IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Евго, какво стана с Миро. Нали ти беше фейсбук връзката?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

      Модернист, част от изгубеното поколение....какво значение има. Вторачваш се в подробности без връзка със съдържанието. Книгите е хубаво да се четат с отворено съзнание...
      А ти къде си ги учил?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Аз си чета сериозно от 90-те години насам. Имаме сериозна библиотека, която разчистих и обнових наскоро.

        Конкретно, Джон Дос Пасос в СУ го класифицират към модернистите (виж конспекта на английски език).

        Характерно за тримата писатели, избрани от мен, е че са били бунтари, пиели, дрогирали се, дори правили секс с мъже, но книгите им били страхотни. Предстои да ги прочета и да видя дали е така.

        Има и постмодернисти като Пол Остър и Джоан Роулинг, които вече са наши съвременици.
        Модернист, част от изгубеното поколение....какво значение има. Вторачваш се в подробности без връзка със съдържанието. Книгите е хубаво да се четат с отворено съзнание...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Но аз не правя тези неща???

          Коментар


          • Какви неща? Аз имах предвид, че си писател, па макар и само във форум..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
              Тъкмо се чудех какво е общото между Евго и "бунтарите"
              Но аз не правя тези неща???

              Коментар


              • Тъкмо се чудех какво е общото между Евго и "бунтарите"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  ...

                  Характерно за тримата писатели, избрани от мен, е че са били бунтари, пиели, дрогирали се, дори правили секс с мъже, но книгите им били страхотни. Предстои да ги прочета и да видя дали е така.

                  .....

                  За мен не е нормално, ако определим някого като бунтар, само защото пиел, дрогирал се и правил секс с други ... мъже. Именно този "автор" ли трябва да "избера" като "бунтар"?
                  Е, да -написал бил и книга (между другите си "бунтарски изяви" в неговите "смислени" бунтове срещу обществото?

                  То, каква друга перспектива да има пред един мъж, който се напива, после се дрогира и като завършек на всичко - заедно с друг като него мъж - правят секс?

                  Остава им (в съавторство) да напишат и книга!

                  Ценности, Сър!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo

                    Имах запушена мастна жлеза (атером) и от 2 м. го лекувам.
                    Кво толкова му лекуват. Един в казармата го цепнаха на кушетката в стационара, зашиха до и само 3 дена не даваше наряд
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo

                      Имах запушена мастна жлеза (атером) и от 2 м. го лекувам.
                      Диета ти трябва. Оправяй се.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                        Бъркаш, виж го внимателно...
                        Не че има толкова значение класифицирането...по-важното е че си взел да четеш. Онзи ден си говорих с едни младежи с които ходим заедно на разни мероприятия......умни и свестни са, а и една десета от крайъгълните произведения не са и чували, че ги има...
                        Аз си чета сериозно от 90-те години насам. Имаме сериозна библиотека, която разчистих и обнових наскоро.

                        Конкретно, Джон Дос Пасос в СУ го класифицират към модернистите (виж конспекта на английски език).

                        Характерно за тримата писатели, избрани от мен, е че са били бунтари, пиели, дрогирали се, дори правили секс с мъже, но книгите им били страхотни. Предстои да ги прочета и да видя дали е така.

                        Има и постмодернисти като Пол Остър и Джоан Роулинг, които вече са наши съвременици.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ярък Разгледай мнение

                          Следродови разкъсвания....
                          Скудоумието е тежък товар.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Какви конци? И ти ли го закъса?
                            Следродови разкъсвания....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              Остави ме мен , от мен да знаеш , искай си и си взимай ! По друг начин няма да стане ! Няма да се минеш , всичко е решено отдавна , всички ще умрем , при това със сигурност !

                              Ще опонирам, защото в този случай има голяма вероятност нещата да бъдат усетени. Определено, за това човек трябва да има усет. Разбира се, ако има усет - едно същество има вероятност да бъде дори... човек..., или това не е достатъчно условие?

                              Значи, да се разберем: човек никога не бива да се оказва в позицията на прецакания! Винаги трябва да бъде нащрек! Защо толкова трябва да следи(м) да не бъде(м) прецакВан(и)?

                              Защото... Ми, нека си представим, че всички НЯМА да ОмремЕ! Я (представИ си!) - окаже се, че ние сме богоизбраниТЕ - и някак "минем между капките"!

                              Всичко това е възможно единствено, ако сме се съхранили, защото не са ни прецаквали, не сме черпили - наляво и надясно, защото сме отстоявали докрай логиката, че парите са за "спестяване"..., ама защо изобщо трябва да ходим по света, ако всичко (буквално) е натъпкано в Дискавъри?...

                              Значи, ако си представим, че сме богоизбраниТЕ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Чрез социалните мрежи, сайтовете за запознанства и фейсбук не става. Във вторник ще ми махат конците и после ще ги търся на живо.



                                Много се впечатлих от това колко деца имаш. Без съмнение, си стабилна работа,
                                Какви конци? И ти ли го закъса?

                                Коментар

                                Working...
                                X