IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

    Ако си обикновен човек ги спира, защото варианта да си им нужен е сериозна връзка. Ако си с големи финансови възможности нито халка, нито деца нито каквото и да е ги спира

    Много истина има тука, женската логика явно е на принципа - щом има ресурс, значи може да бъде разпределен Няма скрупули, няма морал

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Точно така.
      Мен ми е интересно и едно друго нещо. Има ли значение за жените брачната халка? В смисъл спира ли ги да действат, когато видят, че един мъж носи такава, следователно, че вече е женен(т.е.е в сериозна връзка)? Някъде бях чел, че даже ги мотивира, та много разнопосочни са отговорите. Ти какво мислиш?

      Ще се радвам да чуя и мнението на останалите(на дамите от форума също), правя малко проучване.
      Това ,че си женен е само в плюс. Дори и при жени,които търсят сериозна връзка ако има шанс да прекратиш сегашната си връзка.А при такива, които търсят афера жененият мъж е много по-предпочитан от ерген.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Точно така.
        Мен ми е интересно и едно друго нещо. Има ли значение за жените брачната халка? В смисъл спира ли ги да действат, когато видят, че един мъж носи такава, следователно, че вече е женен(т.е.е в сериозна връзка)? Някъде бях чел, че даже ги мотивира, та много разнопосочни са отговорите. Ти какво мислиш?

        Ще се радвам да чуя и мнението на останалите(на дамите от форума също), правя малко проучване.
        Ако си обикновен човек ги спира, защото варианта да си им нужен е сериозна връзка. Ако си с големи финансови възможности нито халка, нито деца нито каквото и да е ги спира

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Хич не е за спорта.Заяжданията са си напълно искрени. Кой повече е постигнал финансово. Подобни мерения на пишки наистина не ги разбирам. Какво значение има дали друг човек е по-беден или по-богат от теб?Важно е единствено личното финансово състояние.
          Иначе лошо няма,че си намерил подходяща жена за Евго.Само от него си зависи как ще се развият нещата. Достатъчно съм изписал по темата какво харесват жените в един мъж.На първо място и най-важното е увереност. И да се събуди женствеността й,а не да се влиза в някакви банални разговори и да те вкара в friendly zone.
          Точно така.
          Мен ми е интересно и едно друго нещо. Има ли значение за жените брачната халка? В смисъл спира ли ги да действат, когато видят, че един мъж носи такава, следователно, че вече е женен(т.е.е в сериозна връзка)? Някъде бях чел, че даже ги мотивира, та много разнопосочни са отговорите. Ти какво мислиш?

          Ще се радвам да чуя и мнението на останалите(на дамите от форума също), правя малко проучване.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Там е за спорта. Ти сам видя, че хора като Лорда, които сипват наред на понижителите, когато стане въпрос за помощ, са готови да се отзоват.

            Иначе за другото си прав. Възможностите за реализация са различни. Затова отдавна не сортирам хората по доход, щото има сфери, където случайно попаднал полуидиот, може да докарва двойно на изявен специалист. Но понякога се хващам, че "съдя" тези, които наистина умеят и знаят, но се примиряват с "отреденото" им положение. Въпреки това, успявам да го задържа за себе си, защото никой не обича да слуша непоискани съвети.

            П.С.
            За Евгича съм намерил една рекрутърка. Малко под 30-те. Топ мадама. Кара немско с 4 кръга на решетката. С хубава заплата. Дай му няколко урока да го "наточиш", че надушвам голяма беля иначе.
            Хич не е за спорта.Заяжданията са си напълно искрени. Кой повече е постигнал финансово. Подобни мерения на пишки наистина не ги разбирам. Какво значение има дали друг човек е по-беден или по-богат от теб?Важно е единствено личното финансово състояние.
            Иначе лошо няма,че си намерил подходяща жена за Евго.Само от него си зависи как ще се развият нещата. Достатъчно съм изписал по темата какво харесват жените в един мъж.На първо място и най-важното е увереност.И да се събуди женствеността й,а не да се влиза в някакви банални разговори и да те вкара в friendly zone.
            Last edited by mirodes; 27.07.2023, 21:53.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              И нямаш търпение да чуеш, с какви скрити производствени дефекти разполага?

