IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Испания отдавна без католицизма и със поамериканчването я няма в онзи консервативен лелеян от тебе план. Не че на мене ми харесва, но никой не ни пита…

    Ти остави Испания - глобално е положението без арабелите, ама и те телевизия гледат …сакън в една правоверна държава наскоро им разрешиха коли да карат. Анатема!
    да не си посмяла да правиш повече забележки на брокерчето за граматически грешки
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Филмът е хубав и съм гледал всички серии.

      Въпросът е, че "пощури" българката и й създаде нереални представи.

      Нали ти самата си разказвала, че в Испания вече няма традиции уикендите семействата да се събират на голяма софра и майката да е в средата като най-важна фигура.
      Испания отдавна без католицизма и с поамериканчването я няма в онзи консервативен лелеян от тебе план. Не че на мене ми харесва, но никой не ни пита…

      Ти остави Испания - глобално е положението без арабелите, ама и те телевизия гледат …сакън в една правоверна държава наскоро им разрешиха коли да карат. Анатема!
      Last edited by Arana; 02.11.2023, 17:41.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Другите се ХВАЛЯТ. Аз не давам пари, СКРЪНДЗА ВЕ. Как да се похвали СКРЪНДЗА че се е охарчил ...
        СКРЪНДЗА се жалва как са я прецакали - както мене с 30к на нашата борса. Оттогава борсов ХАЗАРТ НИКОГА, колкото и изгодно да ми изглежда.
        Няма как ЧЕСТЕН човек да играе играта на ИЗМАМНИЦИТЕ и да спечели дори и 1 път.
        Същата работа беше и с БИЗНЕСА - собствените съдружници ми забиха нож заради ДОБРОТАТА, болезнената справедливост и наивността
        Кога си играл на Борсата и си загубил?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

          Селенче, възрастта не е определяща за рогата. Помага, но не е.....както казваше баба ми, важен е характера.
          Друг жител на планетата Марс си ми ти .

          Огледай се наоколо, Мите. Туй фейсбуци, туй тиндъри, туй всякакви социалки, туй приятелки….вай вай вай …туй сериалчета, туй джуки, и прочее и прочее благинки … резултат … майка плаче.

          Той и Мирчо ги плащеше врели некипели.

          Прав си - не е възрастта - кондицията е.
          Last edited by Arana; 02.11.2023, 17:22.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Не исках аз да му го кажа, че ще рече, че съм пристрастна. Тук Евго видя правилно “врага” в лицето на сериалчето Sex and City , което уби “любовта”, във вид на покорна степфордска съпруга.
            Филмът е хубав и съм гледал всички серии.

            Въпросът е, че "пощури" българката и й създаде нереални представи.

            Нали ти самата си разказвала, че в Испания вече няма традиции уикендите семействата да се събират на голяма софра и майката да е в средата като най-важна фигура.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Претенции при десет години по-млада . Ти ще чистиш, естествено след пет години и ще готвиш, а след още пет ще носиш красиви разклонени рога .

              Няма да ви уврат главите .
              Селенче, възрастта не е определяща за рогата. Помага, но не е.....както казваше баба ми, важен е характера.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                И кво, хвалиш се че си прекарал разни цифри през правото черво? Само и само да не се минеш и да ти ги лапне някоя "богомолка"?
                Другите се ХВАЛЯТ. Аз не давам пари, СКРЪНДЗА ВЕ. Как да се похвали СКРЪНДЗА че се е охарчил ...
                СКРЪНДЗА се жалва как са я прецакали - както мене с 30к на нашата борса. Оттогава борсов ХАЗАРТ НИКОГА, колкото и изгодно да ми изглежда.
                Няма как ЧЕСТЕН човек да играе играта на ИЗМАМНИЦИТЕ и да спечели дори и 1 път.
                Същата работа беше и с БИЗНЕСА - собствените съдружници ми забиха нож заради ДОБРОТАТА, болезнената справедливост и наивността
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                  Привет,

                  да Ви кажа, че младите българки (20-40 г) изобщо не са стока. Само използват мъжете и гледат да се пласират скъпо. Изобщо няма любов или има много рядко.

                  В битов план са много мързеливи и изобщо не се грижат за мъжете си по отношение на пране, готвене и чистене. Казвам го на базата на наблюдения около мен.


