IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Нарочно го е направила в негово отсъствие.Джони Деп го каза по време на процеса.
    Простачка. Той си я е избрал.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Нарочно го е направила в негово отсъствие.Джони Деп го каза по време на процеса.
      За мен си е простотия.

      Известни и богати, а се излагат с това. Във всички семейства има разни неща, които трябва да си останат вкъщи и да не се казват.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo

        Не е ли било инцидент, в следствие на анален секс?
        Нарочно го е направила в негово отсъствие.Джони Деп го каза по време на процеса.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

          Е да де. Обаче с една жена само. Обобщаваш.
          Давам примери с най-известните личности в света. Иначе примери колкото щеш.На теб все не ти уйдисват.Как пък нито един пример не те задоволи.
          Ето нашенски такъв.https://novini.bg/show/kliuki/598697
          Дипломирана теоложка се жени за мутра и убиец, който лежи в затвора.Тая като я гледам сигурно ще има доста кандидати да се задомят с нея.Ама е избрала лошото момче.
          Даже четох,че серийните убийци в САЩ са получавали писма от стотици жени, които са искали връзка с тях. А имам един познат библиотекар,начетено и добро момче, ама никоя жена не му пише.
          Last edited by mirodes; 10.05.2024, 11:27.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

            Това с наемателите на жилища много го мисля. Гаражи и офиси май не създават толкова проблеми.
            Нямам опит с гаражи и офиси, но от тях не се печели толкова. Има доста празни офиси.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Това, че няма мадама, нито е трагедия, нито е болка за умиране.

              Няма кой да ми начуква канчето и да ме тормози да й слугувам.

              Днешните жени в София нито са шетливи, нито са много работливи.

              Предишната ми наемателка беше мадама, слабичка, стройна, образована. И като нае жилището, каза, че й трябва главно за дискретни срещи с приятеля й, от време на време. В самото начало аз го изчистих и й го предадох в хубав вид, и пердетата избрах и прозорци мих, все пак са готина двойка. Те почнаха да го ползват почти постоянно. Обаче с много претенции, смени това, подмени онова, и аз все пак го правех, за да стане хубаво и да са доволни. И след Нова година ми вика, "ами.......ако може да махнеш фотьолите, че ни пречат и да сложиш още шкафове в кухнята." Аз не се съгласих и тя си намери друга квартира. Но ако се бях съгласил, тя щеше постоянно да иска да се обновяват неща и да се правят реформи, което не е много ОК.

              По принцип бих приел и сам мъж, някой ИТ мениджър или програмист, но те не ходят по масовите квартали и искат по-луксозни квартири.
              Това с наемателите на жилища много го мисля. Гаражи и офиси май не създават толкова проблеми.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo

                Не е ли било инцидент, в следствие на анален секс?
                Едно си баба знае едно си бае. Дай да ти отворим отделна тема, че си като кречетало.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Естествено и аз съм го изпитал в брака си.Колкото повече съм добър с жената,толкова повече ми се качва на главата. Примерно вечер излизам понякога и почна да ме разпитва къде ходя,чак и да ми забранява да излизам. Спрях да давам обяснения и веднага си промени отношението.
                  А домакинската работа е женско задължение.Но откакто съществуват хора. И ще бъде такова докато има хора.В противен случай човешкият род ще изчезне.
                  А съм дал и пример с Джони Деп,Мултимилионер,световна звезда и секс символ.Да ама не е взел мерки при изблиците на жена си и в резултат тя му се е изсрала в леглото. Буквално. Ако на мен го направи ще я накарам да изяде това, което е излязло от нея.
                  Е да де. Обаче с една жена само. Обобщаваш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                    Не че при тебе има мадама де.
                    Това, че няма мадама, нито е трагедия, нито е болка за умиране.

                    Няма кой да ми начуква канчето и да ме тормози да й слугувам.


                    Днешните жени в София нито са шетливи, нито са много работливи.

                    Last edited by Evgo; 10.05.2024, 13:57.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      събирай за круиз тогава
                      Ще чакам ти да се върнеш от круиза и да споделиш впечатления.Дали си бил напълно задоволен или само частично.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                        Или не тебе ти се струва, че те тестват и проектираш собствената си вътрешна неувереност?

                        Домакинската работа е била “женско” задължение преди епохата на суфражетките и лондонските хипермаркети, които разказват играта на стария модел

                        Дай пример не само с футболисти. Все пак планетата се обитава и от хора с някакви неврони в главата, които не превръщат всяка мозъчна клетка в мускул.
                        Естествено и аз съм го изпитал в брака си.Колкото повече съм добър с жената,толкова повече ми се качва на главата. Примерно вечер излизам понякога и почна да ме разпитва къде ходя,чак и да ми забранява да излизам. Спрях да давам обяснения и веднага си промени отношението.
                        А домакинската работа е женско задължение.Но откакто съществуват хора. И ще бъде такова докато има хора.В противен случай човешкият род ще изчезне.
                        А съм дал и пример с Джони Деп,Мултимилионер,световна звезда и секс символ.Да ама не е взел мерки при изблиците на жена си и в резултат тя му се е изсрала в леглото. Буквално. Ако на мен го направи ще я накарам да изяде това, което е излязло от нея.
                        Last edited by mirodes; 10.05.2024, 10:09.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          На готвачите това им е професията.Това няма нищо общо с отношенията мъж жена.
                          Иначе жените постоянно тестват мъжете дали са достатъчно корави.Те много добре знаят,че домакинската работа е женско задължение.Но ако мъжа започне да върши домакинска работа веднага им пада в очите. На думи естествено го изкарват много хубаво, ама истината е,че презират такива мъже.
                          Жените уважават мъже,които не угаждат на всички женски прищевки. Ето наскоро бившата жена на бразилския футболист Кака каза,че го е напуснала,щото е бил прекалено добър. Евала й правя, щото е казала истината.А не като други жени да лъже.
                          Или не тебе ти се струва, че те тестват и проектираш собствената си вътрешна неувереност?

                          Домакинската работа е била “женско” задължение преди епохата на суфражетките и лондонските хипермаркети, които разказват играта на стария модел

                          Дай пример не само с футболисти. Все пак планетата се обитава и от хора с някакви неврони в главата, които не превръщат всяка мозъчна клетка в мускул.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Е точно де-чичовците с пари търсят мачовци да ги оправят.Ама ти явно си по-запознат.
                            събирай за круиз тогава
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              айде сега и чичко станах
                              седя си аз дОма, почти не свалям престилката
                              кога време за круизи
                              а и там мачовци се търсят
                              не шкембести чичЕта
                              Е точно де-чичовците с пари търсят мачовци да ги оправят.Ама ти явно си по-запознат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Е откъде у мен пари за круизи?Аз съм бедно момче.На круизи ходят богати чичковци като теб. Какво правите там мога само да гадая.
                                айде сега и чичко станах
                                седя си аз дОма, почти не свалям престилката
                                кога време за круизи
                                а и там мачовци се търсят
                                не шкембести чичЕта
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X