              И там ако намери кусури, значи мача е свирен.

              Пак да подчертая, в случая е от голямо значение да се действа експедитивно. Иначе офертата отпада.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                П.С.
                За Евгича съм намерил една рекрутърка. Малко под 30-те. Топ мадама. Кара немско с 4 кръга на решетката. С хубава заплата. Дай му няколко урока да го "наточиш", че надушвам голяма беля иначе.
                И нямаш търпение да чуеш, с какви скрити производствени дефекти разполага?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Ами виж в темите за имотите какви злобни коментари се разменят.От заможни хора.
                  Така че всичко е индивидуално.
                  Иначе по темата дали човек ще има житейски успех или не наистина зависи от много обстоятелства. Ти гледаш от твоята гледна точка на млад човек, роден и израснал в София и работещ в сфера,която за България е много добре платена.Да ама не всички работят в Ай Ти сферата и в другите отрасли заплатите не са толкова високи.Извън София пък заплатите са още по-ниски и възможностите за работа ограничени и фактът,че някои хора не успяват финансово не означава ,че задължително са мързеливи или некомпетентни.Възрастта също има огромно значение-сегашните млади имат възможности,каквито нямаше преди 25 години. Същевременно като си работил нещо в продължение на 25 години е доста трудно на 50 години тепърва да си преустройваш живота. Като си устроен,имаш дом,семейство и деца и вече си на средна възраст, когато и доста болежки се обаждат.
                  Там е за спорта. Ти сам видя, че хора като Лорда, които сипват наред на понижителите, когато стане въпрос за помощ, са готови да се отзоват.

                  Иначе за другото си прав. Възможностите за реализация са различни. Затова отдавна не сортирам хората по доход, щото има сфери, където случайно попаднал полуидиот, може да докарва двойно на изявен специалист. Но понякога се хващам, че "съдя" тези, които наистина умеят и знаят, но се примиряват с "отреденото" им положение. Въпреки това, успявам да го задържа за себе си, защото никой не обича да слуша непоискани съвети.

                  П.С.
                  За Евгича съм намерил една рекрутърка. Малко под 30-те. Топ мадама. Кара немско с 4 кръга на решетката. С хубава заплата. Дай му няколко урока да го "наточиш", че надушвам голяма беля иначе.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    За това ли има поговорка - Сиромах човек, жив дявол?

                    Мире, сам не вярваш на тезата която защитаваш. По соц време може да е имало много добри бедни хора, защото режима е бил такъв, че не е имало показност, която да ги озлоби и разпределението на парите не е било на база качества. Сега положението е такова, че който попадне и се задържи по-дълго в тинята, се озлобява зверски - плюе всичко и всички повсеместно. И разбира се, винаги вината е стоварена върху външни обстоятелства и никога, ама никога не е персонална.

                    Такива хора много лесно се открояват по изказ и мироглед. Единственото което може да се направи е "рутинна проверка", дали имат качества да се измъкнат, или принадлежат на средата в която са попаднали. Така де, не всяко куче което хапе е лошо.
                    Та, човечност е ако видиш, че наистина говорим за човек жертва на обстоятелствата, да подадеш ръка.

                    Кажи ми сега чисто статистически, кой е по-вероятно да има възможност да подаде ръка - тоя дето също е нагазил в тинята, или този който стои на брега?
                    Ами виж в темите за имотите какви злобни коментари се разменят.От заможни хора.
                    Така че всичко е индивидуално.
                    Иначе по темата дали човек ще има житейски успех или не наистина зависи от много обстоятелства. Ти гледаш от твоята гледна точка на млад човек, роден и израснал в София и работещ в сфера,която за България е много добре платена.Да ама не всички работят в Ай Ти сферата и в другите отрасли заплатите не са толкова високи.Извън София пък заплатите са още по-ниски и възможностите за работа ограничени и фактът,че някои хора не успяват финансово не означава ,че задължително са мързеливи или некомпетентни.Възрастта също има огромно значение-сегашните млади имат възможности,каквито нямаше преди 25 години. Същевременно като си работил нещо в продължение на 25 години е доста трудно на 50 години тепърва да си преустройваш живота. Като си устроен,имаш дом,семейство и деца и вече си на средна възраст, когато и доста болежки се обаждат.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                      Тоя цитат е изваден от контекста.Спорът беше дали богатите са по-комплексирани и по-човечни.И в тази връзка пиша, че финансовото състояние няма връзка с това дали човек е комплексар или не и дали е човечен или не.
                      За това ли има поговорка - Сиромах човек, жив дявол?

