IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Много неща изписа, колкото да се направиш на интелигентна и остроумна.

    Лошия мечок е културен пич, с професия, млад е и е готин (чел съм го много тук), и ми се струва, че всяка жена би му се зарадвала във всяко отношение. Освен че понякога ходи на кръчма, няма други "пороци".

    Хората умишлено не искат да се подписват в Съвета, за да не се развеждат после и да не им оберат имуществото.

    Поздрави
    Евгич, човек и добре да живее се набутва неканен у чужд разговор.

    Трай си, че ще береш ядове с твойто мислене.

    На Съни не ѝ е необходимо “да се прави”.

    Тя е и интелигентна (движи портфейл, за който можеш да сънуваш) и умна и остроумна и най-вероятно привлекателна.

    По какво се установява последното си е мое лично наблюдение.
    Last edited by Arana; 18.01.2024, 13:58.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Я шъ съм по твое село (Андалусия) в началото на март - ку щеш? Иначе прочетох 15 страници назад, че скоро не бях влизал - голямо писане сте му ударили, почти цялото инетерсно. И е хубаво да се поробвате да познаете и да се познаваме - аз например никога не съм имал дрма с това да дам контакти на някого от нормалните хора във форума и с част от тях дори сме пили по уиски. Наздраве (това май беше за другата тема, но нейсе) за живите, мъртвите така или иначе ги няма - поне така ме е учила баба ми, а тя определено беше най-чистият и светъл човек, когото някога съм познавал
      Привет Грую,

      влизай по-често тук,

      Аз, например, помня менията ти.....особено това "че най-важният критерий дали ще станат нещата е да скърца спалничката", както и мненията в историческата тема и за златото.

      Участвал ли си някога в Съдебен спор като защитник на ответника?

      Поздрави

      Коментар


      • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

        Не помня да си споделяла външен вид там. Може и да греша.....в онзи форум съм ползвател каба турист....по изложените преди дни причини.

        П.П. Уди Алън от конкуренция се не плаши.
        Дълбока тема - не за тука. Заявката остава.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Я шъ съм по твое село (Андалусия) в началото на март - ку щеш? Иначе прочетох 15 страници назад, че скоро не бях влизал - голямо писане сте му ударили, почти цялото инетерсно. И е хубаво да се поробвате да познаете и да се познаваме - аз например никога не съм имал дрма с това да дам контакти на някого от нормалните хора във форума и с част от тях дори сме пили по уиски. Наздраве (това май беше за другата тема, но нейсе) за живите, мъртвите така или иначе ги няма - поне така ме е учила баба ми, а тя определено беше най-чистият и светъл човек, когото някога съм познавал
          Изпий един Херес за мое здраве. Ако наминаваш по столицата - дай знак.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
            Струва ми се, че тънката линия на социалния договор винаги минава през това да не обиждаме събеседника.

            В тоя ред на мисли много ми се ще да изпием физически заедно по едно питие за заглаждане на ръбовете. Проблем ми е, че когато съм в родината - август - вие сте по отпуски. Зимата не идвам, така че остава да е по Великден .

            От мен страхотен ден!
            Я шъ съм по твое село (Андалусия) в началото на март - ку щеш? Иначе прочетох 15 страници назад, че скоро не бях влизал - голямо писане сте му ударили, почти цялото инетерсно. И е хубаво да се поробвате да познаете и да се познаваме - аз например никога не съм имал дрма с това да дам контакти на някого от нормалните хора във форума и с част от тях дори сме пили по уиски. Наздраве (това май беше за другата тема, но нейсе) за живите, мъртвите така или иначе ги няма - поне така ме е учила баба ми, а тя определено беше най-чистият и светъл човек, когото някога съм познавал
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

              Е, ти вече премина всякакви граници!!! Трябва да знаеш, че много ме обиди!!!

              Сега ще ти кажа какво аз мисля!

              Първо... ти си глупав. Правиш изводи от никакви факти. Предположенията ти за мен са абсолютно грешни. Аз съм middle size във всяко едно отношение, с цвят на косата, леко по-тъмен от естествения ми цвят. Очите ми не са нито черни, нито дълбоки, нито ококорени...

