, обичаха се, имаха единомислие за всичко в семейството! Време е за ресторант. Друга алтернатива няма!
                КОгато мъжът с децата отиде в нейното жилище и опита да приготви нещо за ядене, баровката щеше да пометне: ама в къщи не се готви!

                Ти пък - с какво основание го критикуваш? Аааа, разбрах те: 7 млн. години еволюция те правят единствено прав! (забравих тая малка подробност!)

                Двете разменени двойки влязоха в конфликти на втория ден, като се чуха мнения: как изобщо ще могат да се изтърпят до края!!!

                А всяко от семействата е щастливо по своему, е СВОЯТА обстановка. Излязат ли, вън от ТАЯ обстановка - тръгват жестоки скандали

                Трудно бих повярвал, че ще влезеш в ситуацията и ще разбереш какво точно казвам. Предубеден си.


                Ами значи и другият е бил путьо.Вместо да я накара баровката да си вдигне задника и да му сготви,той тръгнал да готви. Естествено, че ще му вдигне скандал.Тя не му е имала респект.
                Правилата за отношение към жените са универсални,независимо с какво социално и финансово положение са.Аз ако бях като тоя веднага щях да я накарам да сготви .Ако не ще щях да я пратя до магазина да купи нещо готвено. И щях да я накарам да изпере и изчисти.А вечерта щях да я накарам да вие като линейка от удоволствие.С мъжка доминация за каквото си мечтаят много жени.
                Естествено като знае,че е само за шоуто тя може и да се скара с такъв мъж. Но ако знае,че има шанс за нещо по-сериозно ще замърка като котенце.
                Щото парите и лукса са важни за една жена,но много по-важно е поведението на мъжа. Жените копнеят за властен мъж,на когото да се подчинят.Ама все по-рядко са такива.
                Last edited by mirodes; 14.07.2023, 16:05.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                  Времето е най-добрия лакмус, а дотогава е важно дали съм щастлив. Не е ли така? Какво беше казано в семейство Адамс- Това което е нормално за паяка, е кошмар за мухата. Хора различни и подходи също.
                  А какво прави приятелката ти с толкова много свободно време, щом ти чистиш банята, тоалетната, печката?

                  Не се заяждам, опичай си акъла докато е време. Много мъже попадат в твоя капан.

                  Ама в крайна сметка, като се замисля, щом те прави щастлив, другото няма значение. Гледай само да не загубиш мъжката си осанка и жената до теб да хукне да търси мъжко държане другаде.

                  Last edited by Kaizen9; 14.07.2023, 15:55.

                  Коментар


                  • Може би не развих добре казуса.

                    Всяка от въпросните двойки живееха в пълен синхрон, разбирателство и пълно щастие. Баровецът уважаваше жена си, обичаха се, имаха единомислие за всичко в семейството! Време е за ресторант. Друга алтернатива няма!
                    КОгато мъжът с децата отиде в нейното жилище и опита да приготви нещо за ядене, баровката щеше да пометне: ама в къщи не се готви!

                    Ти пък - с какво основание го критикуваш? Аааа, разбрах те: 7 млн. години еволюция те правят единствено прав! (забравих тая малка подробност!)

                    Двете разменени двойки влязоха в конфликти на втория ден, като се чуха мнения: как изобщо ще могат да се изтърпят до края!!!

                    А всяко от семействата е щастливо по своему, е СВОЯТА обстановка. Излязат ли, вън от ТАЯ обстановка - тръгват жестоки скандали

                    Трудно бих повярвал, че ще влезеш в ситуацията и ще разбереш какво точно казвам. Предубеден си.



                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                      Леле, леле, според мен, ти са точно като по учебник как не трябва да се държиш с една жена.

                      Не ме разбирай погрешно, и аз съм склонен да давам много за човека отсреща и до скоро бах със сходен майндсет, като твоя, но не чак толкова екстремен
                      Времето е най-добрия лакмус, а дотогава е важно дали съм щастлив. Не е ли така? Какво беше казано в семейство Адамс- Това което е нормално за паяка, е кошмар за мухата. Хора различни и подходи също.
                      Last edited by MorskiShop; 14.07.2023, 15:41.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                        ... и в онова реалити, за което говоря по-долу, имаше серия, в която едното семейство е на възраст, около пенсионната. Те се хранят винаги (неизменно) на ресторант. Нямат деца.

                        Другото семейство беше с малки деца. Всяко нещо в къщи постигаха с (къртовски) труд. във всичките му нюанси. Справяха. се и бяха много доволни от живота си.

                        Баровецът влезе в семейството с малките деца. Жената го помоли за някаква малка помощ, за да нахранят децата. Тоя искрено се изненада - ама как така няма да се хранят на ресторант?!?

                        В другото семейство - дамата не е хващала къщна работа. Приоритети в къщи: маникюр и козметика... Мъжът всичко - до най-малката подробност си изпипваше..., но дамата нямаше никаква възможност да разбере, защо тоя човек се заема с някакви ремонти в къщи, ако за това си има специално заплатени хора...

                        В тая връзка - всяка жаба да си знае паркинга в СВОЕТО семейство и да НЕ дава акъл на останалите - с една и съща теза. Няма начин една ситуация да се повтори в същия вид при различните двойки.

                        ............

                        Дори да приемем, че Миро е прав и получава от Евго лайкове с основание, възниква въпрос: защо Евго НЕ прилага толкова (изстрадани) от Миро "истини", които се повтарят тук няколко пъти на ден?