                      Мире, сам не вярваш на тезата която защитаваш. По соц време може да е имало много добри бедни хора, защото режима е бил такъв, че не е имало показност, която да ги озлоби и разпределението на парите не е било на база качества. Сега положението е такова, че който попадне и се задържи по-дълго в тинята, се озлобява зверски - плюе всичко и всички повсеместно. И разбира се, винаги вината е стоварена върху външни обстоятелства и никога, ама никога не е персонална.

                      Такива хора много лесно се открояват по изказ и мироглед. Единственото което може да се направи е "рутинна проверка", дали имат качества да се измъкнат, или принадлежат на средата в която са попаднали. Така де, не всяко куче което хапе е лошо.
                      Та, човечност е ако видиш, че наистина говорим за човек жертва на обстоятелствата, да подадеш ръка.

                      Кажи ми сега чисто статистически, кой е по-вероятно да има възможност да подаде ръка - тоя дето също е нагазил в тинята, или този който стои на брега?
                      Last edited by Bad_Bear; 27.07.2023, 19:15.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Има. В много голям процент, финансовото състояние е функция на характера, а в останалата част е въпрос на наследственост.
                        Тоя цитат е изваден от контекста.Спорът беше дали богатите са по-комплексирани и по-човечни.И в тази връзка пиша, че финансовото състояние няма връзка с това дали човек е комплексар или не и дали е човечен или не.
                        А финансовото състояние е съвкупност от много неща.Най-богатият човек, когото лично познавам е един мой съученик, който нито беше най-умният,нито най-знаещият,нито най-амбициозният.Но наследи бизнеса на баща си. И сега е вероятно сред 50-е най-богати хора в България. Вторият най-богат човек ,когото познавам също е една моя съученичка,която наследи бизнеса на баща си.По-точно не са ми били съученици ,но бяхме в един випуск в училище и оттам се познаваме.Не казвам, че всички са така, но да почнеш от нулата и да станеш действително богат,не е толкова често срещано.Макар,че в наши дни има много повече възможности за просперитет,откогато и да е било.
                        Last edited by mirodes; 26.07.2023, 23:15.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                          Така че няма връзка между финансовото състояние и това какъв е характерът на човек.
                          Има. В много голям процент, финансовото състояние е функция на характера, а в останалата част е въпрос на наследственост.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Пред закона може и да не поставят, въпреки, че не е съвсем така. Но я питай произволни 20 човека(без значение от сексуалната принадлежност) да видиш какво ще ти кажат. А децата на милиардерите никога няма да опрат до там да чакат на лекарска опашка. И не смятай, че се впечатлявам от финансовите възможности - просто осъзнавам суровата реалност.