              Няма нужда да са ококорени. Мога да виждам и със затворени очи... и даже понякога се правя на приятно разсеяна, не виждам неща, които не ми харесват... Нищо не искам и нищо не търся... просто се забавлявам с неидентифициран естествен интелект!

              Второ... не правиш разлика между факти и мения. Имаш някакво мнение за външния ми вид, и само колко си вярваш, че то е истина... щеше да ми е много смешно, ако не ми беше много тъжно...

              Трето... лузър си. Опитваш се да играеш на социален шах, обаче не познаваш фигурите... не различаваш пешка от царица...

              Четвърто... кривоглед си. Ако не си, ще станеш! Лицемерието ти към жените рано или късно ще намери физическа форма. Искаш някоя жена да ти роди деца, но не искаш да се ожениш за нея. Искаш ти да си свободен, а тя да е вързана, и да ти слугува...

              Пето... късоглед си. Готов си да скочиш в дълбокото, а не виждаш че няма вода и ще си счупиш главата.

              Шесто... ти си убиец. Убиваш с думите си! Убиваш нормалността около теб...

              И последно... ти ми даде голям урок!
              Не трябва да се забавлявам с глупаци. Глупака винаги в някакъв момент ще ти развали цялото удоволствие...

              Преди време си мислех, че живота е Математика... После, като поумнях малко, реших, че е Философия... А сега си мисля, че е... Изкуство???

              Изкуството...
              ... да се забавляваме, без да пречим на другите
              ... да обичаме и да бъдем обичани
              ... да създадем семейство
              ... да оценяваме малките неща в живота
              ... да общуваме, без да обиждаме другите хора
              ... да не прекрачваме невидимите граници...

              Но... стига толкова от мен!!! Вече не ми приятна компанията...
              Желая на всички ви много здраве!

              КРАЙ!!!
              Много неща изписа, колкото да се направиш на интелигентна и остроумна.

              Лошия мечок е културен пич, с професия, млад е и е готин (чел съм го много тук), и ми се струва, че всяка жена би му се зарадвала във всяко отношение. Освен че понякога ходи на кръчма, няма други "пороци".

              Хората умишлено не искат да се подписват в Съвета, за да не се развеждат после и да не им оберат имуществото.


              Поздрави


              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение



                Ти обаче си потребител на привилигерована информация от друг форум.

                Добър опит да елиминираш конкуренцията
                Не помня да си споделяла външен вид там. Може и да греша.....в онзи форум съм ползвател каба турист....по изложените преди дни причини.

                П.П. Уди Алън от конкуренция се не плаши.

                Коментар


                • не разбирам защо тук се поощрява нелоялната конкуренция
                  време е и аз да се разсърдя, като ококорените очички
                  ФРЪЦ!!!
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                    Чудесна идея, приветствам, потвърждавам присъствие. Нооо с тези красавци тук....високи, представителни.....какво ще каже мъжът ти.
                    Тук е мястото и аз да опиша себе си: нисичък, с очила, с леко криви крачета.....абе нещо като Уди Алън, но плешив и със шкемве. Следователно само двамата с cyclop-а сме подходящи.

                    П.П. Приемам музикалният ти поздрав преди дни за подсказка и залагам на следното: външният(повтарям външният) ти вид е тип Мадона.....така даже и първото ми предположение за брюнетка под прикритие е в сила.


                    Ти обаче си потребител на привилигерована информация от друг форум.

                    Добър опит да елиминираш конкуренцията

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                      Струва ми се, че тънката линия на социалния договор винаги минава през това да не обиждаме събеседника.

                      В тоя ред на мисли много ми се ще да изпием физически заедно по едно питие за заглаждане на ръбовете. Проблем ми е, че когато съм в родината - август - вие сте по отпуски. Зимата не идвам, така че остава да е по Великден .

                      От мен страхотен ден!
                      Чудесна идея, приветствам, потвърждавам присъствие. Нооо с тези красавци тук....високи, представителни.....какво ще каже мъжът ти.
                      Тук е мястото и аз да опиша себе си: нисичък, с очила, с леко криви крачета.....абе нещо като Уди Алън, но плешив и със шкемве. Следователно само двамата с cyclop-а сме подходящи.

