IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Хитър плъх си ти. Този път се измъкна от тигана, … но ….

    да говоря ли с бай мико да поднови офертата
    ...ако не е станало късно
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      някой с разочарование е научил, че има списък за круиза
      и сега мъжете са му виновни, че са подвели бай мико...
      Хитър плъх си ти. Този път се измъкна от тигана, … но ….

      Коментар


      • някой с разочарование е научил, че има списък за круиза
        и сега мъжете са му виновни, че са подвели бай мико...
        препоръка е

        Коментар


        • Това мъжете, с извинение, сте големи тъпунгери.

          Ей го тука и Мико го изпързаляхте от чиста завист, пък той взе, че ви се върза и ви влезе във вулгарния тон.

          Превърна романтично мило предложение във вулгарен търг, за да си опази репутацията на твърд мъжкар.

          При жените е същата работа. Когато се подведат по акъла на приятелката/съседката/шуренайката се получава същото фиаско.

          Поуката, не се водете по чужд акъл - лесно ще си вкарате автогол, а кибиците ще злорадстват, че няма нужда от дявол до казана.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            браво, бай мико
            може ли после да покажеш списъка

            Пак грешно сте ме разбрали...

            Аз не работя със списъци. Най-активните по казуса "защо бай Мико не пишел" си правят списък по критериите и, когато стане времето за круиз - чета CV-то с актуална снимка (в цял ръст!). Допуска се прилагането на няколко снимки и кратка библиография на издадени научи трудове... (за да не дискриминираме научните работнички с големи очила - слабост са ми)...

            За да удовлетворим интереса на мъжката част от темата (всеки може да прояви интерес, разбира се) - кака Съни (кака е според нейното определение, разбира се, в което ние - без снимка леко се съмняваме - но това си е наше право...) - та, кака Съни МОЖЕ да подготви АНКЕТА с въпроси в темата. Разбира се, тази анкета не бива да бъде анонимна.

            Леки и приятни въпроси, от които младите представители на темата се вълнуват, а ние - като мъже (от вида - бай Мико ) - също проявяваме интерес... Нещо от рода на: пускате ли на първа среща? (аналогично: а на първи круиз?)/ нюанс: след колко круиза бихте пуснали?/ нюанс: в каква последователност трябва да бъдат круизите, за да пуснете и по какви релации (като програма минимум)..., ще качите ли на борда още мама / баба и те - женени ли са, или се качват по други причини?.... и.т.н....

            ....




            Коментар


            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
              Бай ви Мико ще помоли кибиците, в лицето на разни младоци, вкл. дамския състав (там са все млади дами!) - да не му дават зор. Бай ви Мико си има ангажименти, за да изкарва насъщния + някой друг круиз за дами, които ..., така де - и други участници в темата ще ви го кажат, елементарно е!

              НА първо време, нека дамите от форума, които пускат (на първа среща)- да направят списък! Следват пускащите на втора среща и т.н...

              Какво по-ясно от това? Ще караме по списъка! Ред е необходим в тази държава!

              Какво по-ясно от това!
              браво, бай мико
              може ли после да покажеш списъка
              препоръка е

              Коментар


              • Бай ви Мико ще помоли кибиците, в лицето на разни младоци, вкл. дамския състав (там са все млади дами!) - да не му дават зор. Бай ви Мико си има ангажименти, за да изкарва насъщния + някой друг круиз за дами, които ..., така де - и други участници в темата ще ви го кажат, елементарно е!

                НА първо време, нека дамите от форума, които пускат (на първа среща)- да направят списък! Следват пускащите на втора среща и т.н...

                Какво по-ясно от това? Ще караме по списъка! Ред е необходим в тази държава!

                Какво по-ясно от това!

                Коментар


                • мико защо излишно се бави с тая нова оферта
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                    Ехааа, за първи път виждам Мишка, която може да смята вероятности.
                    Грехота ще е да я сготвя...

                    Ще я хвана и ще я сложа в клетка... да ме забавлява

                    Мишенце... я ела при кака

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Намирисва ми на рататуи … с плъшешко …

                      https://www.bonviveur.es/recetas/ratatouille-casero

                      https://youtu.be/q2cSseNsKDs?feature=shared
                      Ехааа, за първи път виждам Мишка, която може да смята вероятности.
                      Грехота ще е да я сготвя...

                      Ще я хвана и ще я сложа в клетка... да ме забавлява

                      Мишенце... я ела при кака

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                        Топката... спукана се оказа
                        А на теб много ти се искаше да се позабляваш

                        Ратко си е безстрашен плъх, затова няма да мяукам, но... ако ме ядоса... сещам се кой може да го оправи... качествено!

                        А Микчо се умълча... сигурно усилено обработва оферти за круиза
                        Съни, много си бойна напоследък.

                        Харесваш ми така, ту в едната крайност, ту в другата - показател, че носиш силен емоционален заряд.

                        Хубаво е, че рипаш, но внимавай с ратко, че плъховете не приземяват, а подкопават - не е като да се пазиш от шамар.

                        И все пак съм на мнение, че бай Мико може да отправи офертата за круиза и към други съфорумки.

                        Коментар


                        • Сега "жените" искат да се дърлят с мъжете, за да (си) докажат, че и те са мъже. ?!

                          https://youtu.be/lXGencr2_IQ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            нищо не съм си помислил
                            опитвам се да си преценя шансовете
                            Намирисва ми на рататуи … с плъшешко …

                            https://www.bonviveur.es/recetas/ratatouille-casero

                            https://youtu.be/q2cSseNsKDs?feature=shared
                            Last edited by Arana; 12.01.2024, 17:16.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                              Ще му предложа да... те сготвя безплатно...
                              А ти какво си помисли?
                              нищо не съм си помислил
                              опитвам се да си преценя шансовете
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                пачанчо може да поиска нещо в замяна
                                какво си готова да предложиш
                                или зависи, колко си ядосана
                                Ще му предложа да... те сготвя безплатно...
                                А ти какво си помисли?

                                Коментар

                                Working...
                                X