                            П.С. И предполагам противно на твоите очаквания, осигурените хора са доста по-малко комплексирани и човечни от лицемерни кокошкари, които само им дай шанс да се докопат до малко кеш и им гледай сеира.
                            Ами защо трябва да ме интересува какво мислят други хора?Който иска да се кланя на някой друг, щото има много пари. Техен си проблем. Аз уважавам всеки човек, но не смятам никой за по-важен от мен.Животът е борба за съществуване и всеки се бори да оцелее и просперира.И няма никаква логика да смята някой друг за по-важен от него и семейството му.Ако сте в гората и излезе мечка ще искаш ли теб да изяде,вместо някой милиардер?
                            А примерът с лекарската помощ го давам,защото надали има родител,който би предпочел неговото дете да е по-лошо третирано от детето на някой богаташ.
                            Колкото до това кой колко е комплексиран и човечен пак не може да се прави подобен извод,щото има комплексари както сред богаташите,така и сред най-бедните.И човечни също.Така че няма връзка между финансовото състояние и това какъв е характерът на човек.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Това са различни неща.Естествено е,че ако един мъж изглежда добре физически и може да се бие, е нормално да има самочувствие. Аз и по мен съм си усещал,когато съм бил болен, отслабнал и в недобро форма, самочувствието ми е по-ниско, отколкото ако съм в добра форма и физически силен.Това са нормални неща за един мъж.Същевременно някои мъже може да имат самочувствие заради финансовито си възможности.
                              Но нито физическите данни,нито финансовите възможности поставят по-високо един мъж от други в някаква йерархия в обществото. Откъде накъде някой трябва да е по-важен от друг ,щото е по-як или има повече пари?Примерно ако моето дете и детето на някой милиардер са болни и чакат за лекарска помощ на опашка трябва ли да прегледат неговото дете първо,щото оня е милиардер?
                              Или трябва като видя скъпа кола на пътя да й правя място?
                              Теб явно те впечатляват успелите финансово хора. Но най-важният на тоя свят в твоя живот си ти.Или твоите близки.Не казвам,че трябва да се отнасяш с пренебрежение към другите хора, но не трябва да се считаш,че си по-долу от тях,щото са по-богати,по-яки,с по-високо положение в обществото и така нататък. Най-важното за един мъж е себе уважението. Както и да ти си е развил живота и каквото и да си постигнал.
                              Пред закона може и да не поставят, въпреки, че не е съвсем така. Но я питай произволни 20 човека(без значение от сексуалната принадлежност) да видиш какво ще ти кажат. А децата на милиардерите никога няма да опрат до там да чакат на лекарска опашка. И не смятай, че се впечатлявам от финансовите възможности - просто осъзнавам суровата реалност.

                              П.С. И предполагам противно на твоите очаквания, осигурените хора са доста по-малко комплексирани и човечни от лицемерни кокошкари, които само им дай шанс да се докопат до малко кеш и им гледай сеира.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Мире, дай сега да се уточним. Ако кара кола за 200 бона, йерархия не съществува и човека няма право. Но ако ходи на фитнес и може да се бие, еле па да стреля, как изобщо може да става дума за сравнение с някой друг.

                                Това се опитвам да ти обясня и с противоречието си, сам потвърждаваш моята теза - че хората не са равни и има йерархия. Равенството пред закона е друго на ръка. Законите са границата в която обществото може "да оперира", преди да има евентуални санкции.

                                Това са различни неща.Естествено е,че ако един мъж изглежда добре физически и може да се бие, е нормално да има самочувствие. Аз и по мен съм си усещал,когато съм бил болен, отслабнал и в недобро форма, самочувствието ми е по-ниско, отколкото ако съм в добра форма и физически силен.Това са нормални неща за един мъж.Същевременно някои мъже може да имат самочувствие заради финансовито си възможности.
                                Но нито физическите данни,нито финансовите възможности поставят по-високо един мъж от други в някаква йерархия в обществото. Откъде накъде някой трябва да е по-важен от друг ,щото е по-як или има повече пари?Примерно ако моето дете и детето на някой милиардер са болни и чакат за лекарска помощ на опашка трябва ли да прегледат неговото дете първо,щото оня е милиардер?
                                Или трябва като видя скъпа кола на пътя да й правя място?
                                Теб явно те впечатляват успелите финансово хора. Но най-важният на тоя свят в твоя живот си ти.Или твоите близки.Не казвам,че трябва да се отнасяш с пренебрежение към другите хора, но не трябва да се считаш,че си по-долу от тях,щото са по-богати,по-яки,с по-високо положение в обществото и така нататък. Най-важното за един мъж е себе уважението. Както и да ти си е развил живота и каквото и да си постигнал.

                                Коментар

                                Working...
                                X