                      П.П. Приемам музикалният ти поздрав преди дни за подсказка и залагам на следното: външният(повтарям външният) ти вид е тип Мадона.....така даже и първото ми предположение за брюнетка под прикритие е в сила.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                        Струва ми се, че тънката линия на социалния договор винаги минава през това да не обиждаме събеседника.

                        В тоя ред на мисли много ми се ще да изпием физически заедно по едно питие за заглаждане на ръбовете. Проблем ми е, че когато съм в родината - август - вие сте по отпуски. Зимата не идвам, така че остава да е по Великден .

                        От мен страхотен ден!
                        Всъщност sunny минава тънката линия и открито обижда, защото мечока нищо лошо не е казал. Що за човек пали така от един безобиден коментар?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                          Е, ти вече премина всякакви граници!!! Трябва да знаеш, че много ме обиди!!!

                          Сега ще ти кажа какво аз мисля!

                          Първо... ти си глупав. Правиш изводи от никакви факти. Предположенията ти за мен са абсолютно грешни. Аз съм middle size във всяко едно отношение, с цвят на косата, леко по-тъмен от естествения ми цвят. Очите ми не са нито черни, нито дълбоки, нито ококорени...

                          Няма нужда да са ококорени. Мога да виждам и със затворени очи... и даже понякога се правя на приятно разсеяна, не виждам неща, които не ми харесват... Нищо не искам и нищо не търся... просто се забавлявам с неидентифициран естествен интелект!

                          Второ... не правиш разлика между факти и мения. Имаш някакво мнение за външния ми вид, и само колко си вярваш, че то е истина... щеше да ми е много смешно, ако не ми беше много тъжно...

                          Трето... лузър си. Опитваш се да играеш на социален шах, обаче не познаваш фигурите... не различаваш пешка от царица...

                          Четвърто... кривоглед си. Ако не си, ще станеш! Лицемерието ти към жените рано или късно ще намери физическа форма. Искаш някоя жена да ти роди деца, но не искаш да се ожениш за нея. Искаш ти да си свободен, а тя да е вързана, и да ти слугува...

                          Пето... късоглед си. Готов си да скочиш в дълбокото, а не виждаш че няма вода и ще си счупиш главата.

                          Шесто... ти си убиец. Убиваш с думите си! Убиваш нормалността около теб...

                          И последно... ти ми даде голям урок!
                          Не трябва да се забавлявам с глупаци. Глупака винаги в някакъв момент ще ти развали цялото удоволствие...

                          Преди време си мислех, че живота е Математика... После, като поумнях малко, реших, че е Философия... А сега си мисля, че е... Изкуство???

                          Изкуството...
                          ... да се забавляваме, без да пречим на другите
                          ... да обичаме и да бъдем обичани
                          ... да създадем семейство
                          ... да оценяваме малките неща в живота
                          ... да общуваме, без да обиждаме другите хора
                          ... да не прекрачваме невидимите граници...

                          Но... стига толкова от мен!!! Вече не ми приятна компанията...
                          Желая на всички ви много здраве!

                          КРАЙ!!!
                          В изкуството няма място за обида, и изкуството не може да обижда. Обидата е проявление на АЗ-а.....не бягай и не обръщай гръб..

                          Коментар


                          • Струва ми се, че тънката линия на социалния договор винаги минава през това да не обиждаме събеседника.

                            В тоя ред на мисли много ми се ще да изпием физически заедно по едно питие за заглаждане на ръбовете. Проблем ми е, че когато съм в родината - август - вие сте по отпуски. Зимата не идвам, така че остава да е по Великден .

                            От мен страхотен ден!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                              Поетът го е казал много по-точно:

                              "- Бъди загадъчна и пряма,
                              непредвидима като дъжд..."
                              Шест плюс. Това компенсира “някоя от нета”

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                                ...жена.

                                Поетът го е казал много по-точно:

                                "- Бъди загадъчна и пряма,
                                непредвидима като дъжд..."

                                Коментар

                                Working...
                                X