IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

    “По Библията” виж кога свършват великите пости за таз година и спри да се излагаш.
    В Новия Завет няма пости.
    В Стария Завет постят само некои от пророците, раздирайки дрехите си и скубейки косите си.

    Ис.Хр.Суп.Ст. не е пророк, макар мълвата да казва, че се бил усамотил четирс деня в "пустинята(?)".
    Last edited by Turbolan; 03.05.2024, 16:16.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

      По Библията петък свършва в 6 часá вечерта.

      Писах го, но не си успяла и няма да успееш да го разбереш, а просто пак (си) говориш на áкере, като всички женски.
      “По Библията” виж кога свършват великите пости за таз година и спри да се излагаш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        и не си изпълняват заканите
        Той иска да е остроумен и да си прави шеги тук.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

          Баш на разпети петък ли се сети?

          Чини ми се, че както много се репчиш ще ти издърпа ухото големия началник …
          По Библията петък свършва в 6 часá вечерта.

          Писах го, но не си успяла и няма да успееш да го разбереш, а просто пак (си) говориш на áкере, като всички женски.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

            Знам го кой е. Не ми е приятен по две причини: 1. Никой няма право да се прави на Господ; 2. При определена сексуална ориентация мирогледът се изкривява.

            С хранене не знам дали се е занимавал. Това дъвчехме с Торбалански.
            Моме глупаво, прочети го и недей говори наизуст като почти всички женски.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

              Смяната на денонощието в Библията е в шест часá вечерта.

              А и Христос е умрял в три часá денес.

              На следващия ден на каменното ложе е бил останал само погребалният саван, наречен сега Торинска плащеница – и никъф Христос там...
              "Хуй вам!", казал е в себе си, и се воздвигнал во небеси при Отца.

              Слагам го да се пече.
              Баш на разпети петък ли се сети?

              Чини ми се, че както много се репчиш ще ти издърпа ухото големия началник …

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Учен е, историк, все пак е професор в университета в Тел Авив. Книгите му са бестселъри, мисълта му е брилянтна. Но като умник е забелязан веднага от Клаус Шваб и той го нарече - Нашият човек. Защото Давос не се занимава с глупости, искат 98-те процента човешки баласт да бъде редуциран. Има резон в това, доколкото човечеството се е превърнало в марокански скакалци, които оглозгват всичко до последния кварк. Разбирам, че всички си мислят, че са в останалите 2%. Обаче, влезте в един произволен супермаркет, ако излезете от там само с жената зад щанда под ръка, значи сте от тези 2%.
                Знам го кой е. Не ми е приятен по две причини: 1. Никой няма право да се прави на Господ; 2. При определена сексуална ориентация мирогледът се изкривява.

                С хранене не знам дали се е занимавал. Това дъвчехме с Торбалански.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  Всичко трябва да се тренира и да е постепенно - 3, после 5, после 10 дни. Гладуването не е еднократен акт, то ти рестартира организма и се провежда периодично. Оттам нататък вече трябва да се вземеш в ръце с определен режим възможно най-близък до природата. Ние сме неотменна съставка на нашия свят и съществуваме в този контекст. Много важна съставна част от проблема е и психиката - какво има в главата ти. Прочети на Габор Мате книгите и ще ти стане ясно. Проблемът е цялостен, не се решава на парче - само ще гладувам, само ще ям немита тученица или пък само ще съзерцавам на коча мъдете.
                  Ами естествено, че се прави постепенно. Да не мислиш, че ей така от първият път съм гладувал 9 дни.Ами нали щях да пукна.Това не е майтап работа. Аз гладувам от 2019г и сигурно една пета от времето през тия 4 години съм гладувал.Така че имам много опит.За съжаление по време на гладуване явно мускулите се отпускат и постоянно ми вървят киселини.А сега ги имам дори,без да гладувам.
                  Колкото до това"в главата "здрав на болен не вярва.Доста са преувеличени тия неща относно психиката и болестите. Ако щеш най-големият оптимист на света да си,това няма да те спаси, когато дойдат болестите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение
                    А, ям си месо цел живот колко ми душъ сака, па нищо, засега.
                    Е го е и сега – бая агнешко ше пекна...
                    Смяната на денонощието в Библията е в шест часá вечерта.

                    А и Христос е умрял в три часá денес.

                    На следващия ден на каменното ложе е бил останал само погребалният саван, наречен сега Торинска плащеница – и никъф Христос там...
                    "Хуй вам!", казал е в себе си, и се воздвигнал во небеси при Отца.