                        Отговор: няма начин всички отношения в двойката (мъж-жена) да се развиват по един и същи начин, при различно възпитание от най-ранна възраст в семействата,. различни условия на живот и още куп подробности, които не съвпадат с живота на "обучаващият" ни тук Миро.
                        7 милиона години еволюция са оформили женският мозък по един определен начин. Както и мъжкия. Така че почти всички мъже и жени имат сходни критерии за това кои жени,съответно мъже са привлекателни.
                        В описаният от теб случай тая баровка не стига, че я търпи мъжът й,въпреки че не е родила деца, ами даже и не готви .Което показва какъв путьо е тоя баровец.Може да е милионер,но като мъж е нула.
                        Аз така навремето излизах с една колежка адвокатка,която беше разведена.И веднъж я попитах какви гозби е готвила на мъжа си и тя вика,че изобщо не готвела.И всичко приключи дотам. Друг въпрос е,че се беше развела заради заболяване на бившият си мъж.Не е някое,което да го прави безпомощен,та да кажем, че е трябвало да му носи подлога. Вместо да застане до него и да го подкрепи.Такива ги пращам у лево.
                        Last edited by mirodes; 14.07.2023, 15:27.

                        Коментар


                        • ... и в онова реалити, за което говоря по-долу, имаше серия, в която едното семейство е на възраст, около пенсионната. Те се хранят винаги (неизменно) на ресторант. Нямат деца.

                          Другото семейство беше с малки деца. Всяко нещо в къщи постигаха с (къртовски) труд. във всичките му нюанси. Справяха. се и бяха много доволни от живота си.

                          Баровецът влезе в семейството с малките деца. Жената го помоли за някаква малка помощ, за да нахранят децата. Тоя искрено се изненада - ама как така няма да се хранят на ресторант?!?

                          В другото семейство - дамата не е хващала къщна работа. Приоритети в къщи: маникюр и козметика... Мъжът всичко - до най-малката подробност си изпипваше..., но дамата нямаше никаква възможност да разбере, защо тоя човек се заема с някакви ремонти в къщи, ако за това си има специално заплатени хора...

                          В тая връзка - всяка жаба да си знае паркинга в СВОЕТО семейство и да НЕ дава акъл на останалите - с една и съща теза. Няма начин една ситуация да се повтори в същия вид при различните двойки.

                          ............

                          Дори да приемем, че Миро е прав и получава от Евго лайкове с основание, възниква въпрос: защо Евго НЕ прилага толкова (изстрадани) от Миро "истини", които се повтарят тук няколко пъти на ден?

                          Отговор: няма начин всички отношения в двойката (мъж-жена) да се развиват по един и същи начин, при различно възпитание от най-ранна възраст в семействата,. различни условия на живот и още куп подробности, които не съвпадат с живота на "обучаващият" ни тук Миро.

                          ​​​​​​​

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
                            Да ви кажа честно, много се раздавам за жената, но аз просто съм си такъв. Купувам й постоянно цветя без повод, подарявам й хубави подаръци, водя си я на почивки, вечери и барчета. Готвя й всякакви прищевки и за неща, които реално не ме интересуват реално, не се спускам да споря, колкото да си изкажа мнението. По домакинската работа върша само най-черната- чистя печка, баня, тоалетна и прозорци и тупам спалното бельо и килимите. Другото си го поема тя. Не ми тежи, чувствам се супер вложен в отношенията и ми дава увереност, а когато дойде жената и ми каже “благодаря ти, че направи едикоеси ” и се разтапям. Баща ми беше такъв мъж. И както за него казваха другите, че е мъж на място, така и приятелките и познати на жена ми, казват, че й завиждат за мъжа. Няма по-голям буустер на егото от това! И с една крачка по-близко до идеала!
                            Леле, леле, според мен, ти са точно като по учебник как не трябва да се държиш с една жена.

                            Не ме разбирай погрешно, и аз съм склонен да давам много за човека отсреща и до скоро бах със сходен майндсет, като твоя, но не чак толкова екстремен
                            Last edited by Kaizen9; 14.07.2023, 15:02.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                              Не, не, в един процес всички са участници. Няма как да отделиш едните от другите, мъжете от жените, едни мъже от други, едни жени от други. Това е фрагментарно мислене. Всичко се случва в едно неразделно цяло - махва пеперудата с криле в единия край на света и в другия край на света всички магарета стават педераси. Ние не виждаме тези взаимовръзки и изводите ни често са плод на свободни съчинения.
                              Напротив-вината е изцяло в мъжете.Най-ниска е раждаемостта в Южна Корея ,Сингапур ,Тайван,Япония. Техните млади мъже са повечето или женствени или някакви нърдове.Е как жените да раждат много деца от такива?
                              Това е една от най-популярните музикални групи в Южна Корея.
                              Това е мъжка група ,не женска.
                              Attached Files
                              Last edited by mirodes; 14.07.2023, 14:31.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Имам предвид мъжете до тях.И тия,с които са се срещали.
                                Не, не, в един процес всички са участници. Няма как да отделиш едните от другите, мъжете от жените, едни мъже от други, едни жени от други. Това е фрагментарно мислене. Всичко се случва в едно неразделно цяло - махва пеперудата с криле в единия край на света и в другия край на света всички магарета стават педераси. Ние не виждаме тези взаимовръзки и изводите ни често са плод на свободни съчинения.

                                Коментар

                                Working...
                                X