                  За разлика от тях, "соц. жената" е трудолюбива и почтена в общия случай,
                  Пич, къде си расъл......същите са си жените. Само преди беше по-провинциално обществото....и "какво ще кажат Петрови". Съответно всичко се правеше по-дискретно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    те и за колите са го казали хората
                    не взимай нова. вземи си някоя стара,
                    че и да я чукне някой да не те е яд.
                    То и със старата консерва е така - ако някой я отвори преди теб, едва ли ще изпиташ яд.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      така е. Сега жената е хитра БОГОМОЛКА, която малко по малко ЯДЕ парите на мъжа. Като го занули следващия мухльо, ако е милиардер може НИКОГА да не успее да го занули и да му е "вярна" до края на живота на милиардера, не нейния .
                      Ама така ще е като има мнооо мухльовци дето да ги разхождат из бали, бора-бора, малдиви, канари и занзибари.
                      И се надпреварват батките кой по голям МУХЛьО !?!?!?
                      И за другите неща е така. Знаеш ли колко скъпи плочки, плот, кенеф(кола имам предвид) бля бля си взех. Ами колко скъпо уиски, вино съм пил (тука у франция ми е рекорда - на един благотворителен бал бяха 5-6 цифрени БУТИЛКАТА, естествено не съм плащал, против егоистичната натура ми е, поради факта че всичкото кинта съм го изкарал САМ
                      И кво, хвалиш се че си прекарал разни цифри през правото черво? Само и само да не се минеш и да ти ги лапне някоя "богомолка"?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Ти си знаеш най-добре. После пак ще си приказваме. Багаж имаш и ти и някой те търпи дока носиш и … - после става весело
                        така е. Сега жената е хитра БОГОМОЛКА, която малко по малко ЯДЕ парите на мъжа. Като го занули следващия мухльо, ако е милиардер може НИКОГА да не успее да го занули и да му е "вярна" до края на живота на милиардера, не нейния .
                        Ама така ще е като има мнооо мухльовци дето да ги разхождат из бали, бора-бора, малдиви, канари и занзибари.
                        И се надпреварват батките кой по голям МУХЛьО !?!?!?
                        И за другите неща е така. Знаеш ли колко скъпи плочки, плот, кенеф(кола имам предвид) бля бля си взех. Ами колко скъпо уиски, вино съм пил (тука у франция ми е рекорда - на един благотворителен бал бяха 5-6 цифрени БУТИЛКАТА, естествено не съм плащал, против егоистичната натура ми е, поради факта че всичкото кинта съм го изкарал САМ
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                          +1
                          Само, че мечката не изглежда да е някой посредствен мъж, може да успее ловко да избяга от капана, който сам, волно или неволно,си е заложил.

                          @badbear - даваш за пример бабите си, ама те са живели в други времена. Сигурно някъде има статистика за разводите преди 50 години и сега. От на дядо наборите сигурно са били единични случаите на развод. Тогава семейството е било ценност, каквато сега не е за много от изпростяващия ни народ.
                          Не исках аз да му го кажа, че ще рече, че съм пристрастна. Тук Евго видя правилно “врага” в лицето на сериалчето Sex and City , което уби “любовта”, във вид на покорна степфордска съпруга.
                          Last edited by Arana; 02.11.2023, 16:24.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Претенции при десет години по-млада . Ти ще чистиш, естествено след пет години и ще готвиш, а след още пет ще носиш красиви разклонени рога .

                            Няма да ви уврат главите .
                            +1
                            Само, че мечката не изглежда да е някой посредствен мъж, може да успее ловко да избяга от капана, който сам, волно или неволно,си е заложил.

                            @badbear - даваш за пример бабите си, ама те са живели в други времена. Сигурно някъде има статистика за разводите преди 50 години и сега. От на дядо наборите сигурно са били единични случаите на развод. Тогава семейството е било ценност, каквато сега не е за много от изпростяващия ни народ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Затова съм на мнение, че една жена трябва да има нещо по което да тича. Повечето жени, като нямат деца, имат навика да тичат по мъже.

                              В случая се радвам да чуя и твоята женска гледна точка. Но като мъж ще кажа и моята - тези които ги е страх какво ще стане после, губят сега
                              Не говорим за страх. Говорим за физиологията на жената след като пораснат децата. От сега почвай яко да спортуваш и то не спорт “гребане с лъжица”, че обичаш и да си попийваш ти.

                              Един ден ще се сещаш какво съм ти казала

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                                Мнението ми за съвременната българка не е хубаво и нямам намерение да дефинирам нищо тук.
                                Прескочи на съвременната германка

                                Коментар

                                Working...
                                X