                    Слагам го да се пече.
                    Last edited by Turbolan; 03.05.2024, 14:54.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Правил съм не само гладуване,но сухо гладуване, без да пия дори вода общо поне за два месеца от август до февруари. Като най-дългия период беше 9 дни,без да ям и пия вода,един път 7 дни,три пъти по 6.
                      Наистина има огромна полза за здравето. Проблемът е,че по време на гладуване киселините се засилват многократно.
                      Станал е някакъв механичен проблем с мускулите,които отделят стомаха от хранопровода, така наречения ДЕС,долен езофагиален сфинктер. А това с гладуване не може да се оправи. И въпреки това пак щях да пробвам този път за 11 дни,но точно при гладуване киселините ме побъркват,дори когато не съм имал тия проблеми. Представям си какво ще е сега.
                      Всичко трябва да се тренира и да е постепенно - 3, после 5, после 10 дни. Гладуването не е еднократен акт, то ти рестартира организма и се провежда периодично. Оттам нататък вече трябва да се вземеш в ръце с определен режим възможно най-близък до природата. Ние сме неотменна съставка на нашия свят и съществуваме в този контекст. Много важна съставна част от проблема е и психиката - какво има в главата ти. Прочети на Габор Мате книгите и ще ти стане ясно. Проблемът е цялостен, не се решава на парче - само ще гладувам, само ще ям немита тученица или пък само ще съзерцавам на коча мъдете.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                        Този ако е учен аз съм Куин Мери. Сега ще ме караш да го проверявам дали се е занимавал с хранене.
                        Учен е, историк, все пак е професор в университета в Тел Авив. Книгите му са бестселъри, мисълта му е брилянтна. Но като умник е забелязан веднага от Клаус Шваб и той го нарече - Нашият човек. Защото Давос не се занимава с глупости, искат 98-те процента човешки баласт да бъде редуциран. Има резон в това, доколкото човечеството се е превърнало в марокански скакалци, които оглозгват всичко до последния кварк. Разбирам, че всички си мислят, че са в останалите 2%. Обаче, влезте в един произволен супермаркет, ако излезете от там само с жената зад щанда под ръка, значи сте от тези 2%.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                          Мога само да му кажа, че с 21 дни глад, само на вода, за да може организмът да отпочне регенерация на клетки и тъкани на чисто, а след това няколко месеца на суровоядство и ще е забравил за този проблем, както и за всички други. Но после трябва да продължи да се храни като св. Иван Рилски и ще може да оноди и мечка. Това е, не е нещо сензационно, а е по-старо и от ВЕФ-а ми.
                          е, може ли изведнъж човек да изкара 3 седици само на вода
                          ми то ще му зарастне органа на третия пол
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Разболял си се от НЕПРАВИЛЕН ЖИВОТ. Няколко месеца лежа уплашен да не пукнеш. Пооправи се и пак си почнал да водиш неправилния живот. Следващ път НЯМА ДА ИМА. Бог дава само един шанс да се поправиш. На тъпанара му прекратява мъките.
                            Каскаден стомах - леки храни, малки порции без преяждане. НИКАКВО ПЪРЖЕНО, газирано, алкохол, полуфабрикати, всякакви пакетирани храни твърдо нье.
                            Нищо от посочените неща не ям и не пия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                              Мога само да му кажа, че с 21 дни глад, само на вода, за да може организмът да отпочне регенерация на клетки и тъкани на чисто, а след това няколко месеца на суровоядство и ще е забравил за този проблем, както и за всички други. Но после трябва да продължи да се храни като св. Иван Рилски и ще може да оноди и мечка. Това е, не е нещо сензационно, а е по-старо и от ВЕФ-а ми.
                              Правил съм не само гладуване,но сухо гладуване, без да пия дори вода общо поне за два месеца от август до февруари. Като най-дългия период беше 9 дни,без да ям и пия вода,един път 7 дни,три пъти по 6.
                              Наистина има огромна полза за здравето. Проблемът е,че по време на гладуване киселините се засилват многократно.
                              Станал е някакъв механичен проблем с мускулите,които отделят стомаха от хранопровода, така наречения ДЕС,долен езофагиален сфинктер. А това с гладуване не може да се оправи. И въпреки това пак щях да пробвам този път за 11 дни,но точно при гладуване киселините ме побъркват,дори когато не съм имал тия проблеми. Представям си какво ще е сега.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Аз от спортуване си го докарах това нещо.Преди години имах тия проблеми с киселините като спортувам и бях спрял. Сега след прекараните дълги месеци реших, че съм се оправил и мога да си върна стария живот. Да,ама не.Явно нещо се напряга стомаха ми при спортуване и поради голямото напрежение киселините излизат. За съжаление спрях да спортувам,но пак не спират.На изследвания ми казаха,че имам каскаден стомах. А това няма лечение освен с хапчета. Но аз хапчета не мога да пия.
                                Такъв ми бил късмета.Има хора, които водят много нездравословен начин на живот и са здрави,други като мен нямат вредни навици и пак са болни. Наистина е съдба и понякога си безсилен да я промениш.
                                Разболял си се от НЕПРАВИЛЕН ЖИВОТ. Няколко месеца лежа уплашен да не пукнеш. Пооправи се и пак си почнал да водиш неправилния живот. Следващ път НЯМА ДА ИМА. Бог дава само един шанс да се поправиш. На тъпанара му прекратява мъките.
                                Каскаден стомах - леки храни, малки порции без преяждане. НИКАКВО ПЪРЖЕНО, газирано, алкохол, полуфабрикати, всякакви пакетирани храни твърдо нье.
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X